Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Biliyorum hocam, bu akşam Doctor Strange filmindeki yorumlarını görünce kendisinin sorunlu olduğunu tahmin etmiştim. Arkadaşı boş verelim de PoI izlemiş birisini bulmuşken size bir soru sorayım.

Ford ve Finch'i birbirine benzetiyorum, sizce de bir benzerlik yok mu? İkisi de dahi, hatta çığır açacak şeyleri yapan dahiler, aklındakileri insanlarla paylaşmayan, her zaman sonraki adımları düşünüp planlayan ve en önemlisi de neler yapabileceğini gösteriş uğruna açık etmeyen kimseler. Ford'u her gördüğümde aklıma Finch geliyor.

Duruş, konuşma, zeka olarak benziyorlar ancak karakteristik olarak alakaları yok. Harold'daki ahlakın 10da 1'i yoktur Ford'da.

• Elbette karakter olarak dememiştim, ne yaptınız yahu? Bahsettiğim ve bahsettiğiniz konularda benzerlik oldukça fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Elbette karakter olarak dememiştim, ne yaptınız yahu? Bahsettiğim ve bahsettiğiniz konularda benzerlik oldukça fazla.

Sonuna kadar Finch'ciyiz
    Aslında baya benzerlik hatta yaptıkları işlerde de benzerlikler var ama Finch ahlak yönüyle artık sinir eden bir karakter olduğundan zıt sayılırlar. Ford, Greer'e de benzemiyor değil

• "Amaca giden her yol mübahtır" anlamında Greer ve Ford aynılar, hatta Ford son bölümde bunu vurguluyordu.

Birçok açıdan benzerlik olsa da Greer otoriteyi "tanrı" olarak gördüğü yapıya elleriyle teslim etmişti ama Ford ise tanrının kendisi olması için elinden geleni yapıyor. Greer'i canlandıran da Nolan'ın amcasıydı, belki torpil amaçlı Ford'a Greer'den de bir şeyler almıştır.

• Gençler William'ın oynadığı --it's always sunny in philadelphia-- dizisini izleyinde bari populistliğiniz bir diğer güzel diziyede katkıda bulunsun

MCCCCCCCCCCCCcpoylesSsssssssssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 23 Kasım 2016; 17:14:27 >
  • Maeve ile ilgili olan olaylar için herkese hak veriyorum ,dizide şuan için tek sorunlu kısım bana görede orası fakat tek onun içinde böyle büyük umutlar vadeden bir dizi bırakılmamalı bence.
  • hocam bence maeve olayini ilerleyen kisimlarda daha netlestiriceklerdir.
    bence de dizi cok iyi ona takilip birakmamak lazim

• Önce Humans sonra Westworld izliyorum şahane oluyor ;)

Beyler düşük bütçeli ama humansida izleyin ;)

• 1.sezon 3. bölümdeyim... Kesinlikle harika bir dizi ve her bölüm bir öncekinden daha iyi gidiyor. Umarım devamı da böyledir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. bölüm sonunda Teddy ile Men in Black konuşurken,Men in Black kendinden bahsederken şunu da söyledi
    Sanayi devi
    acaba bu adam
    Bu Delos'dakilerin başımı
    ,hatırlarsanız Men in Black ve Ford ilk bölümlerde karşılaşmıştı ve Men in Black Ford'a şöyle bir şey demişti Arnold hakkında
    senin için 30 küsür yıl önce onu halletmiştim gibi bir şeylerdi
    acaba
    Ford ile Men in Black bir anlaşma içerisinde mi,Arnold bu ikisinin istediğinin aksine bir şeyler yapıp,bu adamların planlarını mahvetti diye mi ortadan kaldırıldı
    ve
    bu adamlar Arnold'ı ortadan kaldırmadan önce Arnold yapmak istediği şeyin bir kısmını yaptı mı?Bu yüzden mi ev sahipleri Arnold'ı dinliyorlar.
    Aklımda deli sorular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 24 Kasım 2016; 16:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

8. bölüm sonunda Teddy ile Men in Black konuşurken,Men in Black kendinden bahsederken şunu da söyledi
    Sanayi devi
    acaba bu adam
    ,hatırlarsanız Men in Black ve Ford ilk bölümlerde karşılaşmıştı ve Men in Black Ford'a şöyle bir şey demişti Arnold hakkında
    acaba
    Ford ile Men in Black bir anlaşma içerisinde mi,Arnold bu ikisinin istediğinin aksine bir şeyler yapıp,bu adamların planlarını mahvetti diye mi ortadan kaldırıldı
    ve
    bu adamlar Arnold'ı ortadan kaldırmadan önce Arnold yapmak istediği şeyin bir kısmını yaptı mı?Bu yüzden mi ev sahipleri Arnold'ı dinliyorlar.
    Aklımda deli sorular.

hocam man in black=William hatırlarsan William ile logan bunlar bi bölümde konuşmuşlardı yok kız kardeşimle falan evleniceksin diye loganın ailesi cok zengin büyük ihtimalle loganın başına bişey geliyor orda işin içinde Arnold William ford falan da var ondan sonra çıkıyor William kız kardeşiyle evlenip imparatorluğu yönetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon S

quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

8. bölüm sonunda Teddy ile Men in Black konuşurken,Men in Black kendinden bahsederken şunu da söyledi
    Sanayi devi
    acaba bu adam
    acaba
    ve
    Aklımda deli sorular.

