Şimdi Ara

WhatsApp sözleşmesi için süre doldu: Kabul etmezseniz bu özellikleri kullanamayacaksınız! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
9.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumcu3

4 ocaktan sonra telefonum bozuldu ve yeni telefona whatsapp i yeniden kurmak zorunda kaldım (hesabı silmedim yeni telefona yeniden kurmak zorunda kaldım) bu durumda yeni kurulumda sözleşmeyi kabul mu etmiş oluyorum . Birde whatsapp yemeklerini dışarı nasıl aktarabilirim .(sohbet ,resim ,ses dosyaları ve videolari)

@forumcu3 Sizin durumu maalesef bilemiyorum. Hesap silinip yeniden kurulduğunda yeni sözleşme kabul edilmiş oluyor ama hesap silmeden yeniden kurulum yapılırsa ne olduğu konusunda fikrim yok. Eğer yeniden uygulama kurulumunda sözleşmeyi onaylamanızı istiyorsa yeni sözleşmeyi onaylamış olabilirsiniz.

Telegram'a tanışacaksanız aşağıdaki yöntem ile taşınabilirsiniz.

https://telegram.org/blog/move-history/tr

Bip'e taşımak istiyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

https://bip.com/tr/grup-tasima//

@oguzhan297 sizin durumda sözleşme onaylanmış olabilir. Firmanın diğer uygulamalarını kullanıyorsanız sizinde söylediğiniz gibi sizin için bir şey değişmiyor. Bu durumda uygulamaların sadece birini kaldırmanız size bir fayda sağlamaz.

• “Ne olacak onayla geç” demeyle oluyor mı bu işler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-punisher

Bu sözleşme benim karşıma yaklaşık 3 aydır çıkmıyor. Hatırladığım kadarıyla ben bu sözleşmeyi kabul etmedim ama yanlışlıkla kabul mu ettim acaba diye korkuyorum. Durum sizde de böyle mi? Yani sizde de çıkmıyor değil mi?

Bildiğim kadarıyla henüz her telefona gelmemiş , bana da gelmedi daha .

• Sileriz benim için okadarda önemli değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kabul et geç boş yere abartıyorsunuz

• Adamlar inek gibi sağıyor bizi.
  • bizde bekliyoruz ekrana gelse de kabul etmesek diye ama görünür de daha bir şey yok.

bir çok insan bu vesile ile silse çok daha rahat edecek ama farkında değil...

500, 1000 sms li paket kullanıyor çoğu ayda yolladığı mesaj sayısı beşi geçmez.

the comeback of SMS

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    MSN geri gelse yine severek kullanırım. Skype' ı MSN kullanıma kapatıldığında birkaç ay denemiştim ama Skype denen bok MSN' in tırnağı olamıyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 16 Mayıs 2021; 13:37:14 >
  • Şu manzarayı gördükten sonra bir şey demiyorum. Madem eleştiriyorum, hiç değilse 4 yıldız ver bir yerlerden puan kırdığın belli olsun. Şunu görünce insan neresiyle güleceğini şaşırıyor.
    WhatsApp sözleşmesi için süre doldu: Kabul etmezseniz bu özellikleri kullanamayacaksınız!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav kapatsınlarda bizde kurtulalım.

şirketteki saçma wp gruplarında da kurtulmuş oluruz.

• Aslinda bilgilerimize erismeyen hic bir uygulama yok

• ipli jeton kullanıcısına yanıt

bunlar çok komik ya WhatsApp sözleşmesi için süre doldu: Kabul etmezseniz bu özellikleri kullanamayacaksınız! 

• karotcuabi K kullanıcısına yanıt

bip yapmış ayınını kopyalamış gurup işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkm5838

bunlar çok komik ya  

başka çareleri var mı? onlar öyle bir yol yordam bulmuşlar ve adım atmışlar.

peki sen ne yaptın?

dur tahmin edeyim, sabah akşam cacık, sivilce spor

• quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

bip yapmış ayınını kopyalamış gurup işini.

anladım kardeşim. umarım gerek kalmaz ama....

• quadorian kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler
    .Ben signal kullanma taraftarıyım ancak signal kullanan sayısı az. Benim merek ettiğim bir konuda whatsapp sohbet geçmişini dışarı aktarmak mümkün mü ( sohbet geçmişi,resim,ses dosyası,videoların hepsini) bir şekilde dışarı aktarıp. İstediğim zaman en azından videolari ve resimleri ve sohbetleri kurtarmak mümkün mü?

• Whatshaptan telegram ve bip signal geçtim inanın whatshapın yanına yaklaşamıyorlar görüntülü komuşmada takılmalar mı dersin. Sesli konuşmada geç gelmemi dersin bir-tek mesaj zamanlamaları iyi benim için görünütülü konuşma ve sesli konuşma önemli değil diyenler telegram ile bip signal geçebilir google duo da görüntü iyi mesajlaşma sıkıntı wpye devam

• bu millet ne kadar bos beles cidden.. keske whatsapp yillar once bunu yapsaydi da bu bos beles tayfadan kurtulsaydik... ne kadar zeka ozurlu varsa kendini her gun atomu parcaliyor saniyor ve whatsappla paylasmaktan cekiniyor...

ahaha bir telegram ovme hastaligina tutulmus bu super zekalar.. 2.5 senedir borsa nedeniyle kullaniyorum, sacma sapan bir program... whatsapp'in binde biri etmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 16 Mayıs 2021; 20:15:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.