Şimdi Ara

Weider premium whey orjinalliği (Protein7)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
12.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Bir takım arastırmalarım sonucunda whey protein almaya karar verdim ve Protein7.com sitesinden siparişimi verdim. Yanlız ürünün amlajı ve orjinalliği konusunda tereddüt ettim sonucta sağlık var isin aslında, bende sizlere danısmak istedim. Yani ürünün dış kapağındaki wieder yazan ambalaj üzerine tutturulmuş gibiydi kapağın altındaki ambalaj ise sıradan bir koruyucu gibi yani weider diye bisey yazmıyor Saledforyour diye bişey yazıyor. Düşünceniz nedir ne yapmam gerekir?
     Weider premium whey orjinalliği (Protein7) Weider premium whey orjinalliği (Protein7) Weider premium whey orjinalliği (Protein7)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar;

Forumda sadece tek bir yorumu olan alejan kullanıcısı ürüne kesin sahte diyerek protein tozları ve protein7.com hakkında büyük bir bilgi eksikliğiniz olduğu görülüyor.

Firmamız yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden satış yapmakta ve yüzlerce firmaya da ürün tedariği sağlamaktadır. Sektörde en çok distribütörlüğe sahip olan ve en çok ithalat yapan firma olan Yakamoz Sporcu Gıdaları, Optimum Nutrition, Xpro Nutrition, BSN, Ultimate Nutrition, Abb, Sukrax, Raging Bull markalarının Türkiye Yetkili Distribütörü ve Weider, Muscletech, Dymatize, Usn markalarının ithalatçı firmasıdır. Ayrıca tüm ürünlerin üzerinde lot numaraları mevcuttur tarım bakanlığı ve üretici firmalardan satışını yaptığımız tüm ürünleri sorgulatabilirsiniz.

Hologram uygulaması ülkemizde farklı bir firmanın yapmış olduğu bir uygulamadır ve weider ürünlerinin orjinalinde de hologram bulunmaz. Stoklarımızdaki Weider ürünleri firmamızın ithalatıdır. Weider almanya sitesinden de ürünlerin üzerinde hologram olmadığını inceleyebilirsiniz.http://www.weider-germany.de/en/proteineeiweiss/

Ayrıca ürün üzerindeki barkod numarasınıwww.gepir.de adresinden sorgulatabilirsiniz.

3,5 yıldır onbinlerce Weider satışımız oldu ve belirtiğiniz gibi ne firmamız kapandı ne de bir uyarı aldık :) Bu durum sattığımız ürünün orjinal olduğunun en büyük göstergesidir.

Yukarıda belirttiğimiz bilgiler ışığında sizde araştırma yaparak gerçeği görebilir, doğru işler yapan ve uygun fiyat politikası ile türk sporcusunun yanında olmayı hedefleyen firmamız hakkında yanıldığınızı görebilirsiniz.
    Weider Almanyanın sitesinde "Türkiyeye ithal ettiğimiz bütün ürünlerde orjinalliğin göstergesi hologramlardır" denmekte. Linki:
    http://www.weider-germany.de/en/weider-turkey/

Ama bir yandan da insan düşünüyor; Protein7 orjinal olmayan ürünü, bu kadar zamandır göze soka soka satabilir miydi ve yetkili distribütör dava açıp satışı çoktan durdurmaz mıydı diye.

Sanki bu durum, X marka bir telefonun bir internet sitesinde 3000TL'ye "X Türkiye garantili" şekilde satılırken, yine aynı sitede başka bir satıcı tarafından 2500TL'ye "İthalatçı garantili" şekilde satılmasına benziyor.

Hani aradaki fark 10-20TL olsa hiç risk almam da, 2300gr'da 60TL'yi buluyor. 60TL az para değil :)
    Bilmeyen kullanıcıları kandırmak kolay vermiş olduğun adresde ne yazıyor bir bak bakalım link tıklayıphttp://www.weider-germany.de/en/weider-turkey/

WEIDER TURKEY

hologram-germany-1216jpg

Exclusive Distributor for Turkey

Antilop Sportif Gidalar SAN. ve TIC. Ltd. STI

Basaksehir – Istanbul

Phone: 00 90 212 670 39 30 (10 lines)

Fax: 00 90 212 670 39 40 – 41

Recently, we have been receiving many questions from the valued Weider endusers in Turkey by both email and social media channels about the originality of the WEIDER products being sold in the Turkish market.

Tuerkei-Karte

We are exporting 100% original WEIDER products to the Turkish market. Since November 2015 we are in the process of bringing the Weider original Silver and Gold Holograms up to our products to guarantee the highest product safety ever (Please see the image details besides).

