Şimdi Ara

Watchmen (2009) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
285
Cevap
2
Favori
16.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doom

DVD'sini aldım.Bi kenarda bekliyor, yakın zamanda izlemeyi düşünüyorum ama gelen yorumlar beni biraz çelişkiye düşürdü.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu filmin director cut's verdiyonu var daha uzun olanı onu bekliyordum ben 2dvdli versiyonu uzundu ama hepsiburadada metal kutulu versiyonu var yanında rozet veren. bu kutuyu görünce kesin alırım bunu dedim ama eğer bu metal kutu sinema versiyonuysa almam bilgisi olan varsa yardım etsin uzatılmış versiyonunu 1 şekilde alıp en yakın zamanda izlemek istiyorum teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: CurciX

Arkadaşlar bu filmin director cut's verdiyonu var daha uzun olanı onu bekliyordum ben 2dvdli versiyonu uzundu ama hepsiburadada metal kutulu versiyonu var yanında rozet veren. bu kutuyu görünce kesin alırım bunu dedim ama eğer bu metal kutu sinema versiyonuysa almam bilgisi olan varsa yardım etsin uzatılmış versiyonunu 1 şekilde alıp en yakın zamanda izlemek istiyorum teşekkürler...

Alıntıları Göster
    @CurciX hepsiburada'daki dvd'de süre 163 Dk. gözüküyor.director cut's versiyonunun uzunluğu 186 dakika.

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

@CurciX hepsiburada'daki dvd'de süre 163 Dk. gözüküyor.director cut's versiyonunun uzunluğu 186 dakika.

Alıntıları Göster
    X@ander ben de onu görünce şaşırdım ve buraya yazma gereği duydum ayrıca normal 2-dvdli versiyonunda da 163dk yazıyor artık hepsiburadanın hatasımı yohsa dvdyi getirden şirketin mi bilmem ama inş hepsiburada yanlış yazmışdır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CurciX

Alıntıları Göster
    fılmı ızlemeden once kafalarında bırseyler olusturuyorlar
    soyle;
    "fılmde super kahramanlar var heryerı kırıp gecırecekler"
    bu dusunce ıle gıdıldıgınde hayal kırılıgı oluyor. fılme ılk bakıldıgında sankı bu dusuncede kı bır fılm gibi duruyor ama aslında tamamen farklı bır dusuncenın urunu.
    bu yuzden fılm cok dengesız yorumlar alıyor
    dısarıdan bakıldıgında aksıyon fılmı gıbı duruyorken içerisinde barındırdıkları ile aslında aksiyonu kenara itip vermesi gereken fikrin düşüncenın üzerine yoğulasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: einhander

fılmı ızlemeden once kafalarında bırseyler olusturuyorlar
    soyle;
    "fılmde super kahramanlar var heryerı kırıp gecırecekler"
    bu dusunce ıle gıdıldıgınde hayal kırılıgı oluyor. fılme ılk bakıldıgında sankı bu dusuncede kı bır fılm gibi duruyor ama aslında tamamen farklı bır dusuncenın urunu.
    bu yuzden fılm cok dengesız yorumlar alıyor
    dısarıdan bakıldıgında aksıyon fılmı gıbı duruyorken içerisinde barındırdıkları ile aslında aksiyonu kenara itip vermesi gereken fikrin düşüncenın üzerine yoğulasıyor

Alıntıları Göster
    filmi indiriyorum 13 gb lık versiyonunu inşallah güzeldir 12 gb indi bile hadi bakalım heyecanla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SanTamaNueL

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    evet sonunda izledim filmi çok mötü değil ama çok iyiy de değil dr.manhattan ın gereçksiz bir karakter olduğu kanısındayım o olmadan film daha heyecanlı olabilirmiş veya ona denk güçte bir rakip olsaymış film çok daha heyecanlı olurmuş ancak filmin bazı yerleri çok iyiydi notum 10/7
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

evet sonunda izledim filmi çok mötü değil ama çok iyiy de değil dr.manhattan ın gereçksiz bir karakter olduğu kanısındayım o olmadan film daha heyecanlı olabilirmiş veya ona denk güçte bir rakip olsaymış film çok daha heyecanlı olurmuş ancak filmin bazı yerleri çok iyiydi notum 10/7

Alıntıları Göster
    özellikle de rorscharc'ın(doğru yazamadım sanırım) olduğu sahneler çok güzeldi hapisnahe olsun polis sahneleri olsun ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

özellikle de rorscharc'ın(doğru yazamadım sanırım) olduğu sahneler çok güzeldi hapisnahe olsun polis sahneleri olsun ^^

Alıntıları Göster
    JoKeRiZiNaTioN merak ettigimden (igneleme amacli degil, yanlis anlasilmasin); bir cizgi roman uyarlamasindan dogal olarak cizgi romandan nasil bir -gerceklik- bekleyebilirsin ki?

