Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
14
Favori
68.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş

wd tv live kullanıcısıyım. Son zamanlarda harici discten mkv uzantılı filmleri izlerken kısa bir donma anından hemen sonra oynatma modundan çıkarak dosya moduna geçiyor. Tekrar izlemek için dosyayı seçip player butonuna basmam gerekiyor. Bu bazen bir filmde sekiz on sefer oluyor ve azap verici olmaya başladı. Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. iyi seneler dileklerimle

• Ben de WD TV kullandım daha önce. İki versiyonunu kullandım. Ama WD TV artık ne üretiliyor ne güncelleniyor. Eninde sonunda bırakmak zorunda kalacaksınız, bir an önce bırakın bence. Artık akıllı TV'ler bünyelerinde media player da barındırıyorlar ama en iyisi bir Android TV box almak. Ben aldım, WD TV yi inatla kullanmaya boşu boşuna devam etmiş olduğumu anladım. Android TV Box ile hem tüm video formatlarını sorunsuz oynatıyorsunuz. Hem çok kapsamlı bir media kataloğunuz oluyor. Hem bir Android telefonundaki tüm kullanım imkanlarına sahip oluyorsunuz. Eklentilerle imkanlarınız daha da artıyor. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.