Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Shawarpers kullanıcısına yanıt

planım watch dogs dil yaması gibi aralık ortalarında çıkarmak. kendime hediye :) ha ayrıca bu kadar uzamasını sebebine geleyim, şu an texturelar baya az kaldı. oyun içi videolara el attım. tvlerdeki, ara sahnelerdeki şeyleri dahi türkçeye çeviriyorum şu an. bunlar normal yazıyı sil yenisini yaz tarzı şeyler olmadığı için haliyle vakit alıyor. eninde sonunda çıkacak bu yama. ama normal yamalara göre çok vakit aldığını unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 17 Kasım 2020; 13:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

planım watch dogs dil yaması gibi aralık ortalarında çıkarmak. kendime hediye :) ha ayrıca bu kadar uzamasını sebebine geleyim, şu an texturelar baya az kaldı. oyun içi videolara el attım. tvlerdeki, ara sahnelerdeki şeyleri dahi türkçeye çeviriyorum şu an. bunlar normal yazıyı sil yenisini yaz tarzı şeyler olmadığı için haliyle vakit alıyor. eninde sonunda çıkacak bu yama. ama normal yamalara göre çok vakit aldığını unutmayın.

Tabi orası öyle bildiğim için ne kadar uğraş verdiğinizi biliyorum ve bu büyük bir emek. Keşke çoğu oyunun çevirisi bu şekilde çıksa.

• helal olsun hocam eline sağlık oyunu tez vakitte indirip bitirmeyi düşünüyorum artık Türkçeye geldiğinde kesinlikle bu dediklerimi yapacağım şimdiden elinize sağlık güzel olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yama yüzdesi güncellendi. Yakın zamanda oyun içi video paylaşacağım. Ancak okul durumundan dolayı diğer her şeye olduğu gibi yamaya da bir haftalık ara vermek durumundayım. Aralık ayında çıkarma planlarımı etkilemeyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 19 Kasım 2020; 12:34:12 >
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt

hocam oyun içi videolar derken bildiğimiz ara sahneler falan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nickymouz

hocam oyun içi videolar derken bildiğimiz ara sahneler falan mı?

Oyun içi video derken arkadaşın söylemek istediği anladığım kadarıyla yaptığı doku çalışmasını oyun içinde göstermek amacıyla bir video çekip atmayı düşündüğü.

• Hocam ilerleme ne durumda ?

• @Shawarpers evet tvlerdeki, ara sahnelerdeki falan videolar. hatta birkaç deneme yaptım.

https://streamable.com/9xah4q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 20 Kasım 2020; 16:3:30 >
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt

yok artık. hocam kolay gelsin bu kadar detaya ineceğinizi beklemiyordum hiç.

• Bekliyorum hocam sabırsızlıkla yayında oynamayı planlıyorum twitch kanalımda. Epic Games ücretsi dağıttı türkçe yama buldum ancak dokularında türkçe olacağını görünce sabırsızlıkla bekliyorum.

• UP

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetin Dunyasi

Bekliyorum hocam sabırsızlıkla yayında oynamayı planlıyorum twitch kanalımda. Epic Games ücretsi dağıttı türkçe yama buldum ancak dokularında türkçe olacağını görünce sabırsızlıkla bekliyorum.

Bizde bekliyoruz merakla. Yarınımızın garantisi yok ama şu oyunu Türkçe doku & metin ile oynamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shawarpers -- 29 Kasım 2020; 7:40:2 >
  • Yama devam ediyor arkadaşlar.

• Başarılarının devamını dilerim. Çok başarılı bir iş çıkartmışsın.

• yani bu yama türkçe yama alanında yeni bir çığır olacak herhalde helal olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden...

daha önce böyle bir doku çalışması yapılmış mıydı her hangi bir oyunla ilgili? benim hatırladığım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thomas angelo

yani bu yama türkçe yama alanında yeni bir çığır olacak herhalde helal olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden...

daha önce böyle bir doku çalışması yapılmış mıydı her hangi bir oyunla ilgili? benim hatırladığım yok.

Benzer ve kaliteli çalışmalar mevcut. Galiba bu tür çalışmaya ilk bu konu ile denk geldiniz. :)

https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-turkce-doku-modu-guncel--143141307

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shawarpers -- 2 Aralık 2020; 0:46:45 >

• thomas angelo kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam. bildiğim kadarıyla benzer çalışmalar var. ama iş yükü açısından bu epey zor. ekstra olarak oyun içi videolara da giriştiğim için olay doku yamasından çıktı biraz.

• İnşallah bir an önce biter

• up

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.