Ayrica olayi tam olarak anlamadigini dusunuyorum. Ona karsilik verebilecek bir guc olmaliydi diyorsun ama bu Spiderman-Octopus gibi dogrudan bir kavganin hikayesi degil ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

JoKeRiZiNaTioN merak ettigimden (igneleme amacli degil, yanlis anlasilmasin); bir cizgi roman uyarlamasindan dogal olarak cizgi romandan nasil bir -gerceklik- bekleyebilirsin ki?

Ayrica olayi tam olarak anlamadigini dusunuyorum. Ona karsilik verebilecek bir guc olmaliydi diyorsun ama bu Spiderman-Octopus gibi dogrudan bir kavganin hikayesi degil ki?

Alıntıları Göster
    izle izle bitmek bilmedi film.. 5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: jAccuse

izle izle bitmek bilmedi film.. 5/10

Alıntıları Göster
    10 üzerinden 8 veriyorum filme güzel film. Amerikan rüyasını direk anlatan bir film ince ince göndermeler var filmde
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

10 üzerinden 8 veriyorum filme güzel film. Amerikan rüyasını direk anlatan bir film ince ince göndermeler var filmde

Alıntıları Göster
    bence şu sıralar etrafda dolaşan saçma filmlerin içinden sıyrılacak kalitede bi film.Kahraman sayısının çok oluşu filmi sadece uzun yapmış sıkıcı değil
    8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur666

bence şu sıralar etrafda dolaşan saçma filmlerin içinden sıyrılacak kalitede bi film.Kahraman sayısının çok oluşu filmi sadece uzun yapmış sıkıcı değil
    8/10

Alıntıları Göster
    Ben beğenmedim. 3 saat zaten. 2 saat anca dayanabildim. Bi çizgi roman uyarlamasının bu kadar yavan geçmesini pek beğenmedim. Zaten Spirit gibi dandik bi filmi izledikten sonra bu resmen öldürdü beni.
    Gemideki fantezi sahnesinden sonra kapadım

• ULTIMATE CUT DVDRip çıktı, director's cut'tan 29, normal versiyondan 53dk uzun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

ULTIMATE CUT DVDRip çıktı, director's cut'tan 29, normal versiyondan 53dk uzun.

Ultimate Cut falan bu işin de dışkısını çıkardılar yani.

Neyse, söyle bakalım onun da Bluray'i çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistercado

quote:

ULTIMATE CUT DVDRip çıktı, director's cut'tan 29, normal versiyondan 53dk uzun.

Ultimate Cut falan bu işin de dışkısını çıkardılar yani.

Neyse, söyle bakalım onun da Bluray'i çıkacak mı?

Alıntıları Göster
    Gereksiz bir film yorum yapmamıştım o yüzden ama madem horlatıldı yapmış olayım. 5/10 zaman zaman sıkabiliyor zaman zaman tansiyonu yükselebiliyor ama 720p rip'e değmez. Bazı sahneleri yaratıcı olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Gereksiz bir film yorum yapmamıştım o yüzden ama madem horlatıldı yapmış olayım. 5/10 zaman zaman sıkabiliyor zaman zaman tansiyonu yükselebiliyor ama 720p rip'e değmez. Bazı sahneleri yaratıcı olmuş.

Alıntıları Göster
    ULTIMATE CUT BLURAY ÇIKTI
  • quote:

2 seeder 520 leecher var tl'de, açık ara bluray rekoru.

400le çekiyor yine de

Alıntıları Göster
    Jon / Dr. Manhattan: Seni affetmiyorum... yargılamıyorum... ama anlıyorum. Neredeyse her şeyi değiştirebilirim ama insan doğasını değiştiremem.

En önemliside; Who watches the watchmen? Gözcüleri kim gözlüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 12 Temmuz 2010; 19:54:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Jon / Dr. Manhattan: Seni affetmiyorum... yargılamıyorum... ama anlıyorum. Neredeyse her şeyi değiştirebilirim ama insan doğasını değiştiremem.

En önemliside; Who watches the watchmen? Gözcüleri kim gözlüyor?

Alıntıları Göster
    Saygılarınızla 2009'un en iyi filmleri listesine aday olarak göstermek istiyorum.

Ses-müzik bakımından direkt olarak birinci ilan ediyorum kendilerini efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

Saygılarınızla 2009'un en iyi filmleri listesine aday olarak göstermek istiyorum.

Ses-müzik bakımından direkt olarak birinci ilan ediyorum kendilerini efendim.

Alıntıları Göster
    çok güzeldi ya film özellikle rorschach in olduğu,konuştuğu sahneler süperdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

çok güzeldi ya film özellikle rorschach in olduğu,konuştuğu sahneler süperdi

Evet o sahnelere bende bayıldım ULTIMATE CUT'ta indireyim bari
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.