hocam man in black=William hatırlarsan William ile logan bunlar bi bölümde konuşmuşlardı yok kız kardeşimle falan evleniceksin diye loganın ailesi cok zengin büyük ihtimalle loganın başına bişey geliyor orda işin içinde Arnold William ford falan da var ondan sonra çıkıyor William kız kardeşiyle evlenip imparatorluğu yönetiyor

O da aklıma geldi fakat o teorinin akla yatmayan yerleri de var,hikayenin ana hatları tam olarak gün yüzüne çıkmış değil bu yüzden örtüşmeyen noktalar mevcut,sezon finali sonrası bu sorular çözülecek yeni sorular gelecek büyük ihtimalle.
  • arkadaşlar dizi güzel mi kimisi çok güzel başla diyor kimisi overrated diyor kararsızım konu ya da gidişat olarak hangi diziye benziyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon059

arkadaşlar dizi güzel mi kimisi çok güzel başla diyor kimisi overrated diyor kararsızım konu ya da gidişat olarak hangi diziye benziyor?

Benim tavsiye kesinlikle başla,dizi akıcı ve dolu yani bölümlerde bir olay mutlaka oluyor boş geçmiyor bölümler,hikayesi ilginç ve kaliteli zaten 2.sezon onayını da aldı.Overrated diyen arkadaş gitsin CW dizileri izlesin lütfen,bu dizinin izleyici kitlesinin kalitesini düşürmesin.Oyuncu kadrosu iyi karakterler sırıtmıyor zaten 2 tane üstat filmi taçlandırıyor Anthony Hopkins ve Ed Harris,kısacası dizi gayet iyi ve "sıra dışı",bugünlerde sıra dışı dizi bulmak oldukça zor bulmuşken de izlemek lazım.Tabii yine de takdir size kalmış,en azından iki-üç bölüm izleyip diziye şans ver,bu şansı sonuna kadar hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

Aynen öyle diziden bir nok anlamayan adamlar gelip bu diziyi kötülüyor overrated diyor ulan düzgün dizi mi var şu aralar Westworld dışında.İyi ki var şu dizi gerçekten kalitesi üst düzey bir dizi.Her bölüm içine çekiyor daha da.

Bu diziyi The Walking Dead ile mukayese edenler gördüm,bende izliyorum TWD ama arkadaş bir kendine gel be,bu iki dizi farklı ligin oyuncuları,aralarında dağ kadar fark var,bu dizi Walking Dead'i 10'a katlayacak kalite de,TWD de ne olur,bu sezon olduğu gibi gelir bir adam gelir veya önceki sezonlarda olduğu gibi bir olay olur millet 10 bölüm o adamı,o olayı konuşur,bu dizide her bölüm bir olay oluyor arkadaş,teori üretmekten ciğerimiz çürüdü,beynimiz yandı.Demem o ki bu dizi Game Of Thrones,House Of Cards,Sons of Anarchy gibi dizilerin liginde bana göre,yani en üst ligde,gidip bu diziyi TWD ile Arrow ile falan karşılaştırmayın rezil olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 24 Kasım 2016; 23:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

Yemin ediyorum bıraktım 6.sezonda Twd'yi o kadar leş bir hale geldi ki dayanamadım artık her sezon aynı şey şimdi de Negan gelmiş yine bu sefer de onu halledecekler hep aynı şeyler benden uzak dursun Twdciler

The Walking Dead aslında çok daha iyi olabilir ama şu duygusallığı bırakmaları lazım,dünya yok oluyor adam çitler içinde kurduğu sahte cennetinde el ele tutuşmuş biz aileyiz hadi beraber yemek yiyelim havasında,öyle bir atmosfere soğuk bir hava lazım,sert karakterler,sert ve vurucu bir hikaye lazım,AMC güzel dizi yapıyor ama dizilerine dram havasını tam olarak veremiyor,olmuyor zaten onu başarabilseler HBO ve Netflix gibi olurlar.

Westworld senenin dizisi bence,önümüzdeki sezon olaylar daha da derinleşecek,HBO kendi dizisi olan Game Of Thrones'a sağlam rakip çıkartma hazırlığında.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Aslında pek rakip denemez hocam. Belki GOT'un önüne geçmemek,belki bütçe ayırmak istemediği vs için Westworld 2.sezon 2018 de çıkacak. O zaman'a got bitiyormuş sanırım. Başka bir efsane ile devam edecekler görünüyor :D hoş got bana göre öyle bir konumda değildir de. Ses getiren diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Aslında pek rakip denemez hocam. Belki GOT'un önüne geçmemek,belki bütçe ayırmak istemediği vs için Westworld 2.sezon 2018 de çıkacak. O zaman'a got bitiyormuş sanırım. Başka bir efsane ile devam edecekler görünüyor :D hoş got bana göre öyle bir konumda değildir de. Ses getiren diyelim.

Yerini daha iyi dolduracak diyelim o zaman.
  • Ben hala en iyi güzel bölümün 1.bölüm olduğunu düşünüyorum ya. O duygu, müzik hep açıp izliyorum. Birde 3.bölümde ki Teddy&Dolores konuşması harikaydı.

"Let's not go someday, Teddy.. Let's go now."

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    Imdb de 2. Sezon bolum tarihlerini 2017 yazmislar hocam

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.