Şimdi Ara

Weste Geçmenin Tam Vakti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her sene yapılan ücretsiz geçişler yetmedi sanırım Westi ayıklamaya Şimdi west tamamen arınmış bir şekilde bizi bekliyor. Oyunu indirip weste geçeceğim o derece

• Westte zaten diada kanser türk yoktuki hiçbir zaman,daha düşükleri bilememde şuan trde 15ping varken weste geçmek istermiyim bilmiyorum
  • konuyu kapatın da buradaki kebablar çakmasın olayı :d
  • Zaten trde ping olmasa da westte oynamanın mantıgını etkiledigini sanmıyorum. Westte oynayan adam genelde yüksek seviyede oldugu için diger iyi oyuncularla yarışmak için oynuyor, trde ping olmasa da bunu yapamadıgımız için sadece online turnuvaları güzelleştirdi bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Westte zaten diada kanser türk yoktuki hiçbir zaman,daha düşükleri bilememde şuan trde 15ping varken weste geçmek istermiyim bilmiyorum

Levo var tam bir kanser Türk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay kafama tüküreyim ya Gittim trye geçtim herkes herkesin anasına sövüyor anasını koruyan oyun kazanıyor bune arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Westte zaten diada kanser türk yoktuki hiçbir zaman,daha düşükleri bilememde şuan trde 15ping varken weste geçmek istermiyim bilmiyorum

Levo var tam bir kanser Türk.

O lowu neden 5-6k izliyor anlamışta değilim muhabbet yok sadece küfür +oyunculukta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

Hay kafama tüküreyim ya Gittim trye geçtim herkes herkesin anasına sövüyor anasını koruyan oyun kazanıyor bune arkadaş

cry more samet

• Yalnız unuttuğunuz bir konu var. TR sunucusunda ki oyuncular challenger hesapları West sunucusuna geçirip hemen diamond yapabiliyorlar. Zaten dia 4 ve dia 5 seviyesi paso Türklerle dolu.
  • Hoocam geçek mi geçmeyek mi yav ms olayı beni çok cezbediyor arkadaşlarda geçelim diyor ama westde tek oldugumda rahat rahat oyun atabiliyordum şimdi trde tek oldugum zaman oyunada giresim gelmez esl go4lol turnuvalarına filan katılmak zevkli olur ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Hoocam geçek mi geçmeyek mi yav ms olayı beni çok cezbediyor arkadaşlarda geçelim diyor ama westde tek oldugumda rahat rahat oyun atabiliyordum şimdi trde tek oldugum zaman oyunada giresim gelmez esl go4lol turnuvalarına filan katılmak zevkli olur ama

Geçme çok bir şey farketmiyor.
  • inanmayın bu arkadaşa ediyor bal gibide

• Ping online oyunlarda ki en önemli şey.

Fps oynayanlar bilir pingin ne kadar önemli olduğunu. Battlefield 4 ilk çıktığında tr sunucuları açılmıştı. 7 ping alıyordum. Mermiler sıktığım gibi hedefe ulaşıyordu ne önüne ne arkasına sıkmakla uğraşmıyordum. Her neyse

Ücretli bir oyunda bile chat bölümü küfür kıyamet doluydu. Millet oynayacağına birbirine laf atmalar , küfür etmeler filan. Toplasan 400 saatlik oyun süremde 2-3 saat anca geçirmişimdir o serverlarda ping 7 olmasına rağmen.Genellikle alman serverların da takılmıştım genellikle sorunsuz bir oyun oluyordu chat bakımından.

Lol'e gelicek olursak westte oynayan oyuncuların çoğunluğu kendini geliştirmek veya küfür vb olaylardan sıkıldığı için westte oynamakta , geçmekte.

Şimdi ise bana sadece ping için server değiştirmek mantıklı gelmiyor. İçinde ki insan aynı sonuçta. her elosunda chat ekranı akıp gidiyor küfürle. Küfür etmeyen insan bile öyle bir an geliyor ki deliriyor resmen aklına ne gelirse yazıyor chate.

Maalesef bu düzeltilecek bir durumda değil. Lol'den başka oyunlarda oynamışınızdır. Oyunlarda Türk veya Rus olunca tedirgin oluyorlar. Çünkü bu iki ülkenin oyuncuları flamer olma olasılığı çok yğksek. Cs go veya başka oyunlarda küfür edenlere bakın özellikle voice chat kullanıyorsa çok rahat anlayabiliyorsunuz yada direk Türkçe küfür ediyor.

Ping önemlidir ama içindeki topluluk kötüyse isterse 1 ping olsun yine faydası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Hoocam geçek mi geçmeyek mi yav ms olayı beni çok cezbediyor arkadaşlarda geçelim diyor ama westde tek oldugumda rahat rahat oyun atabiliyordum şimdi trde tek oldugum zaman oyunada giresim gelmez esl go4lol turnuvalarına filan katılmak zevkli olur ama

Geçme çok bir şey farketmiyor.

aynen abi yalanın bu kadarı bir riven oyuncusu olarak çar yağ gibi akıyor bu zamana karşı boşuna faillemiyormuşum hepsi pingin suçuymuş riot yiyo ama çalışıyo abi yav

• Dkkdmgmfmnfhmdlnfdölvvk haykırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • westte kalın gerek yok tr ye geçmeye özellikle gold elo filansanız hiç gelmeyin kassadin oynuyorum 13-7yim adamlar baron alıyo udyr ölü kopuyo vaynede yeni geldi bi 5 dk afk kalıp baronun orda dari hadi girelim yazdı ping attım çık sal baronu def geç dedim lee lux kalista leona var adamlarda yiyeceğimiz ccnin haddi hesabı olmaz hiçbişey kurtarmaz girsek hepimiz ölürüz karma çıkıyodu bi anda dari ben giriyom kassadin anan filan yazdı gitti baronun oraya karmada takip etti e filan attı 2 saniyede öldüler vaynede 5 kill üst üste aldı izleyin gosu yazdı 1 vs 5 daldı öldü oda anama sövdü niye dalmıyon kassadin diye 3x report attılar çıldırıyorum OPJSAPOFJSAOPDJOPSADAS ara sıra edilen küfürlere çok gülüyorum ama aynen knk terbiyesizleşme vs yazıyorum ağla yazmaktan daha çok tilt oluyolar ben gülmekten ölüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.