Şimdi Ara

Weider premium whey orjinalliği (Protein7) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
12.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Binlerce ürün ithal ediyor ama şirket adına yazan kişi imla kurallarını bilmiyor Gidin bi sosyal medya görevlisi bulun kendinize hem sizi savunur hem de yazım yanlışlarıyla dolu paragraflarla firmayı savunmaya çalışırken prestijini düşürmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

bulgaristandan alıyorsunuz sanırım .internette bulgaristan ile almanya da satılan weiderlarda cok fark olduğu söyleniyor o konuda ne düşünüyorsunuz

Orijinal almanya menşeli ürün olduktan sonra bir fark olmaz ancak paralel ithalatı nereden yapıyorsunuz diye sorulunca bir cevap alamıyorsunuz kendilerinden.Buda kuşku uyandırmıyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

bulgaristandan alıyorsunuz sanırım .internette bulgaristan ile almanya da satılan weiderlarda cok fark olduğu söyleniyor o konuda ne düşünüyorsunuz

Orijinal almanya menşeli ürün olduktan sonra bir fark olmaz ancak paralel ithalatı nereden yapıyorsunuz diye sorulunca bir cevap alamıyorsunuz kendilerinden.Buda kuşku uyandırmıyor değil.

bende ısrarla o cevabı almak için sordum. protein7 den eskiden beri alışveriş yapıyorum daha yeni alışverişim oldu bi an indirimi görünce acaba weider mı alsam dedim ama yorumlardan sonra vazgeçtim. bir açıklık getirmeleri gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

bende ısrarla o cevabı almak için sordum. protein7 den eskiden beri alışveriş yapıyorum daha yeni alışverişim oldu bi an indirimi görünce acaba weider mı alsam dedim ama yorumlardan sonra vazgeçtim. bir açıklık getirmeleri gerekiyor

Hocam muhtemelen oradan getiriyorlar ve marka algısı kırılmasın diye söylemekten çekiniyorlar.Ürün orijinal olduktan sonra bir sıkıntı yok ancak bunu test edebilecek bir ortamımız yok kullanıcı olarak ancak hissiyat olarak test edebiliriz.Ben oradan 2.5 hafta önce weider whey almıştım ilk 1.5 hafta açmadım yorumları okuyordum sonra yeri yurdu belli kurumsal bir firmanın 5 yıl sahte ürün satacağına ihtimal vermek istemedim en kötü rakipleri tepesine çöker bir şekilde dedim ve 1 haftadır kullanıyorum.Bence orijinal öyle hissettirdi yani.Ancak deseler ki biz şu ülkelerden paralel ithalat çekiyoruz ancak ürün alman menşeli tüm soru işaretleri gidecek.

• arkadaşlar bu konunun sonu neye varıldı bende de arkadaşın ki ile aynı şekil yazı ve kaliba ait bir weider var aam sahtemi gerçek mi anayamadım bir sitede orjinaldir barkot kodunda yazıyor 2 site de orjinal değildir diyor sonuç neye varıldı bu ürün orjinal mi değil mi
  • Weider 450 tl oldu sonuç bu 😐

• Aradan zaman geçmiş ama kutu bitmek üzereyken konuyu gördüm:) Yenisini mi alsam diye düşünüyordum sonra vazgeçip decathlondan optimum gold aldım.Sırf aklıma takıldığı için merak ettim.Üzerindeki kartonu yırttım barkodu okuttum vs vs lot numarasını filan mail atıcamda yine insanın aklında bir soru işareti kalıyor..Konuya örnek zamanında kuzenin ihracat işleri uğraşırken almanyadan ürün getirirdi bir depoda ürünlerin üzerine kendi etiketini basıp tekrar yurt dışında gönderirdi.Protein7 olayını buna benzetiyorum.Sonuçta dış kartonuna türkçe basıp kendi yakamoz hologramını basmışlar.Onu yırttığımda altında ingilizce etiketi mevcut vs vs..İşin sonunda tat olarak çok alışmıştım yararı zararını bilemiyorum artık..İşe yarasa içeyim zararlıysa dökeyim ne yapsam bilemedim.Konuyuda hortlattık illaki birileri yazar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 14 Kasım 2019; 19:29:14 >
  • Supplementler.com dan alisveris yapiyorum hersey orjinal geldi bugune kadar.

• Ben de Protein7'den 2 kutu Weider Aldım (Whey + Day & Night Casein)

Nedir arkadaslar bu durumun neticesi? Bulgaristan üzerinden ithal edilmesi sorun değil, yeter ki alman üretimi olsun.

Lakin saçma sapan bir yerde üretilip orijinal ambalah gibi satılıyorsa yasal hakkımızı arayalım.

Bir şekilde çözülmesi lazım bu işlerin, ülkede kimseye güvenilmiyor (maalesef)
  • daha önce suplementlerden alıyordum ürünü şuanda stokta kalmadığı için protein7 den aldım kapagına baktıgımda amlem çok daha büyük orjinaldir herhalde dedim biraz araştırdım güvenilir gibi protein7 fakat bugün kullandım tadı çok farklı bildiginiz diger protein tozları gibi big joy falan weider kullanan biri weiderin kendine has bi tadı olduğunu bilir . suplementlerden aldıgım weiderlerin tadı böyle değildi bariz farklılık var .Birde sütün üstüne ölçeğiyle döktügümde kabın şeklinde kalıyordu toz, protein7 den aldıgımdakinde ise direk sütün üstünde dağılıyor buda ilgimi çekti normal bir protein tozuysa yine aldık kullanıcazda ama umarım şeker,nişaşta falan değildir.bir weider daha alıcağımı zannetmiyorum oradan
  • resmen artık türkiye'de bir seyler arastırmaktan, kimseye güvenememekten, herkesin basıbos iş yapmasından yoruldum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.