As a WEIDER Family having a professional approach of 80 years of excellence to reach better in the future, we would like to declare once again that application of the Weider Original Silver and Gold Holograms is the fundamental indicator of originality of the WEIDER products being exported into the Turkish market for the purpose of giving service for secure Weider products and of protecting the originality of Weider products for you, values Weider endusers.

Kandırmayın insanları
  • Bilgisi olan?

• Orjinalinde kapağı çevreleyen parlak bir şerit oluyor ayrıca gene oralarda altın rengi bir hologram olması lazım
  • bunun fiyatı ne kadar ?
  • 261 tl
    Ürün resimdeki gibi hologram falan yoktu

• Protein 7 saglam sitedir hocam. Rahat olabiliesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben weiderin distribütör'ünden aldım ve hologram vardı bu tür ürünlerin satışı konusunda Türkiyede hiçbir firmaya güvenmem işin ucunda para olunca en iyisi bile içine şeker,nişasta katıp satıyor.

Weider premium whey orjinalliği (Protein7)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 24 Haziran 2016; 15:43:48 >
  • spawk kullanıcısına yanıt
    öyle saçmalıkmı olur senin dediğine göre yorumlarsak Türkiyede satılan hologramsız weider ürünleri ya kaçak yolla getirtiliyor yada orjinal içerikli ürün değil.
    Adamın kendi malını kendi ülkesinde hologramsız satması kadar doğal bir şey yok ve yine Türkiyeye gönderilen ürünlerin merdiven altı olanlarla karıştırılmaması için hologramlı olması kadar doğal bir şey yok.
    Sonuçta üretici bu ürünlerin denetimi kendi ülkesinde bizzat yapıyor bizde kim yapıyor ?

bu kadar parayı veren adam saçma sapan sitelerden alacağına 10 lira daha versin orjinal alsın yada hiç heves edip marka almasın piyasada bir sürü toz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 28 Haziran 2016; 16:03:57 >
  • BENDE PROTEİN7 DEN ALDIM WEİDER PREMİUM WHEY 2.3 KG OLANINDAN AMA KUTUNUN USTUNDE BANDROL YA DA HOLOGRAM YOKTU SUPHE ETTIM AMA HERKES DE GUVENIYOR PROTEIN7 YE EGER ISTEYEN OLURSA 10 -20 TL EKSIGINE SATABILIRIM
  • BENDE PROTEİN7 DEN ALDIM WEİDER PREMİUM WHEY 2.3 KG OLANINDAN AMA KUTUNUN USTUNDE BANDROL YA DA HOLOGRAM YOKTU SUPHE ETTIM AMA HERKES DE GUVENIYOR PROTEIN7 YE EGER ISTEYEN OLURSA 10 -20 TL EKSIGINE SATABILIRIM
  • dostum k bakma ama bu kesin SAHTE. Protein 7'ye güveniyor demişsin ama satıyorsun. Anlaşılan sen güvenmedin. Keşke mesajını erken okusaydım bir şekilde iade etmeni önerirdim. Sağlık bakanlığına bunu gönderseydin kontrol eder cezalarını verirlerdi. Hatta firmayı kapatırlardı. İnsanların sağlığıyla oynuyorlar. Allah cezalarını verir muhakkak. Türkiye'deki devlete ait laboratuarlarda 10-20 liraya test yapılıp içerik tam olarak çıkartılıyor aklında bulunsun.
  • Orjinallik konusunda supplementlere güveniyorum weider sitesinden açıklamada yapmıştı buraya ürün veriyoruz diye satılan ürünlerde hologramli sizdeki ürün kafa karıştırır gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 12 Ağustos 2017; 20:26:14 >
  • Merhabalar;

Forumda sadece tek bir yorumu olan alejan kullanıcısı ürüne kesin sahte diyerek protein tozları ve protein7.com hakkında büyük bir bilgi eksikliğiniz olduğu görülüyor.

Firmamız yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden satış yapmakta ve yüzlerce firmaya da ürün tedariği sağlamaktadır. Sektörde en çok distribütörlüğe sahip olan ve en çok ithalat yapan firma olan Yakamoz Sporcu Gıdaları, Optimum Nutrition, Xpro Nutrition, BSN, Ultimate Nutrition, Abb, Sukrax, Raging Bull markalarının Türkiye Yetkili Distribütörü ve Weider, Muscletech, Dymatize, Usn markalarının ithalatçı firmasıdır. Ayrıca tüm ürünlerin üzerinde lot numaraları mevcuttur tarım bakanlığı ve üretici firmalardan satışını yaptığımız tüm ürünleri sorgulatabilirsiniz.

