Şimdi Ara

Wattmetre - Elektrik Enerji Ölçer (50 TL, Kargo Dahil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
5.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site güvenilir mi arkadaslar? Bu cihazdan almak istiyordum. Bekleme modunda fişe takili cihazlarimin nekadar elektrik harcadiğini filan ölçmek istiyorum. Site güvenilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz akım koruma sağlıyor mu ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya zaten bi dünya elektrik parası ödüyoruz şimdi buna da 50 tl. verince ne kazancımız olacak ?
    eskiden merak ettiğim bir konuydu ama artık umurumda değil bir cihazın kaç watt çektiği
  • Spariş geçtim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• arkadaş işinize yaramıyorsa girmeyin konuya?
  • Merhaba arkadaslar enerji tasarrufu derken nasıl bir tasarruf sağlıyor mesala bizde Tv 12 saat rahat açık kalıyordur prize takınca çektiği elektriği mi azaltıyor bilgi verirseniz sevinirim yararlı bir cihaz ise bende almak istiyorum. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Merhaba arkadaslar enerji tasarrufu derken nasıl bir tasarruf sağlıyor mesala bizde Tv 12 saat rahat açık kalıyordur prize takınca çektiği elektriği mi azaltıyor bilgi verirseniz sevinirim yararlı bir cihaz ise bende almak istiyorum. Teşekkürler
    Hayır tabi ki. Öyle bir cihaz da yok zaten.
    Bu cihaz hangi elektrikli aletin ne kadar tükettiğini hesaplıyor. Siz de ona göre önlem alıyosunuz.

Mesela buzdolabınız üzerinde yazan değerlerden çok fazla tüketiyorsa kullanımınızı gözden geçirebilir ya da servis çağırabilirsiniz. Ya da ısınmak için ufo ısıtıcı çok tüketiyordur siz yağlı radyatöre geçersiniz gibi.
    Tasarruf cihazı demek aldatıcıdır.

• nef_mermaid N kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de çok kullandım. 10 watt LED alıyordum bir bakıyorsun 3 watt, bunla bir foto atıp iade alıyordum.

• albati kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim hocam.

• geçen sefer kaçırmıştım. Tekrar stokta. Ben bir adet aldım. Almak isteyenler için haber edelim.
  • Bir iki hafta ölçüp bir daha bakmayacağınız bir şey. 50 liranıza yazık.
  • Cihazın enerji tüketimini merak edenler kullanım klavuzuna baksın arkadaşlar. Sadece bir anlık heveslik, ayrıca tasarruf etmeye 50 lira harcamamak ile başlayın :)

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorum sizin gibileri.Elektrik ve elektronik merak işi ,hobi işi ve alanlar oluyor neden negatif yazı yaziyosunuz anlamam.Ben bir elektrik-elektronik çi olarak aldim mesela.Bu zihniyetten çıkın.Ha bebeği olmayıp bebek bezi alanlara yazanilirsiniz tabi onlar ayrı cinsler.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Yakında bu da çöpe gidecek kattle çok dandik, ben de garantiden değiştirmiştim yine bozuluyor su almıyor demlemek için hata veriyor sürekli.

• Çöp

• 40 tl ye letgodan aldım güzel ürün bence arada donuyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

tchibo dan seneler evvel 20 liraya almıştım
    bir daha kullanmadım
    25 liraya alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Yakında bu da çöpe gidecek kattle çok dandik, ben de garantiden değiştirmiştim yine bozuluyor su almıyor demlemek için hata veriyor sürekli.
    ben seneler evvel ilk defa garantiye götürdüğümde 2. yılı bittiği için parça fiyatını istediler
    kettle ile birlikte anakartı da değişecekmiş bir cihaz fiyatı istediklerinde vazgeçtim
    kettle ın ağız plastiği taş gibi olup parça parça dökülene kadar 2 yıl daha kullandım

nihayet kettle de mefta olunca mecbur yenisini aldım
    anakarttaki sorun nedeniyle kaynayan suyu çekmiyor çünkü su kaynadığı halde 95 dereceyi göremediği için sürekli ve çok hızlı bir şekilde kaynatıp duruyor
    o yüzen bu arızayı verdiğinde kettle ı yerinden kaldırıp gövdenin yerini değiştiriyorum ve kettle ı geri koyduğumde 95 dereceyi görüp demleme moduna geçiyor
    bu şekilde 2 yıldır idare ediyorum

• Forumda alıp da iade eden oldu mu?
    Alıp memnun kalan var mı?

• Sipariş gectim.
    Cihaz anlık tüketimi gösteriyordur umarım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.