Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
105
Favori
151.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DHKAHVE kodu calismiyor. Kontrol eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hanbeyza H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kod kullanım sınırına ulaşıldığı için çalışmamış, gerekli güncellemeyi sağladık, teşekkürler.
  • Aroastinglab kendi sitesi üzerinden ufak bir kahve siparişi verdim ve oldukça memmun kaldım. Sipariş notum önemsenmiş , çekirdekler yeni kavrulmuş ve kutu içerisine ufak bir hediye de konmuştu.Siparişim çok hızlı bir şekilde elime ulaştı kendilerine teşekkür ediyorum. 10/10

• Edit : Whatsapp üzerinden iletişim kurmanın daha hızlı olacağını düşünerek mesaj attım. Beyaz etiket çekirdek kavrulma tarihi , paket üzerindeki basımlı tarih ise paketlenme / öğütülme tarihiymiş. Hızlıca dönüş yaptılar , tekrardan teşekkürler.

Üstteki olumlu yorumumun ardından sizlerden tekrar sipariş verdim ancak aklıma takılan bir soru var :

Çekirdeği ne zaman kavurduğunuza dair iki etiket mi var yoksa hangisini baz alacağım ?

Diğer 250GR'lık paketimin üzerinde beyaz etiketten yok.

Fotoğraflar aynı paket üzerinden.

@aroastinglab

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erendpt -- 18 Temmuz 2022; 12:34:48 >

• Site güzel gibi de yalnız TCHİBO'nun 300 liraya 1 kg sattığı yerde aynı fiyata bence markasız- 3. nesil kahve alanın ne yazık ki aklından ve lezzet anlayışından şüphe ederim.

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt

Tchibo'nun en iyi ihtimalle birkaç ay önce kavrulmuş bayat kahvesiyle yeni kavrulmuş tadım notları vb ihmal edilmemiş kahveleri aynı kefeye koyunca Tchib'ya da gerek yok, daha ucuzu Bim'de vardır diyesim geldi !!

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt

Kahveden az biraz anlayan biri oysa ki tam tersini düşünür.

• mcroses kullanıcısına yanıt

Aynen

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt

Hocam bu açık kavrumun farkı nedir? Ben mesela standart kavrum almıştım da french press için kötü mü yaptım bilmiyorum

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Sıkıntı olacağını sanmıyorum seveceksiniz bence. Filtrede daha koyu kavrum, daha düz bir tat veriyor ayrıca akrilamid riski yüzünden ben mümkünse tercih etmiyorum.

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt

hoocam expresso ve ya filtre kahve için de önerir misiniz?

• Broon kullanıcısına yanıt
    Özelden devam etseniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

bir konuşma gerçekleştirsek haklı olabilirdiniz, ama evet/hayır sorusunu da buradan soramaz mıyız? Konu dışıysa, siz de uyarınızı özelden yapabilirdiniz...

• Broon kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kahvecinin konusunda başka bir kahveci hakkında öneri istemenizi doğru bulmadığım için yazdım. Yanlış anlamışsam kusura bakmayın lütfen ama değilse bu uyarı için özelden yazmamı beklemeyin.

Not: Firmadan kahve alan bir müşteri olmak dışında bir ilişkim yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam Etiyopya çekirdeğini sadece French Press çok lezzetli diye önerdiği için, filtre veya espresso ile de güzel oluyor mu sormak istediğim oydu. Sonuçta farklı menşei kahve çekirdekleri ile belirli demleme yöntemleri birbirine çok yakışıyor olabilir.

Farklı firma konusu altında başka firmayı ben önermedim sonuçta, tepkiyi ben alınca garip geldi. Olur böyle küçük yanlış anlaşılmalar. Konunun firma ile bağlantısını geri kuralım :)

Öneri isteyenlere, filtre kahve için Titan, espresso için Good Fellas favorilerim arasında diyebilirim. Ancak yine de deneme paketi alıp hepsini denemenizi öneririm. Ben aroması, sertliğine göre günlük içimime en uygun olarak Titan'ı seçmiştim.

• vay

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.