Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Final haftası :) Şubat içerisinde yama çıkacak.

Ayrıca iyi dilekleriniz ve güzel mesajlarınız için hepinize teşekkür ederim.

• sonuna kadar arkandayız ve beklemede. Yamayı tüm heyecanımızla bekliyoruz.

• up

• beklemedeyiz hocam

• +++

• Nerde kaldınız yahu ? Makara bi yana hocam sabredemiyoruz...

• up up up

• Son durum nedir hocam :) bir gelişme var mı
  • alt yazısı olmayan oyunun tekstürelerini mi türkçe yapıyonuz

• Hoca bitir hoca :)
  • Bir gelişme var mı hocam
  • capcuk C kullanıcısına yanıt

Oyunun Türkçe Yaması mevcut hocam, Türkçe oynuyorum şu an. Makine çevirisi değil üstelik.

• çıkmayacak herhalde

• Açıklama bile yok sonraki aşama okul bitsin söz olacak sanırım  

• Komik.

Buradan sonrası komedyen olmayan, yamayı bekleyen arkadaşlar için.

Videolar frame frame çeviriliyor, saydamlık ile ilgili problemler var. Çözene kadar proje rölantide. Bazı arkadaşların da bildiği üzere tek çalıştığım proje bu değil. Okul, iş, bu tür projeler derken vakit konusu problem olabiliyor. Yama eninde sonunda çıkacak, beklemek isteyen bekler, beklemek istemeyen yine benim yapmış olduğum Türkçe yamayı (dil) internet üzerinden bulup oyunu oynamaya başlayabilir.

İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Komik.

Videolar frame frame çeviriliyor, saydamlık ile ilgili problemler var. Çözene kadar proje rölantide. Bazı arkadaşların da bildiği üzere tek çalıştığım proje bu değil. Okul, iş, bu tür projeler derken vakit konusu problem olabiliyor. Yama eninde sonunda çıkacak, beklemek isteyen bekler, beklemek istemeyen yine benim yapmış olduğum Türkçe yamayı (dil) internet üzerinden bulup oyunu oynamaya başlayabilir.

İyi oyunlar.

Sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Komik.

İyi oyunlar.

Kolay gelsin hocam son durum nedir acaba? Sorunları halledebildiniz mi? Yamayı dört gözle bekliyoruz

• XtheendX kullanıcısına yanıt

Maalesef hala bir gelişme yok. Videolar için yabancı arkadaşlarla görüşüyorum. Sanırım sıfırdan tool yazılması gerekecek.

• kolay gelsin emeğinize sağlık, yamayı sabırsızlıkla bekliyoruz

• @WesterLandX hocam gelişme var mı? Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.