Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin, bi ara oynayacağım bu oyunu :D
  • ilk mesaj güncellenmiştir
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yigitsanal Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. ayrıca iyi dileklerde bulunan diğer tüm mesajlara da teşekkürler, tek tek alıntılaması uzun sürecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 23 Eylül 2020; 17:8:29 >
  • Hocam ilerleme durumu nedir? Tekrardan,diyalogları daha iyi anlayıp 2 kat zevkle oynamak için sabırsızlanıyorum :D
  • StereoFap kullanıcısına yanıt
    çok kalmadı diyebilirim hocam. ama kesin tarih veremem. ilgilendiğim başka projeler de var, sürekli olarak vakit ayıramıyorum haliyle.
    Anladım.Çok teşekkürler
  • Oyuna tekrar başladım da gerçekten neden WD2'i bu kadar renkli yapmışlar diye merak ettim. Oyun baya baya akıyor ve sizin yamanız ve doku çalışmanızla ise zevki kat be kat artacak.
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Bu yama ilk oyun için değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoFap

Bu yama ilk oyun için değil mi?
    Yanlış anlaşılma olmasın Bu yama ilk oyunun. Ben WD2'e serzenişte bulunmuştum. Ama hakikaten oynayınca anladım. İlk oyun, ikinci oyunun bu kadar eksen değiştirmesine sebep verecek kadar kötü değil ama genele bakınca insanlar WD2'i daha çok sevmiş sanırım.
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

WD2 tamamen ergen eğlencesi maalesef. İlk oyundaki o ciddi, karanlık havanın gramı yok.

• Tam bitti derken test esnasında çevirilmemiş bir miktar texture ile karşılaştım. Yaklaşık olarak 1700 adet. Devam...

• başkan bu senin çevirdiğin u-crew'in sattığı yama 3.parti sitelerde ücretsiz olarak bulunuyo bilgine.

• TR'NeverTime T kullanıcısına yanıt

Evet biliyorum hocam.

Beklemedeyiz hocam. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt

sağolun hocam, bakalım. dosyalar beklediğimden bi tık fazla çıktı.

Uzun süre bekledik, biraz daha bekleriz. Problem değil.  

• Bu doku işi hakikaten güzel bir şey. "Teknik olarak" Türkçe yamanın da birkaç tık (belki daha fazla?) zoru. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

sağolun hocam, bakalım. dosyalar beklediğimden bi tık fazla çıktı.

Hocam kolay gelsin, elinize sağlık, doku haricinde türkçe yamayı da siz mi yapıyorsunuz. Yoksa var olan yamayı mı kullanıyorsunuz.

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt

Varolan Türkçe yamayı ben yaptım hocam :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.