Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Varolan Türkçe yamayı ben yaptım hocam :)

Bir dakika U-crew WATCH_DOGS yaması size mi ait :)

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt

Evet.

• quote:

Evet.

Size ait ise neden u-crew paralı olarak satıyor sizin yamanızı. Yoksa eskiden ekipteydiniz de sonra ayrıldınız mı.

Hayır ekipte olmadım hiçbir zaman. Çeviriyi ben yaptım, tool U-Crew'e ait. Ben çeviriyi tamamlayıp onlara teslim ettim. Olay bundan ibaret.

• henrymorgan92 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Devam ediyoruz bakalım.

• Bu yamanın ucrew (anladığım kadarıyla yine sizin) yamasından farkı olacak mı?

• quote:

Hayır ekipte olmadım hiçbir zaman. Çeviriyi ben yaptım, tool U-Crew'e ait. Ben çeviriyi tamamlayıp onlara teslim ettim. Olay bundan ibaret.

Peki kullanım hakkı hala sizde mi, yani bir sorun çıkarmıyorlar değil mi siz yamayı çıkarınca.

• gayet güzel görünüyor elinize emeğinize sağlık bitirince olmadı indirip bi oynarız :)

• Gerçekten aşırı büyük bir emek var. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.

• Kendisi forumda degeri bilinmeyen cevherlerdendir. Adamin da hasidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kullanım hakkı ne ya ?

Sanki bu adamlar Ubisoft.

Ubisoft'un malına yama yapıp parayla satıyorlar.Ne kullanım hakkı olabilir.

Kullanım hakkı olsa Ubiden alması gerekir ki parayla satılmadığı için öyle bir şeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Avengers-

Kullanım hakkı ne ya ?

Sanki bu adamlar Ubisoft.

Ubisoft'un malına yama yapıp parayla satıyorlar.Ne kullanım hakkı olabilir.

Kullanım hakkı olsa Ubiden alması gerekir ki parayla satılmadığı için öyle bir şeye gerek yok.

Fevri olmaya gerek yok, soru sordum. İlgili kişi adamların tool'unu kullanarak çeviri yapmış ve onlara vermiş. Bizden başka yere vermezsin demiş olabilirler, diye sormanın bir sakıncası mı var.

• Yazdıklarım fevri davranmışım gibi gözükmüş ama fevri değildi hocam.

Hatta sizinle alakası bile yoktu.Durumu anlattım sadece.

Ama U-Crew'in illegal olarak sattığı bir şeyin kullanım hakkı olduğunu düşünmeniz biraz komikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 24 Ekim 2020; 0:43:9 >
  • -The Avengers- kullanıcısına yanıt

bu arkadaşın yaptığı doku yaması da illegal o zaman hocam. sonuçta oyun dosyalarını değiştiriyor. yanlış düşünüyorsunuz. ücretli ücretsiz farketmeksizin hukuken alayı illegal yamaların.

• güzel olmuş eline sağlık.

• quote:

Teşekkürler hocam. Devam ediyoruz bakalım.

Hocam merhaba watch doga oynamam için yamınızın bitmesini bekliyorum 2nci oyunada aynı şekilde türkçe doku yapacakmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kolay gelsın takıpteyım daha once watch dogs oynamadım bu emegınıze karsılık cıkardıgınızda sıze donate yapmak ısterım

• nickymouz N kullanıcısına yanıt

Ne alaka ya ?

Bunun benim söylediklerimle ne alakası var şimdi ?

Ben arkadaşa kullanım haklarının olmadığını, olmasının komik olduğunu söyledim hepsi bu.

Eğer bir kullanım hakkı varsa ubisoftundur dedim.

İllegal ya da legal olmasının bizim konumuzla ne alakası var yahu.

Ben ücretli ya da ücretsiz yamaların legal ya da illegal olmasını tartışmıyorum.Kullanım hakkından bahsetttim hepsi bu.

Benim arkadaşa anlatmaya çalıştığım şeyin sizin söylediklerizle ne ilgisi var yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 25 Ekim 2020; 6:4:2 >
  • Forumdaki son zamanların ücretli-ücretsiz yama gerginliği bu konuya da yansımış. Çevirmen arkadaş ücretsiz yayınlayacağını söyledi. Bence büyütmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -The Avengers- kullanıcısına yanıt

adamlar 7 senedir gömülemeyen dil dosyalarını gömmeyi başarmış. tabii ki hakları olacak. yanlış düşünüyorsunuz. istiareye yatarak yapmıyorlar bu yamaları, araçları.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.