Şimdi Ara

Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017

Tür: Aksiyon, Strateji
    Geliştirici: Relic Entertainment
    Yayımcı: SEGA

STEAM Sayfası

Birbiriyle savaşan üç grup arasındaki vahşi bir savaşa katılın

Dawn of War® III'te Acheron'un gizemli dünyasında yıkıcı bir silah bulunduğunda düşmanlarınızla yüzleşmekten başka seçeneğiniz kalmayacak.

Savaş son sürat devam ederken ve gezegen açgözlü Ork savaş ağası Gorgutz'un, hırslı Eldar kahini Macha'nın ve kuvvetli Space Marine komutanı Gabriel Angelos'un ordularının işgali altındayken hayatta kalmak için egemenlik nihai olarak askıya alınmak zorunda.
    DEVLERİ SERBEST BIRAKIN
    Yüksek savaş makinelerinin kontrolünü ele geçirip Dawn of War tarihinin en büyük karakterleriyle savaşı kendi lehinize çevirin. Kuvvetli Imperial Knight (Space Marine), gürültülü Gorkanaut (Ork) veya ürkütücü Wraithknight (Eldar) ile işleri tersine çevirin.
    DEVASA SAVAŞLAR
    Dawn of War®, epik aksiyonuyla ünlüdür ve bu muazzam çarpışmalar geri döndü - ancak artık standartları aşarak. Vahşi yanardağ bölgelerinde veya uzayda hızla yol alan muharebe kruvazörlerinde devasa ordularla savaşın.
    SEÇKİN ASKERLERİ SİLAH ALTINA ALIN
    Her biri düşmanlarınızı yenmek için yeni saldırı stratejilerinin kilidini açmanıza ve bunları geliştirmenize yardım edecek kendi özel yetenekleri ve bonuslarını gösterirken, koleksiyon öğesi güçlü seçkin mangaları kullanarak savaş planlarınızı sonraki bir seviyeye çıkarın.
    YIKICI YETENEKLER
    Güçlü süper yeteneklerle savaş alanında yıkıma yol açın. Saf rakiplerinize karşılık vermek üzere Space Marine'in Küresel Bombardımanı, Eldar'ın şiddetli Eldritch Fırtınası veya Ork’un Rokks özelliğiyle düşmanlarınızı mutlak bir yıkıma uğratın.
    ÜÇ GRUPLU SENARYO
    Değişen görevlerle her gücü neyin çetin kıldığını öğrenin. Kısa bir sürede Space Marine, Ork ve Eldar'ın savaş avantajlarını ve ne kahramanların ne de kötülerin, sadece savaşın var olduğu bir evrenin kurallarını anlamaya başlayacaksınız.
    HÜKMEDECEK TEK BİR ORDU
    Yakın bir mücadelede sizinle boy ölçüldüğü ilk andan itibaren kendi evrensel ordunuzu kurun. Yanınızdaki sadık birliklerle savaştan savaşa ilerleyerek hem senaryo görevlerinde mücadele edin hem de çok oyunculu haritalara hakim olun.
    ÇEVRİMİÇİNDE YENİ BİR ŞAFAK
    Ordunuz, çevrimiçi işbirliği modunda kasıp kavuracak. Çok oyunculu topluluğa katılıp yeni ittifaklar kurun - ardından patlamalı, kaotik ve rekabetçi haritalarda yeni 'arkadaşlarınızın' ayağını, onlar düşmana dönüştükçe kaydırın

[Kunye=6448-4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 5 Mayıs 2016; 15:59:35 >

•  Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017

• siberarmi kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyor hadi hayırlısı İnşallah :)
  • Vay be bunca zaman sonra... İnşallah bu efsanenin ismi hiç bir zaman silinmez.

EK:

Fragmandan birkaç duvar kağıdı çıkardım. Buyrun.
     Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017
     Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 14 Mart 2017; 23:32:4 >

• Oyunun Steam sayfasında Türkçe dil desteği var görünüyor.Normalde strateji oyunları ile aram iyi olmasada bu oyunu almayı düşünüyorum.
  • Vay bee, çıktığı gün alırım
  • Hevesim kursagimda kaldi resmen gosterilen oyun içi görüntüler rezalet resmen dw2 daha güzel görünüyor facia resmen inşallah geliştirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARTALLAR YANLIZ UCA kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın Allah aşkına ya daha oyun yapım aşamasında neye göre değerlendirme yapıyorsunuz anlamıyorum daha geliştirilecek yeni Texture lar eklenecek belki çıktığında bambaşka bir şey olur hey Allahım ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALLAR YANLIZ UCA

Hevesim kursagimda kaldi resmen gosterilen oyun içi görüntüler rezalet resmen dw2 daha güzel görünüyor facia resmen inşallah geliştirirler.

O resimler oyun içi görüntüden çok sanatsal çizimlere benziyor. Yakınlaştırıp baktığınızda anlayacaksınız.

• İnşallah oyle olur yakindan takip ettigim ender serilerden biri bu oyun

• Üstad başlığı Türkçe dil çıkacak diye güncellersen sevinirim. Adamlar direk Türkçe çıkarıyorlar bunu mutlaka belirtmek gerek bence
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Tamamdır :)

• Tanıtımlar gelmeye başladı.

Assault Marine :http://forum.strategyturk.com/konu-dow3-assault-marine
  • Oyunun Türkçe çıkacağını bilmiyordum bu müthiş bir haber ama fiyatıda inşallah güzel olur
  • Hala fiyatı hakkında bilgi yok. İnşallah Bethesda gibi yüksek fiyat çıkarmazlar bize. Mutlaka alacağım fakat cebimizi yakmassa güzel olur. Adamlar Türkleri önemsediklerini gösterdi, sıra bizde. Başka firmalar gibi satış az diye söylenip satış yapın bakarız yapmamışlar. Önce hizmet yapılır sonra karşılık beklenir
  • 200 tl civarında çıkartırlarsa Tr de çok gitmez diye düşünüyorum. Sonra Tr de satış az diye ağlamasınlar.

• Sega yapıyor oyunun dağıtımını bu da yüksek fiyattan gelecek demek ne yazık ki :/
    Örnek olarak yakın zamanda çıkan Total War: Warhammer verilebilir.
  • DoW3'ten ümitli değilim ben açıkçası(buna eklenti paketleri ile gelebilecek son durumu da dahil).

Dawn of war deyince aklıma hep 1. oyun geliyor. 1. oyun zamanına göre farklı bir şey ortaya koyan ve bunu muazzam çeşitlilikle başaran bir oyundu(bunu başaran aynı dönemden bir başka oyun için Kohan). Eklenti paketleri ile birlikte hakkaten Warhammer evreninde olduğunuzu, bütün o kahramanlarla unitelerle hissedebiliyordunuz.

Açıkçası bunu DoW 3'ten bekleyemiyorum. İlk başta 3 ordu olacağı planlanıyor. Ve gerisi daha sonra mı tamamlancak?(COH için son 3 yılda 3 ordu anca yapılabildi). Ki basit skin değişiklikleriyle kolayca yapılacak türden uniteler değil Warhammer'in.

Bu yüzden diyorum ki hala canla başla modları yapılan DOW1'i geçmesi çok zor, hele de Ultimate Apocalypse gibi warhammercilara iliklerine kadar zevki tattırabilecek bir mod varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 10 Ağustos 2016; 12:17:44 >
  • Bu oyunu da relic mi yapıyor.

• utku191 U kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum sonuna kadar.

Geri kalan ordular tabii ki DLC ler ile kapatılacak, aynı Warhammer Total War gibin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.