Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Maalesef. Sanırım videolar kısmını es geçmek gerekecek.

• Son durum nedir acaba?

• Türkçe dokuları içeren yamayı yayınlamayı düşünüyor musunuz? Videoları çok dert etmeyecektir insanlar.

• 2023 de gelecek sanırım

• Hocam isterseniz son haliyle paylaşın ben uzun zamandır sizin yamanızı bekliyorum seriyede sizin yamanızla başlamak istiyorum lütfen paylaşırsanız çok iyi olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yamanın son durumu hakkında bilgi verir misiniz? Çıkıp çıkmayacağını öğrenebilir miyiz?

• Mahon_ kullanıcısına yanıt

Videolar yapılamadı hocam, son durum bu. Dokular tamam ama videolar nanay. Shaderlar bile düzenlendi ama videoları bir türlü yapamadım. Yarım yamalak yapmak da istemiyorum. Bink videolarda nasıl saydamlık yapabileceğimi bilen biri yardımcı olursa bitiririz yamayı hızlıca.

Elimdeki tool mp4 uzantıyı bink uzantıya çevirebiliyor sadece. mp4 videolarda da alpha channel yani saydamlık destekleyen kanal yok.

Bilmiyorum ne olur ama son durum bu.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

bana toolu ve birkaç tane video atar mısınız özelden. denemekten zarar gelmez...

• 2024 yılına gireceğiz bir gelişme var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahankayahan -- 5 Aralık 2023; 18:13:21 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.