Şimdi Ara

Westten Türkiyeye geçiş için her hangi bir yol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce bir saknleşh ve westte kal tr pişmanklıktır geçtimim güne lanet olsun. 100 winli adamlar rankeddan cıkmıyorlar.Sonrada sen lig cıkamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

quote:

Orijinalden alıntı: The Vamp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Vamp

EUW zevk alamıyorsan büyük ihtimalle unskilled player dediğimiz oyunculardansın TR geçip noob farmlıcaksın anlıyorum. Normal şartlar altında EUW den TR ye geçilmez...
    BMW den inip Mobilete binmek gibi birşey çünkü.
    Ama tabi anlıyorum bmw benzinini karşılayamıyorsun mobilet takılıcaksın kısmet

Keşke yaşıma gelip anlayabilseydin hocam toplamda 700 win var 2 kere gold oldum kısacası artık bu oyunda win değil arkadaşlarla eğlenmek için oynuyorum bana ne diyeceksiniz diyebilirsiniz.

Yaş 27 benim seninkine yaklaşmışmıyım

27 Yaşında birinden bu cümleler çıkmaz dostum uğraştırma beni

Adres veriyim?
    Hani gelemiceğini biliyorum ama yinede teklif yapayım yanı buyur soframa otur bi çayiçelim iki sohbet edelim_

• 10 dakkada 20 farm yapanlardan isen boşuna geçme tr daha beter. Değilsen westi çok ararsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş yeter ya bilerek mi yapıyorsunuz. Biliyoruz herhalde anladık TR kötü zaten bilmesek en başta geçerdik. Arkadaşlarımızın çoğu orada, onlarla eğlenmek, oynamak için geçmek istiyoruz diyoruz. Neyin kafasındasınız? Her konuda TR pişmanlıktır tr şudur demeyi kesin. Beyninizde mi problem var? Bilerek aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Ya adam gibi konuyla alakalı mesaj atarsınız ya da defolup gidersiniz.
  • Bende de aynı durum söz konusu, bütün arkadaşlarım geçişin ücretsiz olduğu zaman Türkiye'ye geçmişler.
    O yüzden benim de geçmem gerekiyor Türkiye sunucusuna ama sadece geçiş işlemi için de 2600RP vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmoby -- 9 Haziran 2013; 23:31:16 >
  • Bugün West'e geçtim. 3 maç yaptım. 2 galibiyet 1 yenildi.

Üç maçın üçünde de AFK vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarCassSnoBBisH

Tek yol Devrim!

Gelirsen Haberim olsun atarız bir el

60larda doğacaktık oğlum biz, artık olmaz.
  • Arkadaşlarınla eğlenmek için geçiyorsan geçmelisin. Bazı turnuvalar olunca ücretsiz geçebiliyordun sanırım ama onun içinde bir takımın olması gerekli. Yani tek başına geçmen zor gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Ya arkadaş yeter ya bilerek mi yapıyorsunuz. Biliyoruz herhalde anladık TR kötü zaten bilmesek en başta geçerdik. Arkadaşlarımızın çoğu orada, onlarla eğlenmek, oynamak için geçmek istiyoruz diyoruz. Neyin kafasındasınız? Her konuda TR pişmanlıktır tr şudur demeyi kesin. Beyninizde mi problem var? Bilerek aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Ya adam gibi konuyla alakalı mesaj atarsınız ya da defolup gidersiniz.

allah allah

ben kuralları aşmadığım sürece istediğim yorumu yaparım burda kardeşim
  • Arkadaslarinla oynamak icinse smurf ac.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Ya arkadaş yeter ya bilerek mi yapıyorsunuz. Biliyoruz herhalde anladık TR kötü zaten bilmesek en başta geçerdik. Arkadaşlarımızın çoğu orada, onlarla eğlenmek, oynamak için geçmek istiyoruz diyoruz. Neyin kafasındasınız? Her konuda TR pişmanlıktır tr şudur demeyi kesin. Beyninizde mi problem var? Bilerek aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Ya adam gibi konuyla alakalı mesaj atarsınız ya da defolup gidersiniz.

allah allah

ben kuralları aşmadığım sürece istediğim yorumu yaparım burda kardeşim

Bile bile trolleyemezsin ama. Öyle bir şey yapman için Konu Dışı bölümüne veya Gereksiz Mesajlar bölümüne gideceksin. Kurallar gereğince yaptığınız konu baltalamk, kabaca tabiriyle trollemektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 10 Haziran 2013; 1:15:23 >

• yeni hesap.

niye bu kadar kastınız anlamıyorum. üstelik bi arkadaşın dediği çok doğru; west'e gerçekten veya west'te oynarken oradaki oyunun gerilimine uyamayan arkadaşlar var. gerçekten unskilled yani. sıkıntı değil tabii, herkes anasının karnında öğrenmedi oyunu. illa ki ustalaşacak insanlar ama böyle ağzının orta yerine bi tane patlatıp "neden ranked giriyosun lan çocuk" diyesim geliyor. sonra sakinleşiyorum, bazan 10 m/g alt-f4 alıyorum. bazan devam ediyorum. sonra geçiyo.

özet: "dur şunu oynayayım bu sefer de" diyebilecek kadar iyi görmüyorsanız kendinizi; lütfen maçlarınızı co-op ya da normal tipte seçin. yoksa server seçimi hikaye. hepsi aynı yani. aç bi tane hesap oyna. sanırsın diamon 2 de, hesabını geçirmek istiyo. te allaaam ya

• The Vamp kullanıcısına yanıt
    Şu konudan çıkarmısın?Westte senin gibi adamlar varken ben napayım westte?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prochnow -- 10 Haziran 2013; 13:27:02 >
  • Cehennem seviyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Ticket atsan zorlasan beleşe geçirirler oyuncu eksikliğinden dolayı bence ikna kabiliyetine bağlı

+1 , Mail at bedavaya geçiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: CarCassSnoBBisH

Tek yol Devrim!

Gelirsen Haberim olsun atarız bir el

60larda doğacaktık oğlum biz, artık olmaz.

Hiç bir şey imkansız değil onlar nasıl bizi düşürdülerse sıra onlarada gelecektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

10 dakkada 20 farm yapanlardan isen boşuna geçme tr daha beter. Değilsen westi çok ararsın

hocam siz fare yi demi sol elle kullanıyorsunuz ? mantıken öyle olması lazım peki nasıl bir duygu sol da mouseun olması denedim çok zor bir olay
  • quote:

55 TL vermem bu oyuna maalesef.

yok kardeş 115 tl aslında 55 değil
  • Bana id ve oyun ici adini mesaj at yeter 2 3 gune gecer

• MrSp4m kullanıcısına yanıt
    Ben sana sadece dayak atarım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.