Şimdi Ara

Wi 10 [2in1] | Hometech [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
5
Favori
16.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni vazgeçiren sadece klavyesinin wi10 daki gibi tak-çıkar klavye olmaması. Klavyesi bluetooth klavye yani klavyeli kılıftan benim için bi farkı yok. Bu tableti bir laptop yapmaz. Bluetooth klavye olduğu için de klavyesinde usb portu yoktur muhtemelen. Ben almaktan vazgeçtim...
  • Merhaba ben ürünü aldım şu anda tabletten yazıyorum. sorularınızı alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nasıl aldığını sormayacağım :) bana sadece özellikle klavyesinin ve cihazın detaylı resimleri lazım. Markette açıp bakma imkanı olmayacak. Ona gore karar vereceğim. Özelden whatsapp verebilirim eğer yolların derseniz.
  • Klavye giriş çıkış yeri nasıl?
    Asphalt 8 kurar oynarmısın oynuyormu donma oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 23 Aralık 2015; 22:03:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye nasıl şimdi tekno seyir in videosundaki gibi değil mi??

• Arkadaşlar cevapla butonu ile yollarsanız bildirim gelir. daha yeni gördüm yazdıklarınızı.

• nemre_7889 N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim resim yüklemeyi bilmiyorum. Ama şunu diyebilirim. Klavyede usb girişleri yok. Touchpad var ve güzel.

Genel olarak yazayım: Benim canımı sıkan şeyler :

1) ekran klavyesi randımanlı değil bu Windows ile ilgili. Android gibi tıkladığında hemen klavye gelmiyor alttan ekran klavyesi diye açıp kapatmak lazım. Özellikle pc yi açtığın parola ekranında.

2) bir kaç defa uykudan uyandıramadım. Full basıp kapatıp açmak zorunda kaldım.

3) marketten hiç bir şey yükleyemedim 0,5 mb lık uygulama bile saatlerdir inmiyor hepsi kuyrukta. Bunların hepsi işletim sistemi ile ilgili diye düşünüyorum.

4) hoparlörler çok zayıf.

Ancak cihaz hızlı o konuda sıkıntı yok. Eğer güncellemelerle yazılım biraz iyileşirse o zaman daha güzel olacak.

• enesfrkn E kullanıcısına yanıt
    Ordakinde klavyede usb var bunda yok klavye tertemiz. Yalnız güzel bir şey var tabletin kendisinde tam boy usb, mini usb, mini hdmi yani bütün girişler burda.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Şimdi benim merak ettiğim tam olarak şu : Cihazın klavyesi tak çıkar klavye mi yani cihazın altında ve klavyede bir soket var mı cihazı klavyeye bağlamak için yoksa cihaz klavyeye Bluetooth ile mi bağlanıyor? Cihazı klavyeye taktığımızda nasıl dik duruyor arkasında bir destek mi var? Resim için de whatsapp kullanıyorsanız eğer cep telden resim atarım derseniz tel no verebilirim.
  • nemre_7889 N kullanıcısına yanıt
    hocam tabletin altında 5 li altın sarısı renginde pin var tableti taktığın anda klavyede bir kırmızı ışık yanıyor ve tablet anında aktif oluyor.

• hocam sarji ne kadar gidiyor acaba bakabildinizmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpaynne -- 24 Aralık 2015; 0:57:58 >
  • Büyük bir amme hizmeti yaptım, Wi 101 ile ilgili şimdiye kadar atılmış tüm mesajları aşağıdaki linkte toparladım. Lütfen Wi 101 ürünü için alttaki başlığı kullanalım.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=112980417

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 24 Aralık 2015; 7:43:33 >
  • Arkadaşlar klavye doklu yani videolardaki gibi mekanizmalı ve menteşeli bluetooth falan değil orda bi yanlış yazım olmuş sanırım. Klavyede usb girişi yok cihazın kendisinde 1 adet tam boy 1 adet micro usb giriş var ki benim görüşüme göre cihazda usb girişi olması daha iyi. Cihazın üstünde hdmi 5v şarj ve kulaklık girişleri de mevcut. Kutusundan kendi şarj cihazı ve otg kablo çıkıyo ancak micro usb den de şarj oluyor. Şu ana kadar sıkıntısız kullanıyorum cihazı.

• Merhaba FM tutkunuysanız işinizi görür arkadaşlar FM2016 yı yükledim touch mode 3 lig açtım(Türkiye,Almanya,İngiltere) gayette güzel oynatıyor

• Ben genellikle laptop gibi kullanmak icin almayi dusunuyorum sarja takili masa ustunde kullanirim sarj kablosunun uzunluğu nasil acaba?

• srdr91 S kullanıcısına yanıt
    1.8 metre sanırım
    edit:1.5 metreymiş ölçtüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 26 Aralık 2015; 22:52:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

1.8 metre sanırım
    edit:1.5 metreymiş ölçtüm :)

Cok tesekkur ederim cevapladiğiniz icin almaktan vazgectim son anda tekrardan tesekkur ederim ilginize

• korth kullanıcısına yanıt
    Touch mode nedir acaba? (Bende 2015 var herhalde çalışır) Ayrıca ETS2 deneyen oldu mu?

• FM2016 da öyle bir mode yapmışlar, dokunmatik ekranlara göre dizayn var. Çalışır büyük ihtimal 2015 de

• Arkadaşlar 1 aydan fazladır wi 10 kullanıyorum. HDMI çıkışını dönüştürücü kullanarak Led TV de denedim.Çalışıyor. Görüntü aldım. Yanlız 1280x800 çözünürlükten den fazla tv ye görüntü aktaramadım. Dolayısıyla ekranı tam doldurmuyor. 1080P de görüntü aktarabileniniz var mı?

Bu arada cihazdan çok memnunum. Neden? Çünkü çok fazla bir beklentim yok. Bunu bilerek aldım. Benim için internet, film, müzik vb. olması yeterli.
    Birde normal windows da kullanılan programları sorunsuz kullanmak. İstediğinizi kurun. Oyun merakım pek yok. Bazen basit oyunlar vakit geçirmek için oynuyorum onlarda da sıkıntı çıkarmıyor. Denemek için Asphalt 8 yüklediim. Sorun çıkarmadan oynayabilirsiniz. Modern Combat 5 Blackout yükledim. Malesef görüntü akıcı değil. Çatışma, patlama sahnelerinde hakimiyet kaybolabiliyor. Ben rahat oynayamadım ve sildim. Şarj a gelince her kullanımda daha da uzun sureli kullanmaya başladım. 6 - 6.5 saat kullanımlarım oldu. Şöyle bir örnek vereyim. Pil %27 de iken 2 saatlik film izledim. Film bittiğinde Pil %5 e düşmüştü. Tabii geri planda çalışan hiç bir program yok ve internet kapalı iken. Bence gayet iyi bir sonuç. Klavyesinde sağ ve solunda birer adet usb girişi var. 1tb HDD takıp kullanabiliiyorum. Dizinizin üstünde rahat rahat kullanın ısınma yok. Ses yok.

Sevmediğim tek şeyi dış yüzeyi acaip parmak izi barındırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.