Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
14
Favori
68.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen arkadaşlar kuş videosu linki arıyorum ben de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Vatan'da haftasonu %25 indirim var, bu durumda 220 TL'ye geliyor. Ben birazdan Vatan'a teste gidiyorum. Sabahtan beri bütün test videolarını (kuş videoları, Samsung videosu vs.), Egreat S1A'da sorun çıkaran filmleri ve ISO'ları bir yerde topladım, toplam 20 video dosyası oldu. Umarım mağazada test edecek cihaz vardır.

İndirimle beraber 294 TL oluyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 24 Aralık 2011; 14:51:46 >
  • şu indirimi bir türlü doğru heesaplayamıyorsunuz. linkteki en alttaki yani en fazla, en pahalı olan fiyatın üzerinden %25 hesaplayacaksınız her ürün için. adamlar hergün %8 ya da %10 indirim yapıyor zaten. siz karıştırarak o indirim üzerinden tekrar %25 indirim hesap ediyorsunuz. ondan sonra da hesaplar tutmuyor tabii ki..
  • Bir arkadaşımız sormuş, cevap veren olmamış. Ben de sorayım tekrar.

Arkadaşlar önceki wd live ın kumandasında ses azaltma yükseltme düğmesi yoktu. Bunda var mı?

Bu gerçekten önemli bir sorundu.

Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycan34

Bir arkadaşımız sormuş, cevap veren olmamış. Ben de sorayım tekrar.

Arkadaşlar önceki wd live ın kumandasında ses azaltma yükseltme düğmesi yoktu. Bunda var mı?

Bu gerçekten önemli bir sorundu.

Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

Bunda da ses kumanda tuşları malesef yok.
  • Ses açma kapama fonksiyonu olsaydı iyi olurdu. Cihaz kadar kumanda yapmışlar ama bu özelliği koymamışlar.

Bu arada İphone ya da İpod'u olan arkadaşlar apple store'dan ücretsiz kumanda programını indirebilirler
  • Bugün vatandan bu cihazı 293 TL ye aldım.İlk izlenimlerim kumanda da ses açma yok,ortam dosyaları,çevrim içi dosyalar gayet başarılı,youtube videolarından 3D olanları gözlükle izleyebiliyorum...açılmayan format yok...
  • Gidip denedim ve şimdilik almamaya karar verdim. Sebebi de elimdeki S1A'nın üzerine pek bir artısının olmaması. Fazladan sadece ISO oynatımını iyi yapıyor ve elimdeki tek Flac ses dosyalı filmi de güzel oynatabiliyor. Bunlar dışında test videolarındaki performansı vasattı. Hatta 1920x1080 60 fps basketbol videosunda baya bir çuvalladı. 90 Mbit/s kuş videosunu oynatabildi. Bunlar çok önemli değil tabi, sonuçta gerçek uygulama değiller. Ama elimdeki Youtube'dan indirdiğim iki mp4 1080p video klipten ses alamadım. Sebebini bilmiyorum belki de cihazın bağlı olduğu Logitech Z-906 sesleri veremedi. Diğer yandan S1A'nın takılarak oynattığı bazı videolar bunda da yeterince akıcı değildi. En azından bendeki Samsung B653 kadar akıcı değildi. Bunlar yazılımla düzeltilebilir diye düşünüyorum.

Özetlersem elinizde memnun olduğunuz bir medya oynatıcısı varsa değiştirmeye değmez. Ama oynatıcınızdan memnun değilseniz veya yeni bir oynatıcı alıyorsanız tercih edebilirsiniz. Fiyatı da indirimli 294 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seko92 -- 24 Aralık 2011; 19:13:10 >

• o kadar da beklediniz almak için..:( sizi tatmin etmemesine üzüldüm..
  • Kumandanın üstüne ses düğmesi koymama WD de gelenek haline geldi. Peki 3D alt yazıları oynatıyor mu? Deneyen oldu mu? Bunu denemek için 3D tv şart değil. Normal tv de half.sbs bir 3D film oynatınca ve alt yazıyı aktif edince hem sağ görüntüde hem sol görüntüde aynı alt yazı eş zamanlı oynamalı
    3D alt yazıları 3-4 dosya halinde oluyor. 3D Subtitler programıyla yaratılıyor. Tüm dosyaları filmin klasörüne atıp film dosyasıyla aynı isim yapınca çalışması gerekiyor. Şayet wd destekliyorsa
  • Torrent destekliyor galiba bu cihaz. Nasıl indireceğiz bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Torrent destekliyor galiba bu cihaz. Nasıl indireceğiz bilen var mı?

Ben inceledim Torrent desteklemiyor
  • Bende dün ürünü Vatan Bilgisayar'dan aldım.Ancak bende çok donma yapıyor.Elimdeki WD Harddiski bağladıktan bir süre sonra content'i güncelliyorum diyor uzun süre güncelleme bitmiyor.

Harddisk'e scan disk ve defrag yaptım genede aynı şey oluyor.Böyle bir şey ile karşılaşan var mı?.
  • Hayır bende böyle bir şey yapmıyor...

Ses açma kapama düğmesi yok ama mute düğmesi var sesi tamamen kapatmak için...
  • Philips pfl9705 tv ile kullanıyorum. Cihazı almadan tv yi nerde bırakırsan ordan başlayarak ekrana geliyordu ( uydu alıcı,HDMI 1 v.s.) Cihazı aldıktan sonra uydu alıcıda kapattığım halde tv yi her şekilde öncelikle HDMI 2 de bağlı olan WESTERN DIGITAL TV Live yi görüyor.Tv nin ilk açılışlarında yani fişleri takıpta ilk açıldığı anlarda sürekli tv nin ilk ekranında WD menüsü var.Ben ilk açılışta uydu alıcıda kalmasını istiyorum.Nitekim bu cihaz yokken öyleydi.WD ın herhangi bir ayarı var mı bu konuda.Konu hakkında bilgili arkadaşlar var mı?
  • vatan pc indirimi hayal olduktan sonra amazondan alayım en iyisi.
    son olarak şu yılbaşı indirimlerini bir görelim.
    vatanda bugüne özel yüzde 25 indirimle 295 'e geliyor.
    Darty'nin çalımından sonra kendi ülkemizden almak mantıksız geldi açıkçası.
    neyse ,yılbaşında inecek olan en alt rakam belli gibi.
    o halde 1 hafta daha bekleyip haftaya amazondan siparişimizi verelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagortagos

vatan pc indirimi hayal olduktan sonra amazondan alayım en iyisi.
    son olarak şu yılbaşı indirimlerini bir görelim.
    vatanda bugüne özel yüzde 25 indirimle 295 'e geliyor.
    Darty'nin çalımından sonra kendi ülkemizden almak mantıksız geldi açıkçası.
    neyse ,yılbaşında inecek olan en alt rakam belli gibi.
    o halde 1 hafta daha bekleyip haftaya amazondan siparişimizi verelim.

Amazondan almak mantıklı gibi gözüküyor. Ancak ürünün hem taksitsiz olarak alınması, hem garantisinin olmaması, hem de gümrüğe takılma ihtimalinin bulunması adamın amazondan almasına engel olabiliyor. Risk alınmadan da kazanç sağlanamıyor malesef.
  • 3d bluray iso deneyen oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

3d bluray iso deneyen oldumu

Dosya boyutu o kadar büyükki, cesaret edemiyorum indirmeye.
  • 3d isoları açarsa bu aleti satın alacağım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.