Hologram uygulaması ülkemizde farklı bir firmanın yapmış olduğu bir uygulamadır ve weider ürünlerinin orjinalinde de hologram bulunmaz. Stoklarımızdaki Weider ürünleri firmamızın ithalatıdır. Weider almanya sitesinden de ürünlerin üzerinde hologram olmadığını inceleyebilirsiniz.http://www.weider-germany.de/en/proteineeiweiss/

Ayrıca ürün üzerindeki barkod numarasınıwww.gepir.de adresinden sorgulatabilirsiniz.

3,5 yıldır onbinlerce Weider satışımız oldu ve belirtiğiniz gibi ne firmamız kapandı ne de bir uyarı aldık :) Bu durum sattığımız ürünün orjinal olduğunun en büyük göstergesidir.

Yukarıda belirttiğimiz bilgiler ışığında sizde araştırma yaparak gerçeği görebilir, doğru işler yapan ve uygun fiyat politikası ile türk sporcusunun yanında olmayı hedefleyen firmamız hakkında yanıldığınızı görebilirsiniz.

• Protein7 nin ürünleri orijinaldir. Weider ürünleri paralel ithalat olarak getiriyorlar diye biliyorum. Supplementler tekel olmaya çalışıyor. Fiyatları fahiş. Protein7 den her ay weider whey protein tozu alıyorum. Diğer firmaya göre 20-30 tl daha ucuz. Merak etmeyin ürünleri orijinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seljoy -- 19 Kasım 2017; 21:44:32 >
  • Weider Almanyanın sitesinde "Türkiyeye ithal ettiğimiz bütün ürünlerde orjinalliğin göstergesi hologramlardır" denmekte. Linki:
    http://www.weider-germany.de/en/weider-turkey/

Ama bir yandan da insan düşünüyor; Protein7 orjinal olmayan ürünü, bu kadar zamandır göze soka soka satabilir miydi ve yetkili distribütör dava açıp satışı çoktan durdurmaz mıydı diye.

Sanki bu durum, X marka bir telefonun bir internet sitesinde 3000TL'ye "X Türkiye garantili" şekilde satılırken, yine aynı sitede başka bir satıcı tarafından 2500TL'ye "İthalatçı garantili" şekilde satılmasına benziyor.

Hani aradaki fark 10-20TL olsa hiç risk almam da, 2300gr'da 60TL'yi buluyor. 60TL az para değil :)

• yakamozsporcugidalari Y kullanıcısına yanıt
    Bilmeyen kullanıcıları kandırmak kolay vermiş olduğun adresde ne yazıyor bir bak bakalım link tıklayıphttp://www.weider-germany.de/en/weider-turkey/

WEIDER TURKEY

hologram-germany-1216jpg

Exclusive Distributor for Turkey

Antilop Sportif Gidalar SAN. ve TIC. Ltd. STI

Basaksehir – Istanbul

Phone: 00 90 212 670 39 30 (10 lines)

Fax: 00 90 212 670 39 40 – 41

Recently, we have been receiving many questions from the valued Weider endusers in Turkey by both email and social media channels about the originality of the WEIDER products being sold in the Turkish market.

Tuerkei-Karte

We are exporting 100% original WEIDER products to the Turkish market. Since November 2015 we are in the process of bringing the Weider original Silver and Gold Holograms up to our products to guarantee the highest product safety ever (Please see the image details besides).

As a WEIDER Family having a professional approach of 80 years of excellence to reach better in the future, we would like to declare once again that application of the Weider Original Silver and Gold Holograms is the fundamental indicator of originality of the WEIDER products being exported into the Turkish market for the purpose of giving service for secure Weider products and of protecting the originality of Weider products for you, values Weider endusers.

Kandırmayın insanları

• Vucuthocasi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Can bey;

Ifbb standartlarında öğrencilere özel eğitim vermeyi hedefleyen bir sporcusunuz ancak ithalat gibi konulara hakim olmadan yorum yapmanız ve forumdaki ilk yorumu sporcuları kandırmak ithamı ile yapmanız bizi üzmüştür. Farklı bir kullanıcıya bir önceki verdiğimiz yanıtta da yazmış olduğumuz gibi firmamız weider ın ithalatını yapmaktadır.

Firmamız İthalatını avrupadan direk yaptığı için avrupada görmüş olduğunuz gibi ürünlerin üzerinde bir hologram bulunmamaktadır.

Eğer ürünlerin tedariğini sadece weider ithalatı yapan Antilop firmasından sağlamış olsaydık onların belirledikleri fiyatlara bağlı kalacak ve protein7 müşterilerine uygun fiyatlar sunamayacaktık.

Biz ise orjinal ürün ithalatı ile protein7 müşterilerine bir proteinin olması gereken tutarlarda satılabilmesi için tüm çabalarımızı sunmaktayız.
    Dünya markası optimumun 239 tl den satıldığı bir ortamda 300 tl civarında ülkemizde weider satılması bize doğru gelmemektedir. Sonuçta bu ürünlerin avrupa perakende fiyatları arasında 2-3 euro fark varken.

