Şimdi Ara

warhammer online!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ayın 18 inde warhammer online bilenlerin bildiği gibi geliyor. hazırlık yapanlar (parasını hazırlayanlar) kimler var ? kaç kişi geçiş yapıcak elleri görelim ben muhtemelen dest. chosen olucam wow da tanklık hiç yapmadım pvp yaparak tanklığı tadmak kısmetmiş...

www.warhammeronline.com www.war-europe.com www.wardb.com

• http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/WAR_cinematic_08.html

buda yeni çıkan cinematic bir kaç classı necidir nedir az çok tahmin edebiliyosunuz..
  • trailer çok güzel ben wowdan buna geçiceğim sanırım
  • wotlk olayı olmasaydı düsünmeden gecerdim. ama göz atıcam...
  • Umarım bununda sonu age of conan gibi olmaz.
  • Anlamadım şimdi :S niye boyle bir topik açtınki ?
    Dier online oyunlar bolumunde war konusu var ve cinematik çıktıında burda 1 sayfayı dolduracak kadar konuşulmuştu ama kimse bu oyunu oynamak istemior!

Tum MMo Dunyası wow dan 2-3m oyuncu çalacak olan bu oyunu konushuyor ama Turkiyenin wow oyuncuları bunun farkında deil,..

Bizim guilddekilere sordum yeni War cinematiini gordunuzmu?
    cewap: he ya harikaydı hele arthasın frostmornu chıkardıı sahne..
    -harbiden ya ağlayasım geldi biranonce gelsede oynasak.. :S

Adamlar Foruma gayet guzel konu açmış war hakkında gelen cewapa bak 'oyun paralımı?' 'WoW daha İyi' 'yoq ya bide buna mı para werecem' isme bak savaş çekici lol'

Bırak dayı, Dier online oyunlar bolumunde çıktıı gun geceyarısı almaya gidecek olanlar war...

Noobları uzak tut war dan

• quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

Umarım bununda sonu age of conan gibi olmaz.

aoc sonu nasıl olduki?
    edit: tmm gördüm başlayanların %50 si acc kapatmış ilk ay bitince....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W4rmUp -- 2 Eylül 2008; 13:09:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_FatheR

Anlamadım şimdi :S niye boyle bir topik açtınki ?
    Dier online oyunlar bolumunde war konusu var ve cinematik çıktıında burda 1 sayfayı dolduracak kadar konuşulmuştu ama kimse bu oyunu oynamak istemior!

Tum MMo Dunyası wow dan 2-3m oyuncu çalacak olan bu oyunu konushuyor ama Turkiyenin wow oyuncuları bunun farkında deil,..

Adamlar Foruma gayet guzel konu açmış war hakkında gelen cewapa bak 'oyun paralımı?' 'WoW daha İyi' 'yoq ya bide buna mı para werecem' isme bak savaş çekici lol'

Bırak dayı, Dier online oyunlar bolumunde çıktıı gun geceyarısı almaya gidecek olanlar war...

İyide arkadaşım oyunu oynamak istemeyen adam noobmu oluyo? Adam kıl olmuş ismine oynamıyo diyelim bundan sanane banane hatta kime ne?

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

quote:

İyide arkadaşım oyunu oynamak istemeyen adam noobmu oluyo? Adam kıl olmuş ismine oynamıyo diyelim bundan sanane banane hatta kime ne?

Sana Katılıyorum

• warhammer wow la yarışabilecek gibi duruyor.

Tabi 1.5-2 yıl sonra çıkaracak wow2 ye kadar.
  • guild wars gibi bi oyundan sora wow a geçmiştim belki aradığım pvpyi bulurum diye ama bir hataydı cünkü wow tam bir pve oyunu (nefret ediorum pveden) we bu kdr pvpde dengesiz bi oyuna fazla katlanamadım açıkçası şimdi warhammeri bende bekliorum. mutlaka ondada dengesizlikler olucaktır ama wow kdr olamaz heralde cünkü oyun %80 pvp bu yuzden daha cok calısırlar bunun üzerine.
    8 eylüldede open beta başlıo sadece keyi olanlara bakalım orayada girecem deniyecem ama eminimki wowdan cok daha zevkli olacaktır benim için pvp açısından zaten pve gibi bir amacım yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cru3ll

quote:

quote:

Sana Katılıyorum

Haydaa Anlayamadım gitti :S Dayı senin bana yada War a Karşı bişeyin mi war? Ben ne zaman War oynamayanlar noob oluyor dedimki??
    Hadi Dielim Adam oyunun adını beğenmedi oynamıyor tmm ama ustunede Oyunun ismiyle dalga gechen bi post atıo..:S

Sen, sadece oyunun ismine bakarak onyargılı bi şekkilde oyun hakkında yorum yapan adamımı destekliyorsun?

Ben kimseye oynadıı oyun yuzunden N00b demem, ama eer adam daha oyun hakkında bişey bilmeden yorum yapar yada araştırmak yerine giderde Oyun paralımı ? die post atarsa işte ben o adama N0OB derim!
    Ve boyle adamı Oynadıım oyunda gormek istemem!

Beni tek uzen şey aslında bu kadar iyi olan bir oyunun chıkmasına 2 hafta kala gorduum postların genelinin olumsuz yada sorulardan olushması..

• Yok yanlış anlama sana karşı hiç bir garezim yok öle birşey düşündürdüysem özürdilerim.....
  • bir gelsin, görmek lazım, buradaki birçok insan gibi ben de sağlam wowcuyum ama yeni oyunlara da bakmadan geçmemek gerek, beklentileri karşılayabilirse neden geçilmesin?
  • quote:

Yok yanlış anlama sana karşı hiç bir garezim yok öle birşey düşündürdüysem özürdilerim.....

Np Sith kardeşim gel senide War a beklerim..
  • Vallahi açıkçası bukadar konusu oldu bende bir deniyeceğim
  • yeni oyunlar gelmesin benim makine kaldırmıyor
  • PVE'de WOW ile hiç bir oyun yarışamaz.
    PVP'de ise, ne wow ve pvp mi? Wow pvp oyunu değil artık.
    -Arena
    -Uçan binek
    -Sürekli yeni serverların açılması
    -Kısaca TBC
    Wowda pvpyi bitirdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serserie

PVE'de WOW ile hiç bir oyun yarışamaz.
    PVP'de ise, ne wow ve pvp mi? Wow pvp oyunu değil artık.
    -Arena
    -Uçan binek
    -Sürekli yeni serverların açılması
    -Kısaca TBC
    Wowda pvpyi bitirdi.

Arkadasa katiliyorum wow'daki pve/raid muhabbetini baska bir oyunda zor yakalariz...
  • Eğer karakter modellemesi trailerdaki gibi en azından eli yüzü tutulur bişi olursa denemeye dener, çünkü wow daki karakter modellemeleri çok ucuz kalıyordu bir cok oyuncu karakterini armorların arkasına saklıyordu. Bence rpg de onemli bir yer tutuyor karakter modellemeleri...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.