Şimdi Ara

West'e geçmelimiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son günlerde west'e geçmeyi düşünüyorum ama kararsız da kalmıyor değilim
    sezon 2 nin sonlarından beri oynuyorum bir dönem ara verdim ondan sonra
    sadece smurf hesaplarda oynamaya başladım ve son zamanlarda eskisi gibi oynayamadığımı
    fark ettim hakim değilim eskisi gibi oyuna.
    Şuanda gold 3 hesabım var ve TR serverin de en nefret ettiğim lig.
    Bu hesabı west'e geçirmem de fayda olur mu ?
    Gerek kendimi geliştirmek gerek eskisi gibi hakim olmak için faydası olur mu west'in ?
    Hangi lig'e atacağını bilmiyorum tam olarak ama ne kadar doğruysa elo'ya baktığım yerlerde
    1700 civarı gösteriyor bana silver 1 falan atar gibime geliyor.
    West sunucusunda oynayan arkadaşlar biraz yardımda bulunur açıklarsa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.

• silver 1 e atması zor silver 2 veya 3 e atar, bu arada westin tr den pek bir farkı kalmadı son zamanlarda.
  • Pek umurumda olduğu söylenemez hangi lige attığı benim korktuğum dediğiniz gibi
    son zamanlarda baya bir kötüleşti diyorlar eğer buradan farkı yoksa geçmemin hiç bir anlamı yok.
  • Silver 1 atar sanırım söylediğin gibi.Tek farkı her oyun birbirinize ana avrat sövmek yerine oyun oynarsınız.Flame az feederı afk si eloboostu falan oluyor yine de.TR de dia da olsan oyun açısından pek bi gelişimin olmuyor.Gold 2-1 i falan görebilecek kadar kasarsan gelişirsin baya.TR yle kıyaslanmayacak kadar kaliteli.
  • Gold 3- 31 puandim westte silver 1 atti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chuan C kullanıcısına yanıt
    Benim açımdan kasıtlı olarak feedleme sorunu olmadıktan sonra herhangi bir sorun yok
    burada ki gibi first blood diye feedliyorum diyen adam olmasın az konuşulsun yeter
  • ThirdEye kullanıcısına yanıt
    Ben yeni gecis yaptim fazla farki yok sadece kufur etmiyorlar iyi oynayamayanlari azarlamiyorlar duzgun takim gelirse tr den daha eglenceli oluyor. Yeni sezonda daha iyi olur ins suan oyun kimsenin umrunda degil kazanmak icin oynayan sayisi cok az.

• Birde şu TR de en sevmediğim şey ota bota report şu report bu, birde reportlar işlese içim yanmayacak TR de en sinir olduğum durumlardan birtanesi.Westte 0 a 15 oynayan adamı bile report desen why? muhabbetleri dönüyor oda pek iyi birşeey sayılmaz ama neyse.Birde westte en azından ceza sistemi uygulanıyor.Az buçuk flamerım yedim 35 ranked win ban, 65 chat banı.TR de her oyun herkes birbirine söver eder.Bende sinirlendiğimde söverim şmdi, gurur duyulacak birşey değil biliyorum , 500 civarı ranked oyunum var TR ne bi ceza aldım ne bi uyarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThirdEye

Benim açımdan kasıtlı olarak feedleme sorunu olmadıktan sonra herhangi bir sorun yok
    burada ki gibi first blood diye feedliyorum diyen adam olmasın az konuşulsun yeter

yok öyle gank gelmedi feedliom trollüyom falan muhabbeti çok nadir denk geliyor, en azından bana.
    Ben flame yapmaktan ceza alacağımı sanmıyorum maç esnasında çok sabırlı davranabiliyorum
    ama yeri geldiğinde ağzıma geleni saydığım oluyor.
    Kısmet olursa bir iki güne kesin geçerim hiç olmazsa oynadığım oyundan zevk alırım
  • Tavsiye ederim ya az önce TR de dia 5 ranked attım muhabbetleri bi görsen karşı rengar 0 a7 başladı bizim kassadin oyunun başından sonuna bin tane işaret atmıuştır heralde.Zed kassayı ezdi işte şu bebe oyun alıyor diye sövüyor falan.En son karşıdaki lucian afk kaldı 4v5 bitti oyun.En azından westte bi umut var dostum West TR yle aynı diyenlere hiç bakma sen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThirdEye

Pek umurumda olduğu söylenemez hangi lige attığı benim korktuğum dediğiniz gibi
    son zamanlarda baya bir kötüleşti diyorlar eğer buradan farkı yoksa geçmemin hiç bir anlamı yok.

geçme hocam orasıda aynı gittim gördüm geldim tekrar. en azından rahatça iletşim kurabiliyoruz burda
  • Kendini geliştirme gibi bir amacın varsa kesinlikle geç.Burda yerinde saymaya devam edersin.

• Bence dia'ya kadar tr ile aynı, iletişim kurma sorunu oluyor westte.Saçma sapan iş yapan çok fazla ve iyi oynadığım oyunda atıyorum bot lane'i ezdik ve adamlar beni reportluyor sırf iyi oynadım diye ban yiyiyorum.Ne kadar güzel report sistemi var westin bayılıyorum.Kaç kere ban yedim durduk yere ne flame yaparım ne başka birşey.Tr'de daha az sinirleniyorum ciddi anlamda.Westin trolleri tr den beter.Plat elosunda draven, vayne ap kasanları çok gördüm westte.Neler neler var daha yazmıyım uzun uzun.Fakat diamond isen geçmeni tavsiye ederim tabiki.
    senin yine iyimiş :D 500 maç ceza aldım artık flame yapmıyorum kısacası west beni adam etti :D
  • Hocam sana sunu anlatayım sen karar ver geçenlerde fiddle jung oynuyorum karşıda mid jung perlerde volibear leblanc almışlardı.campladılar beni dk 17 de felan ilk ultimi atabilmişdim o kadar kötüydü durum hepsinden ayrı soloda 0-8 giden jayce var karşısında irelia oyun dönmez diye düşünürken tek bir TF kazandık ve oyun bitti.

Tr de olsa jayce 3 kere öldüğünde afk kalır tüm takım birbirine söver 20 de sür verilirdi.

Oyun sonu skorum 0-9-16 gibi birseydi ve pardon kötü oynadım dediğimde herkes bu takım oyunu gibisinden birşeyler söylediler.

Aradaki fark bu kadar bariz işte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.