Saygılarımızla

Cevap vermiş olmanız güzel bir incelik, Ben 2 yıldır Türkiye 'de ikamet ediyorum uzun yıllar Rusya,Almanya ve Amerikada yaşadım ve yaşadığım bir çok bölgede fake supplement ile çok karşılaştım.

Vermiş olduğunuz yanıta istinaden öncelikle kendimi bir nebze tanıtmak isterim yaşım 40 ve 19 yaşımdan bu yana sporun içindeyim profosyonel olarak dobrenko,IFBB PRO gibi eventlerde çok fazla yarışmacı yetiştirdim ve 2 yıl evvel miras davaları sebebi ile Ülkeme geri geldim ve tekrardan bağlı olduğum rusya geri gidicem eşim Profosyonel Maratoncu idi yani anlıyacağınız , spor bizim için herşey.

Sizin yazmış olduğunuz yazınıza ek olarakhttps://www.fitness-shop.hamburg/weider-germany sürekli alışveriş yaptığım bir yerdir ki türkiye dist.nin ve sizin sitelerinizden fiyat kıyaslarına baktığımda şuan ben almanyadan weider pre. aldığımda 60 euro indirim girerse 45 euro bu fiyatlarda genellikle yılda bir yada 2 kez karşılabiliyorum yurt dışında ben ürünü vermiş olduğum linkden aldığımda güvenilirliğini bildiğim için 60 euro + 15dolar kargo ile alıyordum 320 tl civarı geliyor yanlışım yok ise. türkiyede bu ürün ana italatçıda 300 şuan indirim girdiği için 269 tl sizde aynı ürün 236 tl havale kredi kartı 249 farklı buda pek fazla satılmadığı için olabilir diye düşünüyorum normal fiyatınızda 259 TL şimdi aranızdaki her iki firmadaki farkı şuanki fiyatlarınızda 10 TL olmadı idirimde değil ise fark 40 tl ben bir kullanıcı olarak yurt dışındanhttps://www.weidershop.de/ burdan ürün istediğimde bana yollamıyor çünkü diyorlarki türkiyede sizinle ilgilenicek ofisimiz mevcut bu sebep ile ben türkiye weider ile tanıştım.

Şunuda belirtmek isterim weider endonezya,malezya,hindistan bunlar benim bildiklerim burdaki ürünlerde ana münyelerinde barkod ve bandrollu gönderiliyor çünkü ordada çok fazla fake ürünvar bunun ötesinde imalatçı firmalarda mevcut bire bir fake ürünlerde supplement özellikle Optimum.

Bunlar böyle iken sizin daha önce yapmış olduğunuz açıklamada weider almanya holagram yok demeniz üzerine ben weider almanyanın türkiye ürün yollarken hologramsız yollamadığını biliyorum.

Size bir sorum olucak, siz ürünlerinizi Weider Almanyadanmı getiriyorsunuz?

• Vucuthocasi kullanıcısına yanıt
    Tekrar Merhaba Can Bey;

Yapmış olduğunuz Euro hesabı 1-2 ürün alan bir perakendeci için doğru bir hesap. Ancak, bu ve benzeri ürünleri ithal eden firmamız on binlerce adet alım yaptığı için fiyatı tabiki daha özel olmaktadır. Ülkemizde uzun yıllar 299 TL den satılan Weider şuan bizimde ithal ediyor olmamızdan ve fiyatı hakkettiğine inandığımız değerlerde tuttuğumuzdan diğer firmalarda da aşağı doğru gelmeye başladı. Yaptığımız Weider ithalat rakamlarının gün geçtikçe artması ve dönem dönem distribütörden fazla Weider ithal etmemiz bunun en büyük göstergesidir. Firmamız Weider dışında bir çok markanın da ithalatını yapmaktadır.

Yaptığımız ithalat tamamen yasal ve ürünler orjinal olduğundan yaklaşık 4 yıldır bu ürünleri ithal ediyor ve satabiliyoruz.

Weider ürünlerini weider almanyadan direk almıyoruz. Çünkü Türkiye için distribütörü var (Aynı şekilde sizde bireysel olarak almaya çalıştığınızda Türkiye'ye yönlendiriliyorsunuz). Ancak weider almanyanın ürettiği ürünleri Almanya dahil olmak üzere büyük Avrupa ülkelerinden alabilirsiniz. Bizde bu şekilde Almanya pazarından ürünleri tedarik ederek ülkemize ithalatını sağlamaktayız.

Saygılarımızla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

bulgaristandan alıyorsunuz sanırım .internette bulgaristan ile almanya da satılan weiderlarda cok fark olduğu söyleniyor o konuda ne düşünüyorsunuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.