Şimdi Ara

Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun serilerinde bina inşa edip adam çıkartma gibi bi olay var mı. Videolarını seyrettim ama göremedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

Bu oyunun serilerinde bina inşa edip adam çıkartma gibi bi olay var mı. Videolarını seyrettim ama göremedim ben.

İlk oyun ve ek paketlerinde var detaylı olarak bina yapma ve binalarda teknoloji geliştirme.

İkinci oyun ve ek paketlerinde baya bir baside indirgenmiş durumda, yok desek yeridir.

Yeni çıkacak 3. oyunda olacak gibi ama ne kadar detaylı göreceğiz.
  • Fazla bi beklentim yok. Warhammer 40k evrenine hayran oldugum icin bu oyunu da alip oynayacağim. Şu oyuna diğer irklari niye eklemezler anlamiş degilim. Chaos, necron, imperium, tau, tyranidler nerde ? Koskoca warhammer 40k evreni 3 irktan mi ibaret.

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Fazla ırk olması oyunu güzel yapmaz. Nihayetinde multiplayer ağırlıklı bir oyun olucak, denge unsurlarını gözetmek zorundalar. Daha ilk oyunda 5-6 ırk koyup dengeyi nasıl oturtabilirler? Ayrıca ek paket'ler, dlc'ler gelecektir. İçerikleri ilerisi için saklıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

Fazla ırk olması oyunu güzel yapmaz. Nihayetinde multiplayer ağırlıklı bir oyun olucak, denge unsurlarını gözetmek zorundalar. Daha ilk oyunda 5-6 ırk koyup dengeyi nasıl oturtabilirler? Ayrıca ek paket'ler, dlc'ler gelecektir. İçerikleri ilerisi için saklıyorlar.

Dogrudur hocam en azindan cesitlilik olurdu o yuzden belirttim.

• Fiyat 179 lira daha uyguna bulabiliriz umarim multi birkac oyun izledim

Olen birimler kaybolmuyor oyun sonuna kadar cok hosuma gitti

Dengesiz bircok yon var oyunda ama cikana kadar baya toparlar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Fazla bi beklentim yok. Warhammer 40k evrenine hayran oldugum icin bu oyunu da alip oynayacağim. Şu oyuna diğer irklari niye eklemezler anlamiş degilim. Chaos, necron, imperium, tau, tyranidler nerde ? Koskoca warhammer 40k evreni 3 irktan mi ibaret.

Farklı ırk eklemeyeceklerini nereden çıkardınız? DLC denen bir şey var. Oyunu yaptıktan sonra da para kazanmaya yarıyor. Örneğin aynı yapımcının diğer bir oyunu COH2 ilk çıktığında sadece iki ordu vardı, Alman ve Rus. Daha sonra DLC'lerle ABD, Batı Alman Ordusu, İngiltere gibi ordular eklediler.

Her yeni DLC'de oyunu biraz daha bozdular. En sonunda cacık edip millete oyunu bıraktırdılar. Bunda da öyle olacak.
  • Benimde korkum o. Ne kadar çok ırk olursa oyun o kadar çorba oluyor. Denge problemleri oyuncuları bezdiriyor. Onun yerine 3 ırk olsun 4 olsun ama adam gibi dengeli olsun. Oyun iyi olursa oynayan oynar her türlü.
    Bu arada ilk dlc'yi açıkladılar, pre-order alanlara ekstra bir skin verecekler.
  • Sınav senemde ayıptır günahtır ya...
  • türkçe çıkan her oyunu desteklerim. hele birde warhammersa tadından yenmez.
  • Oyun MOBA olacakmış, dağılın beyler.
  • ultramarinesquad U kullanıcısına yanıt
    Yanlız adamlar ısrarla oyunumuz moba değil, moba öğeleri yerleştirilmiş rts diyor. Ama videolardan anladığımız kadarıyla pek öyle değil olay.

Öncelikle şunu söyliyim oyun ilk duyurulduğunda epey hype yaşamıştım ama şuan oyun içi videolar geldikçe git gide soğudum diyebilirim. Oyunun çıkmasına şurda 20 gün kaldı, adamlar daha doğru düzgün 1v1 competitive bir maç videosu yayınlamadı. Varsa yoksa ünite tanıtımı, bilmeyen adamların oynadığı 2v2 3v3 takım maçları. Open veya closed beta açtılar mı bilmiyorum bile. Oysaki iyi bir rts'nin kalbi 1v1'dir. Denge unsurları hep 1v1'e göre ayarlanır. DOW3'de ise devamlı takım oyunu pompalanıyor, buda moba öğelerinin fazla oluşunu belgeliyor diyebiliriz. Tabi e-spor olarak oynanan oyunlar genelde takım karşılaşmaları üzerinden dönüyor, bundan dolayı da takım oyununu ön plana çıkarıyor olabilirler
    diye düşünüyorum.

E-spor camiasına yönelik bir oyun yapıyoruz diyorlarsada oyunun izlerken zevk vermesi çok önemli ama ben şu ana kadar izlediğim oyunlardan pek zevk alamadığı söyleyebilirim. Bir kere oyun inanılmaz hantal geldi gözüme. İzlerken neyin ne olduğu da pek anlaşılmıyor. Belki oynarken keyif alırım ama izlerken alamayacağım gibime geliyor. Takım oyunu oynamayı da sevmiyorum sevsem gider LOL, DOTA filan oynarım bunu neden oynıyım. İçimden birses bu oyunun çok kof çıkacağını söylüyor. Gene starcraft:r'a kaldık galiba . Bakalım 20 gün sonra belli olucak herşey.

• Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Ben bunu yazarken adamlar open beta kayıtlarını başlattı.https://www.dawnofwar.com/beta burdan kayıt olabilirsiniz.
  • Coh2 yi espor yaptılarda bunu da yapıcaklar eminim :) inş. Güzel bir rts olurda oynarız.

• Oyun moba rts karışımı duruyor. Tam olarak rts değil ama bir leage of legends de değil. Rts bekleyenler hayal kırıklığına uğramış olabilir ama aslında gerçekten orjinal bir fikir değil mi?

Yani yeni bir tür, yeni mekaniklere sahip diğerlerinden ayrılan bir oyun, başarılı bir şekilde kurgulanırsa oyun dünyasına kazanç sağlayabilir.
  • Abartıldığı kadar kötü değil bence. Neyse açık betada göreceğiz belki oynanış farklıdır.
  • Beta kodu yollamışlar. Steam' a ekledim fakat 20mb kadar birşey indirdi sadece. Betadan önce indirmeye açmıyacaklar galiba :) rahat 30gb çıkartırlar oyunu 3 günden anca iner beta biter :)
  • 20gb gibi bi şey sanırım oyun geçen filthyrobot söylemişti.
  • Oyun 18 gb arkadaşlar. Open beta'ya kayıt olanlar indirmeyi unutmasın. Open beta yarın başlıyor haftasonu süresince devam edecek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.