Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
14
Favori
68.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun normal wd live den farkları neler arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

bunun normal wd live den farkları neler arkadaşlar?

Yeni işlemci, yeni arayüz, dahili wifi, daha az elektrik tüketimi bildiklerim.
  • En başta, işlemcisi sigma 8670. Diğer özelllikleri ne kadar farklı tamolarak bilmiyorum ama internetten otomatik film bilgilerini, posterlerini indirebiliyor. Menülü DVD-ISO da açıyormuş. Dahili kablosuz ağ bağlantısı var.
  • Ayrıntılı Bir Tanıtım

• fiyat çok yüksek.
    amazonda tr'ye kargo dahil 125 usd iken hepsiburada da 170-180 usd ye geliyor.
    amazondan almalı ya da biraz bekleyip eksen ya da teknobiyotik gibi firmalardaki satışları beklemeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

bd isoları tam menülü gösteriyorsa tam bir fiyat/performans makinası..

Menüyü ne yapacaksın arkadaşım. 3D bluray.iso ve bluray.iso ları menüsüz oynatsın yeter. Yemişim menüsünü

Herkezin kişisel görüşüdür ancak çok yakın zamanda menüleride gösteren bir cihaz girdiğinde piyasaya bunu satayım ona geçeyim diyecek çok insan tanıyorum. O yüzden beklemekte fayda var benim gibiler için.Bir arkadaş menüleride gösteriyor demiş.Bakalım yakın zamanda çıkar kokusu.

• Menü olsa iyi olur tabi de sırf menü var diye 720p kalitenin son derece yeterli olacağı seviyedeki bir filmi 45 GB indirmenin anlamı yok bence. Filmlerin yüzde kaçı menülü indirmeye değecek kalitede ona bakmak lazım. Sinemalara yılda ancak bir ya da iki tane, para verip seyretmeye değecek film geliyor. Gerisini sırf zaman geçirmek, mısır yiyip kola içmek için seyrediyorum ben.
  • cihazı amazon'dan aldım, bana 230 liraya mal oldu ama kapıma kadar da geldi. öncelikle ilk çıkan wd tv hd media player'a da sahip olan birisi olarak bence cihaz parasının hakkını her kuruşuna kadar veriyor. üzerindeki b/g/n wireless ile evin her hangi bir yerine kablo döşemeye vs gerek kalmıyor, 300 mbit ile hayvan gibi bağlanıyor. yeni menü çok güzel olmuş, bir sürü de online servis var. benim açımdan tek sıkıntı youtube'daki hd videoları hd olarak izleyememek oldu, sadece düşük çözünürlükleri gösteriyor gibi geldi bana, ya da bizim millet yüklerken hd seçip yine düşük çözünürlük yüklüyor. 3d bir televizyonum olmadığı için 3d olayı hakkında en ufak bir fikrim yok.

gelelim zurnanın zırt dediği yere, altyazıları iso-8859-1 formatında açıyor, ve utf-8 olarak açmıyor, bu yüzden de biraz sıkıntılı. ya da ben çözümünü henüz bulamadım. mac üzerinde olduğum için düzgün bir text editör de bulamadığım için konunun üzerine çok düşemiyorum, ancak sorunun çözümünü bulur bulmaz yazacağım.

• Ayarlarda Türkçe dil seçeneği seçili mi ? Belki ondandır.

Elektronik marketlerden birine geldiğinde giderim, birkaç filmi denerim, tek bir filmin altyazısını bile açmazsa almam. Ben bu kazığı daha evvel WDTV Gen2'de bir kez yedim. Kutusunda yazmasına rağmen sub altyazıları görmüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obarlas

cihazı amazon'dan aldım, bana 230 liraya mal oldu ama kapıma kadar da geldi. öncelikle ilk çıkan wd tv hd media player'a da sahip olan birisi olarak bence cihaz parasının hakkını her kuruşuna kadar veriyor. üzerindeki b/g/n wireless ile evin her hangi bir yerine kablo döşemeye vs gerek kalmıyor, 300 mbit ile hayvan gibi bağlanıyor. yeni menü çok güzel olmuş, bir sürü de online servis var. benim açımdan tek sıkıntı youtube'daki hd videoları hd olarak izleyememek oldu, sadece düşük çözünürlükleri gösteriyor gibi geldi bana, ya da bizim millet yüklerken hd seçip yine düşük çözünürlük yüklüyor. 3d bir televizyonum olmadığı için 3d olayı hakkında en ufak bir fikrim yok.

gelelim zurnanın zırt dediği yere, altyazıları iso-8859-1 formatında açıyor, ve utf-8 olarak açmıyor, bu yüzden de biraz sıkıntılı. ya da ben çözümünü henüz bulamadım. mac üzerinde olduğum için düzgün bir text editör de bulamadığım için konunun üzerine çok düşemiyorum, ancak sorunun çözümünü bulur bulmaz yazacağım.

Cihaz hayirli olsun. Eger kastettigin Turkce karakter ise, ayarlardan Turkce yapabiliyorsun.

• hepsiburada sitesinde türkçe menü yok diye okudum...Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen-1970

hepsiburada sitesinde türkçe menü yok diye okudum...Doğru mudur?

Vallahi ben Amazon'dan aldim. Onda bile Turkce menu olduguna gore, Turkiye'de satilanda hayli hayli olmasi gerekiyor.
  • http://www.darty.com.tr/e_commerce/Media-Player/WESTERN-DIGITAL/PASMM-TV-LIVE-EU--p-65169-c-30.htm
    dartyde fiyat çok uygun gibi görünüyor.önödemeli,26 aralıktan itibaren ürün gönderimi diyor.bu ürün bahsedilen ürün değil mi?yoksa farklı mı?özellikleri yazmıyor ama görüntü aynı.
  • hemen verdim siparişi bendeki live de satarım az farkla cihaza sahip olmuş oluyorum
  • kullanılan görüntü işlemcisi ne kaç mhz rami ne kadar vs ??
  • İşlemci Sigma 8670, 512MB ram var.

Cihazı alan diğer arkadaşlar da altyazı konusunda yorum yapabilirler mi ? Obarlas arkadaşın bahsettiği sorun ayarla falan çözülebiliyor mu ?
  • 8670 var ise çok iyi 3d isoları oynatır o zaman önemli bir soru daha lipsync ayarı var mı ??

oba çok iyi herşey var cihazda detaylı incelemesi aşağıdaki linkte ;

http://www.silentpcreview.com/article1228-page5.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 21 Aralık 2011; 12:05:21 >
  • cihaz geldiğinde yorumlarız yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

8670 var ise çok iyi 3d isoları oynatır o zaman önemli bir soru daha lipsync ayarı var mı ??

oba çok iyi herşey var cihazda detaylı incelemesi aşağıdaki linkte ;

http://www.silentpcreview.com/article1228-page5.html

Var diye hatırlıyorum. Akşama bakıp yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

İşlemci Sigma 8670, 512MB ram var.

Cihazı alan diğer arkadaşlar da altyazı konusunda yorum yapabilirler mi ? Obarlas arkadaşın bahsettiği sorun ayarla falan çözülebiliyor mu ?

Alt yazidaki sıkıntı nedir tam anlayamadım. Alt yazı sitelerinden indirdiğimiz her altyayaziyi gayet güzel gösteriyor. Nasıl bir ayar yapmak istiyorsunuz? Bu arad lypsync de var, bilginize...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.