Şimdi Ara

Watchmen (2009) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
2
Favori
16.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur*

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

çok güzeldi ya film özellikle rorschach in olduğu,konuştuğu sahneler süperdi

Evet o sahnelere bende bayıldım ULTIMATE CUT'ta indireyim bari

Alıntıları Göster
    film gerçekten güzel ve farklıydı dı. çekinmeden izlenilebilir. tabi o kişi aksiyon delisi değilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: HighTechLowLife

film gerçekten güzel ve farklıydı dı. çekinmeden izlenilebilir. tabi o kişi aksiyon delisi değilse.

Alıntıları Göster
    filmi izlediğime pişman olmadım.Ama öyle ahım şahım bir film de değildi.7/10
    Sonu özellikle güzel bitti diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian

filmi izlediğime pişman olmadım.Ama öyle ahım şahım bir film de değildi.7/10
    Sonu özellikle güzel bitti diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Çok şık bir filmdi denebilir kısaca.Herşey yerli yerinde,süresi biraz uzun ama,sıkıcı değil.

Rorschach karakteri,hakikaten enteresandı:)

8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cortland Andrus

quote:

Orjinalden alıntı: Hover_Craft

Özel güçleri kendilerine ait has özellikleri yoksa tırt film sarmaz hiç.

Bazılarının var galiba.

Alıntıları Göster
    watchmen son derece sıkıcı bır fılm 4/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 2 Ocak 2010; 22:24:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Bmovie falan izle o zaman sürekli sen, böyle edebiyat kokan filmlere bulaşma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

quote:

Çizgi romanı falan okunmadıysa, konu bütünlüğü kurulması zor olabilir, ondan sıkılmış olabilir adam hemen koymuşsun lafı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistercado

quote:

quote:

Çizgi romanı falan okunmadıysa, konu bütünlüğü kurulması zor olabilir, ondan sıkılmış olabilir adam hemen koymuşsun lafı

90 lı olmam hasebiyle ben de okumadım ama film resmen akıyordu..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bende romanını okumadım ama director uncut olarak 3 saat bilmem kaç dakika süren filmide anlıyosun yani. Zaten anlaşılmayacak pek bişey yok. 4 puan vermiş bide püü rezil.

edit: Bu yorumumu 2010'un en kocakarı çemkirme yorumu aday adaylığına aday gösteriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 3 Ocak 2010; 2:42:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bende romanını okumadım ama director uncut olarak 3 saat bilmem kaç dakika süren filmide anlıyosun yani. Zaten anlaşılmayacak pek bişey yok. 4 puan vermiş bide püü rezil.

edit: Bu yorumumu 2010'un en kocakarı çemkirme yorumu aday adaylığına aday gösteriyorum.

Alıntıları Göster
    filmde illa süper güçleri olan sağa sola uçan,ışınlar çıkaran,yaratıkların kıçına tekmeyi basan süper kahramanlar bekliyorlardı da ondan kötü demişlerdir.
    Filmin sonu bile tek başına bu filmi kurtarır.Müthiş bir senaryo var sonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian

filmde illa süper güçleri olan sağa sola uçan,ışınlar çıkaran,yaratıkların kıçına tekmeyi basan süper kahramanlar bekliyorlardı da ondan kötü demişlerdir.
    Filmin sonu bile tek başına bu filmi kurtarır.Müthiş bir senaryo var sonda.

Alıntıları Göster
    Ara ara izlemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopold Fitz

Ara ara izlemek lazım

Alıntıları Göster
    filmi izlemeyen ama izlemek isteyen varsa izlesin, 4 sene önce falan izlemiştim ve hala ara sıra açıp özetlerle bakarım

Watchmen (2009)

• quote:

Orijinalden alıntı: -dead

filmi izlemeyen ama izlemek isteyen varsa izlesin, 4 sene önce falan izlemiştim ve hala ara sıra açıp özetlerle bakarım

Watchmen (2009)

Alıntıları Göster
    filmi beğenmeyenler sıpaydırmenciler ya da marvelcanlar olsa gerek büyük olasılıkla.
    böyle bir diyaloğun geçtiği bir film nasıl kötü olabilir ki?

Watchmen (2009)

• quote:

Orijinalden alıntı: ipekhayalet

filmi beğenmeyenler sıpaydırmenciler ya da marvelcanlar olsa gerek büyük olasılıkla.

Ne kadar derin ve zeka dolu bir gözlem. Aramızda bir Sherlock Holmes varmış da haberimiz yokmuş. Tebrik ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 31 Mayıs 2015; 9:38:08 >
  • metroid kullanıcısına yanıt
    tatava yapma. bu konu kakara kikiri avengers konusu değil, YALLAHHH
  • Filmin 3 buçuk saatlik olan versiyonunu izledim bence süresine göre gayet akıcıydı.Alışılagelmiş süperkahraman filmlerinden farklıydı tarzı hoşuma gitti.Tabi süper gücüyle sağa sola terör estiren kült aksiyon filmi izlemek isteyen hiç bakmasın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Filmin 3 buçuk saatlik olan versiyonunu izledim bence süresine göre gayet akıcıydı.Alışılagelmiş süperkahraman filmlerinden farklıydı tarzı hoşuma gitti.Tabi süper gücüyle sağa sola terör estiren kült aksiyon filmi izlemek isteyen hiç bakmasın derim

KappaPride

Watchmen (2009)

• quote:

Filmin 3 buçuk saatlik olan versiyonunu izledim bence süresine göre gayet akıcıydı.Alışılagelmiş süperkahraman filmlerinden farklıydı tarzı hoşuma gitti.Tabi süper gücüyle sağa sola terör estiren kült aksiyon filmi izlemek isteyen hiç bakmasın derim
    Öyle çok beğendiğim filmler arasına almam bu filmi fakat filmin kötü olduğunu söylemek haksızlık olur. En azından müzikleri bile 3 saatlik bu filmi izlemeyi mümkün kılıyor bence.
    Eser miktarda spoiler içeren bir video eşliğinde harika bir şarkı için ---->

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

quote:

KappaPride

Watchmen (2009)

Aa iyi hatırlattın hocam pp yi KappaPride yapsaydım keşke

• quote:

quote:

quote:

KappaPride

Watchmen (2009)

Benimde sizi gorunce aklima geldi
     Watchmen (2009)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 6 Temmuz 2015; 22:05:13 >

• quote:

quote:

quote:

KappaPride

Watchmen (2009)

Şu herifin kim olduğu neden bu kadar popüler olduğu hakkında hiçbir fikrim yok

Bu arada film benim için efsaneler arasındadır

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.