Şimdi Ara

Westten Türkiyeye geçiş için her hangi bir yol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2600 RP. Başka yol yok
  • Aktarmalar var yada yeni hesap aç
  • TR Pişmanlıktır der giderim.
  • Geçme
  • adeksin turnuvalarına katıl adeks riot games le anlaşmalı seni otomatik tr ye atıyo ama yeniden weste geçmek istersen para veriyosun. arkadaşlarım katıldı ordan biliyorum
  • Geç qnq hemen gel 2600 rp cik 35 tl (şaka bi yana türkiyenin tek avantajı indirimleri türkiyede 30 level olana kadar indirimden faydalan oyna sonra geç weste )
  • Tek yol Devrim!

Gelirsen Haberim olsun atarız bir el
  • No way out tr
  • Geçme sebebim westte zevk almamam arkadaşlar vb Türkiyede 30 level hesap var Türkiyede ama rune vb yok.
  • EUW zevk alamıyorsan büyük ihtimalle unskilled player dediğimiz oyunculardansın TR geçip noob farmlıcaksın anlıyorum. Normal şartlar altında EUW den TR ye geçilmez...
    BMW den inip Mobilete binmek gibi birşey çünkü.
    Ama tabi anlıyorum bmw benzinini karşılayamıyorsun mobilet takılıcaksın kısmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Vamp

EUW zevk alamıyorsan büyük ihtimalle unskilled player dediğimiz oyunculardansın TR geçip noob farmlıcaksın anlıyorum. Normal şartlar altında EUW den TR ye geçilmez...

Keşke yaşıma gelip anlayabilseydin hocam toplamda 700 win var 2 kere gold oldum kısacası artık bu oyunda win değil arkadaşlarla eğlenmek için oynuyorum bana ne diyeceksiniz diyebilirsiniz.
  • Ticket atsan zorlasan beleşe geçirirler oyuncu eksikliğinden dolayı bence ikna kabiliyetine bağlı
  • gsliyim kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

quote:

EUW zevk alamıyorsan büyük ihtimalle unskilled player dediğimiz oyunculardansın TR geçip noob farmlıcaksın anlıyorum. Normal şartlar altında EUW den TR ye geçilmez...

Keşke yaşıma gelip anlayabilseydin hocam toplamda 700 win var 2 kere gold oldum kısacası artık bu oyunda win değil arkadaşlarla eğlenmek için oynuyorum bana ne diyeceksiniz diyebilirsiniz.

Yaş 27 benim seninkine yaklaşmışmıyım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

quote:

Yaş 27 benim seninkine yaklaşmışmıyım

27 Yaşında birinden bu cümleler çıkmaz dostum uğraştırma beni

• Hocam gerçekten bir yolunu bulursan bana da söyler misin? 2600 RP 50 Lira çok pahalı.

Bütün arkadaşlarım TR'de, ranked team falan kurup oynuyorlar bir ben varım aralarında olmayan. TR'de hesabım var da rün falan yok, hero yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Hocam gerçekten bir yolunu bulursan bana da söyler misin? 2600 RP 50 Lira çok pahalı.

Bütün arkadaşlarım TR'de, ranked team falan kurup oynuyorlar bir ben varım aralarında olmayan. TR'de hesabım var da rün falan yok, hero yok.

3650 rp, 55 lira, ben böyle alıyorum.
  • 55 TL vermem bu oyuna maalesef.
  • Senin sorduğun soru = "Westten Türkiyeye geçiş için her hangi bir yol var mı ?"

Benim gördüğüm = " Cennetten Ceheneme geçiş için her hangi bir yol var mı ?"
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.