Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
14
Favori
68.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: obarlas

Türkiye'de henüz satan mağaza yok galiba. Satan mağaza bilgisi olan var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52
    Ürün hepsiburada listelerine girmiş ama henüz gelmemiş fiyat havale ile 343 tl görünüyor.
    Satış başlayınca diğer mağazalarla beraber 300 civarına iner diye düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=bd85545&categoryId=112123

şimdilik burasını kontrol din arasıra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

usa dan gelen bu ürün bizim prizlere uyumlumu acaba yoksa dönüştürücümü aalınması gerekiyor?

Dönüştürücü gerekiyor. Elektrikçilerde satılıyor. Ben Ebay'dan 3 tanesini 5 TL'ye almıştım zamanında.

tamam ggde 50 kuruşa buldum hdmi kablo dahil 5 liraya alabiliyoruz.
    türkiyedejki fiyatı belli oldu sayılır. 350 lira falan olacak.
  • takip
  • Bu cihazı internette bulabilen var mı(Türkiye'de) veya herhangi bir mağazada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Yine şu ana kadar arşivimde olmadığı için herhangi bir bluray iso dosyasını deneme şansım olmadı. En kısa zamanda onu da deneyeceğim.

Blu-ray .iso larını deneme şansın oldu mu, açıyor mu cihaz? Menülü ya da menüsüz farketmez, açsın filmi izleyebilelim de nasıl açarsa açsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 8 Aralık 2011; 11:48:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTay

Bu cihazı internette bulabilen var mı(Türkiye'de) veya herhangi bir mağazada?

Henüz yok ama en geç yılbaşına gelir.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=bd85545&categoryId=112123
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Yine şu ana kadar arşivimde olmadığı için herhangi bir bluray iso dosyasını deneme şansım olmadı. En kısa zamanda onu da deneyeceğim.

Blu-ray .iso larını deneme şansın oldu mu, açıyor mu cihaz? Menülü ya da menüsüz farketmez, açsın filmi izleyebilelim de nasıl açarsa açsın

Hayır dostum deneme şansım olmadı, üzgünüm, işin açıkçası 40-45 gb indirmek biraz zor geliyor o yüzden devamlı erteliyorum. Gerçekten değecek bir film yada konser çıkmasını bekliyorum. :)
  • Hafta sonu fırsat bulursam inderip, deneyeyim.
  • Yeni live i 300 küsür liraya zor satarlar. Philips vs 100 tl ye satilirken hangi saf bu parayı verir yeni live e. Ben dahil :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Hayır dostum deneme şansım olmadı, üzgünüm, işin açıkçası 40-45 gb indirmek biraz zor geliyor o yüzden devamlı erteliyorum. Gerçekten değecek bir film yada konser çıkmasını bekliyorum. :)

Tamam ama aklında olsun, haber ver mutlaka denediğinde. .iso önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Yeni live i 300 küsür liraya zor satarlar. Philips vs 100 tl ye satilirken hangi saf bu parayı verir yeni live e. Ben dahil :))

Ben vericem işte . Tabi mağazada test ettikten sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seko92 -- 9 Aralık 2011; 11:47:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

quote:

Yeni live i 300 küsür liraya zor satarlar. Philips vs 100 tl ye satilirken hangi saf bu parayı verir yeni live e. Ben dahil :))

Ben vericem işte . Tabi mağazada test ettikten sonra...

Aynen ben de alacam bu aleti...Galiba ben de safım...:)
  • quote:

Daha adam akıllı ürettikleri ürüne destek vermiyorlar. Aylardır yeni yazılım bekliyoruz. Ben olsam gider WD alırım. Hiç değilse adamlar sattıkları malın arkasında.
  • Ben popcorn a110,c200 ve WD live almış ve halen live kullanan ve memnun biri olarak şunu söyleyebilirim; WD nin yazılım destegi gostermeliktir. WD yazilimla bir bozar bir yapar,sende birşey oldu zannedersin. Philipsi bilmiyorum kullanmadım ama kullanıcıların memnuniyetini okumuştum, uygun fiyatı nedeniyle ornek göstermiştim.
    O nedenle ben bu kez live i değiştirmek için acele edip hemen 300 küsürü bayılıp sazanlık yapmayacağım. Değiştirmeyie karar verirsem fiyatın düşmesini ve promasyonu bekleyeceğim.
  • 85 usd değerindeki bir ürüne 350 lira fiyat biçmek elbette sazan müşteri avına çıkmak demektir.
    ama burası türkiye, 500 dolarlık padler 2000 liraya satılıyor ve hap gibi kapılıyorsa söyleyecek fazla birşey yok.
    Serbest piyasada alan razı satan razı ise eyvallah.
    Hele bir gelsin de fiyatı makul yapmazlarsa gider amazondan alırım.
  • Media Markt, Kayseri açılışında indirim yapar diye düşünüyorum bu ürün için. Tabii o zamana Türkiye ye gelirse ürün.
  • Bu cihaz 4 dosya halinde bulunan 3D alt yazıları oynatıyor mu? Bu konuyu atlıyorsunuz ama bu konu çok önemli bence ve özellikle half sbs filmlerde ekranın sağında solunda 2 alt yazı oynuyor şayet 4 adet 3D alt yazı dosyasını filmle aynı klasöre attıysanız.

Yeni WD Live bu 3D alt yazı dosyalarını tanıyor mu?
  • Şimdi bu cihaz blu-ray isoları menülü şekilde oynatabiliyormu ?
  • 300 TL biraz yüksek bir fiyat olsa da cihaz istediğim gibi çıkarsa ben veririm. Sonuçta 8670 işlemcili bir cihaz alıyorsunuz. Dune 301 dışında rakibi yok. Ha 350 TL falan derlerse o zaman Dune'a da bakarız ama onun da FLV desteği yok. Ben daha önce WDTV Gen2 kullanmış ve güncellemesi çıkmadığı için WD'den nefret etmiştim ama WD bundan sonra çıkan bütün cihazlara düzgün destek verdi. Biz arada güme gittik yani. WD oynatıcıların en güzel tarafı cihazı açtığınızda 5 saniyede oynatmaya hazır hale gelmesi. Ayrıca destekledikleri formatları kusursuz oynatıyorlar ve müzik dosyalarındaki ses kaliteleri müthiş. Bu model menülü DVD ISO da oynatıyor ve internetten film bilgilerini indirebiliyor. Benim istediğim herşeyi yapabiliyor yani. BD ISO'yla falan da işim olmaz. Bir filme BD ISO olarak indirecek kadar önem verirsem gider Bluray'ini alırım. Cihaz Bluray ISO'ları menülü açmıyor ama filmi oynatıyormuş.

Son kararı cihazı mağazada test videoları ile test ettikten sonra vereceğim. Performansından şüphem yok, o yüzden daha çok format uyumluluğuna bakacağım. Bu sefer her tür videoyu denemeden almaya niyetim yok.
  • Wd live ile ile mutlu ve mesudum.başka bir şey istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.