Şimdi Ara

Wd Elements™ 750GB 2.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk - Çek İle 104 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/liste/wd-elements-750gb-25-usb-30-tasinabilir-disk-wdbuzg7500abk-eesn/productDetails.aspx?productId=bd802899&categoryId=100225

Hepsiburada 100/25 Çek İle 104 Liraya Gelmektedir..

Çeksiz İndirimli Fiyatı 129 TL'dir..

Wd Elements™ 750GB 2.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk - Çek İle 104 TL

Maksimum aktarım hızları

USB 3.0, dosyaları bu sürücüye aktarmak için maksimum performanslı bağlantı sağlar.

Şık tasarım ile yüksek kapasite

Bu sürücü, hafif tasarımı ve 2 TB'a kadar hafıza kapasitesiyle hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir arkadaştır.

Ücretsiz yedekleme yazılımı deneme sürümü

WD Elements taşınabilir depolama, WD Elements sürücünüze ya da DropBox™ hesabınızı kullanarak dosyalarınızı bulutunuza yedeklemenizi sağlayan WD SmartWare Pro yedekleme yazılım deneme sürüm versiyonu ile birlikte gelir.

USB 3.0 ve USB 2.0 uyumluluğu

Tek bir sürücü kullanarak hem son teknoloji USB 3.0 bağlantılı aygıtlarla hem de eski USB 2.0 bağlantılı aygıtlarla uyumluluk elde edersiniz.

PC performansını iyileştir

Dahili sabit sürücünüz dolduğunda PC'niz yavaşlar. Dosyaları silmeyin. Dosyaları WD Elements taşınabilir depolamanıza aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alanı boşaltın ve bilgisayarınızın performansına yeniden hız kazandırın.

İçten dışa WD kalitesi

Verilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayanıklılık ve darbelere karşı uzun vadeli güvenilirlik için zorlu şartlara uygun olarak ürettik. Ardından sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanmış sağlam bir muhafaza ile koruyoruz.

Windows® için biçimlendirilmiştir

Windows 8, Windows 7, Windows Vista® ya da Windows XP ile uyumlu ve NTFS olarak biçimlendirilmiştir. Mac® için yeniden biçimlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugayyalinc.com.tr -- 20 Mayıs 2015; 15:27:18 >

• Fiyat aşağıdaki şekli ile daha bir güzel fakat 750 gb devri kapandı. Yani minimum 1 tb almak lazım artık. 4k videolar 13 mp fotoğraflar, blu ray filmler ...

Liste Fiyatı = 129,01 TL

* Çek varsa 25 TL
    * Avantajixten %3,8 = 3,34 tl Elektronik sayılmazsa
    * Bonus varsa 2 x 50 tl alışverişe verilen 20 TL var ondan da = 10 TL

İndirim toplamı = 25 + 3,34 + 10 = 39,34 tl

Genel toplam = 129,01-39,95 = 89,67 TL

İyi fiyat. Hesapta yanlışlık varsa uyarın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 20 Mayıs 2015; 16:18:38 >
  • çeki nasıl alıyoruz?
  • 2 hafta önce gözüme çarptı alacaktım ama çek yok adama gidiyorsun 10 lira fiyat çekiyor.
  • çek varsa alırım
  • çekle almaya gelince herşey indirimli oluyor zten. ortada sanki dağıtılan bir çek varmış gibi konu açmışınız
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu fiyattan almistim hatta puanla daha ucuza geldi cok memnunum ama icindeki hdd sata girisi yok icini kullanmayi dusunenlere duyrulur...

• Ben trip atıyorum kullanmayacam çeki :)
  • Cekle yazinca cek nerden temin edilir bilgiside verin bari veya ceki hic karistirmayin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

Bende bu fiyattan almistim hatta puanla daha ucuza geldi cok memnunum ama icindeki hdd sata girisi yok icini kullanmayi dusunenlere duyrulur...

idefa boyle birsey duydum.. hdd nın sata soketimi yok dediniz ? detay yazarmısın ben hdd yı almayı dusunuyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

Bende bu fiyattan almistim hatta puanla daha ucuza geldi cok memnunum ama icindeki hdd sata girisi yok icini kullanmayi dusunenlere duyrulur...

idefa boyle birsey duydum.. hdd nın sata soketimi yok dediniz ? detay yazarmısın ben hdd yı almayı dusunuyorumda

Evet icindeki hdd nin sata girisi yok modeli yazin resimleri var internette

• Beyler benim bildiğim Finansbank in verdiği 150/25 çek değil mi. 100/25 çeki duymadım.

• Hani Çek nerede???
  • Merhaba keman bey
    bonus 10 tl kazanmak nasıl yapılıyor
    Taksitle mi? yoksa Mesaj attım sonra Taksit yapabiliyoruz
    Tam anlamadım İlgilenirmisin?
    Bonus varsa 2 x 50 tl alışverişe verilen 20 TL var ondan da = 10 TL

Teşekkürler @kemalwebnet
  • Bozan32 B kullanıcısına yanıt
    HRC yazıp 3340 a gonderin. 2 kez 50 TL harcayın 20 Tl bonus kazanacaksınız.

• Beyler bonus olayina açıklık getirin

• Malesef çek yok bonus yok. 10 TL'ye çek alsak
    129 + 5 (kargo) - 15 = 119 TL
    alınası gelmedi böyle.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_105993947/tm.htm
    Bu konuyada bir bakın.BKM 50/20 ile sıcak gibi duruyor.
  • 750 gb devri kapandı fikrinize katılmıyorum.

daha fazla alan ihtiyacı konusunda haklısınız ancak benim gözümde HDD tercihinde fiyat konusunda 1 GB için ödenen paraların karşılaştırması önemlidir bence. Yani GB başına ödenen para bu modelde daha az çıkıyorsa alacak kişinin 1TB ile 750GB arasında çok sıkıntı yapacak bir durum olmadığını düşünüyorum.

hesabınıza göre 90 lira oluyorsa bence fiyat da gayet makul bu hdd için.
    yalnız bu modellerde usb portu HDDnin kartına yapışık olması lamız. laptopta ps3te hddyi dahili kullanmak isteyen bunu almamalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.