Şimdi Ara

Western digital 2tb 296 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar wd 2tb my passport modeli teknosa da 329 tl görünüyor mağazadan teslim alırsanız %10 daha iniyor 296 lira oluyor
    wd olması benim için özellikle önemliydi markaya guveniyorum
    piyasada 350 -400 arasi degisiyor
    kargo da bedava çok sıcak değil ama kısık ateş denilebilir :)

Not : dfs*****ar diye bi mağaza N11 hepsiburada epttavm de daha ucuza veriyor ama ürünleri refurbished yani tamir görmüş ürünleri satıyor ben öyle bir ürün almak istemedim

N11 de hitachilerde uygun fiyattan satılıyor ama hitachilerin niye ucuz olduğunu hepimiz biliyoruz uzun uzadıya anlatmayayim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link niye vermiyon hacıııııııııııı
  • Bu arada nesi sıcak fırsat anlamadım..
    http://www.akakce.com/tasinabilir-disk,1,2.html/1304,3635
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Bu arada nesi sıcak fırsat anlamadım..
    http://www.akakce.com/tasinabilir-disk,1,2.html/1304,3635

En uygun wd 2 tb lik harici disk kargo dahil 350 den başlıyor teknosa dan alırsan 296, 50 lira cebinde kalır

Wd degilde Seagate Hitachi gibi markalar almak istersen daha uygun ona lafım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Bu seagate çok mu kötüdür hocam? Bende var bir tane 2.5 inç 2 aydır sorun yok.

Samsung var 512 gb 9 sene mi ne oldu bana mısın demiyor windows hala onda çalışıyor. Umarım onun kadar sağlam olur en azından.

Hocam kötü değil Seagate de iyidir ama wd in 3 sene garanti vermesi iyi oluyor

İlk haricim wd 12 sene kullandım 1 ay önce sattım hala taş gibi çalışıyordu bundan başka bi tane daha wd var bende o da 4 senedir iyi gidiyor wd den genel olarak memnun olduğum için wd ile devam ediyorum

• 4 disk var elimde
    1 - Samsung 500Gb 7-8 yıllık
    2- slicon power 1Tb 4 yıllık
    3 - Wd 1Tb 6-7 yıllık
    4- Wd 2Tb 3-4 yıllık
    Samsung un kasa çoktan gitti değiştirdim
    Sp temassızlık yapıyor gitti gidecek
    Wd ler hala taş gibi sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • + Paraf ile %10 birleştirilip 266tl ye getirilebilir.

• Fiyat iyi kaptım bir tane. Teşekkürler

• İndirim artık yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketnac -- 21 Ağustos 2017; 13:4:54 >
  • niketnac kullanıcısına yanıt
    Mağazadan teslimatı seçince %10 indirim geliyordu.

• n11 den 185 TLye 19 ay önce aldığım 2 TB hitachi HUA722020ALA331 taş gibi çıktı. Refurbished yazmıyordu ama bunun olabileceğini bilerek aldım.Sonuç %100 memnuniyet.
    Eğer bir sorun olsaydı zaten ürünü onaylamayıp iade edecektim.Bu diskler ultrastar modeli,yani enterprise amaçlı üretim yapılmış.Fiyatının ucuz olması kesinlikle aldatmasın.Hem 2 katı para ödemekten kurtuldum hemde memnunum.Bu diskler amazon ve ebayde yüksek miktarda satılıyor.
    Western digital 2tb 296 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 21 Ağustos 2017; 12:2:41 >

• %10 kampanyası bitmiş alanlara hayırlı olsun.

• spyae kullanıcısına yanıt
    Hocam bu programla nasıl değerlendirme yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam bu programla nasıl değerlendirme yapılıyor?

Bad sector olup olmadigi reallocated sector count parametresinden anlasilir.Eger data kismi 0 ise sorun yoktur.Diger parametrelerin yaninda da zaten OK yaziyor.Bir sorun olan durum oldugu zaman onu da belirtir

• Fiyat iyimiş ama artık alınamıyor. Çok enteresan, dahili hdd ararken hariciler daha ucuzdu, şimdi harici arıyorum dahliler daha ucuz gibi :)

Alanlara hayırlı olsun.

• WD harddiskim çöp olmuştu 2 yıl demeden. Ancak Seagate maşallah. Başka markada kullanmıyorum.
  • Vay be zamanında 1 tb için ne indirim kovalamıştım da fabrikasını sel götürünce fiyatlar şişmişti daha da inmemiş

• 20 tane hitachi 2 tb kullanıyorum 1.5 senedir, 5 tane daha aldım, 200 tl tanesi refurbished, sağlık oranları 100de 100.. wd seagate de kullanıyorum 15 senedir..azcık tıkırtı sesi var hitachilerin.. her markadan arızayı gördüm.. henüz hitachilerden arıza yapan yok.. aklınızda bulunsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.