Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
105
Favori
151.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son 9 Kasım’da 87,61TL’ye almıştım, 1kg çekirdek Brezilya kahvesini. Şimdi 200TL civarı fiyatı olsa neredeyse %300 artış oluyor.
    Yıllık enflasyon kaçtı? Enag bile %82 açıkladı. Kasım’da Dolar zaten 10TL civarıydı.
    Kahvedeki bu düzeyde fiyat artışını normal bulmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH kodu ile bile trendyolda en ucuz değil mi şu an 250 gram kahveler için?

• aroastinglab kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin DHKAHVE25 hediye çeki kullanılamıyor şuan, kaldirildi mi acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk fırsatta deneyeceğim

• orhun.kutlu O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, DHKAHVE olarak revize edildi. Bu kod ile deneyebilir misiniz?
  • Nitelikli kahve satan diğer yerlere oranla fiyatlar iyi bence. Adado'yu halen denemeyen varsa alsın mutlaka. İçtiğim en iyi kahvelerden biri.

• endonezya sumatra ne zaman stoklara girecek acaba?

• hanbeyza H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef şu anda öngörebildiğimiz bir tarih bulunmuyor. Gerekli tedarik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.
  • DAYI KAHVE Mİ SATIYONUZ BEYAZ ÇAY MI BU NASIL FİYAT. GÖZ GÖRE GÖRE OLMAZ Kİ BU KADAR. AYIPTIR BE.

• Merhaba 1 yildir sizden duzenli olarak kahve aliyorum. Ilk defa kahvem 10 uncu ayda kavrulmus olarak geldi (6 aylik yani). Bunu kabul etmem mumkun degil taze kahve sundugunuz icin sizden surekli alisveris yapiyordum zaten

Musteri hizmetlerini aradim 2 kez surekli tum temsilcilerimiz mesgul sesini dinliyorum. Yardimci olabilir misiniz?

Merhaba,

Tabi ki yardımcı olmak isteriz. Bizim stoğumuzda bu kadar bekleyebilen herhangi bir kahve bulunmuyor. Nereden satın aldınız acaba? Sipariş numaranızı iletirseniz hemen iletişime geçelim sizinle.
  • Amazondan aldim, 3 paket almistim yeniden yolladilar yine ekim kavrulma tarihli

405-8586900-6018767

405-9212062-5447543

amazon urunlerini siz yollamiyorsunuz o zaman? Ilk defa bununla karsilasiyorum cunku 1 yildir kac paket aldigimi saymadim:)

Gönderen Amazon yazıyor. Ellerindeki stoktan yolluyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Merhaba,

Evet Amazon bizden ayrı bir satıcı. İletişim numaranızı özel mesajla iletirseniz yardımcı olmak isteriz.
  • @aroastinglab artık Sumatra getirmiyor musunuz?

• cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tekrar gelecek ancak net bir süre veremiyoruz.
  • Biraz alakasız olacak ama 10.000 TL bütçe ile F/P makine tavsiyeniz var mı günümüz şartları için?

• _Biperva_ kullanıcısına yanıt

Ben iki gün önce Lelit Anna Espresso ve Lelit Fred öğütücü makinesi aldım. Şuan Gelbura.com da kampanya var. Dediğiniz rakama bu iki makineyi alabilirsiniz. Bana söylenen ay sonu kampanya bitecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cypresshilltr -- 25 Mayıs 2022; 20:40:26 >
  • Fiyatlar maşallah şaka gibi en pahalı kahve heralde piyasadaki

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.