Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Oyun ilk çıktığında P2Win yoktu ancak 4-5 yıl sonra sağlam P2Win araçlar eklediler oyuna, buna rağmen etkinlikleri takip edersen en pahalı içerikleri dahi para ödemeden alman mümkün.

Demek ki bu 3 Rus oyunu baştan beri bu oyun pazarlamasını ortak planlamışlar

Bizim beklentimiz rekabetti fakat rekabet yerine ortak hareket etmeyi de planlamışlar gözüküyor

Gerçekten oynanmaz çünkü ortada eşitlik kalmıyor çok ta yapacak bir şey yok önemli olan bir oyuna başlarken tüm bunları hesap edip oynamak.

• mczaga kullanıcısına yanıt

3 oyunu da beta döneminden beri oynuyorum. Kesinlikle birlikte hareket etmiyorlar, aksine birbirlerinde gördükleri iyi eklentileri taklit etmeye başladılar. Birbirlerinin eksikliklerini görüp o yönlerini güçlendiriyorlar. Her 3 ayda bir daha kaliteli ve daha çok içeriğe sahip güncellemeler yapıyorlar. Ancak WOT reklam ve optimizasyon yönünde güçlü, WT gerçekçi bir simülasyon sunuyor ve paralı tüm içerikleri ücretsiz edinmek içinde alternatif etkinlikler düzenliyor, AW ise PvE kısmında etkili, PvP sevmeyen kolsuz oyuncuları pazardan toplama derdinde.

Not: Bu akşam War Thunder'da 6666. saatimi kutlayacağız ne yapsak ki? Önerilerinizi yorum olarak bekliyorum.

700 TL'lik 32 adet kasa açılış videosu, kasaları açmayı düşünüyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 23 Kasım 2020; 8:38:54 >

• Yeni güncellemeyle birlikte referans hesap kasarak altın kartal alma işi çok zorlaştı...3. seviyede sadece 100 altın kartal veriyor, 5. seviyeye getirirseniz anca 2500.

• Altınla alınan araçlarda, 3 ay ve 1 yıllık pre alımında %50 indirim var.

• Pek çok simulasyon oynadım. Ama hiç birinde yunuslama hareketinin bu kadar her şeyi berbat ettiğini görmedim. Ya ben çok yeteneksizim ya da gerçekten yaşlandım. Uçağı stabil tutmak imkansız. Hedefleyemiyorum uçak devamlı burnunu indirip kaldırıyor ?!?!

• Hesabında P-51A olan varsa iletişime geçebilirse sevinirim.

P-51A 4x12.7mm

https://wiki.warthunder.com/P-51A#:~:text=The%20P%2D51A%20Mustang%20is,12.7%20mm%20Browning%20machine%20guns.

• Arkadaşlar full yüklü bir Warthunder ne kadar kapasite kaplıyor HDD'de şu anda?

35gb

• tamamdır sağol.

• Eski bir il2 sturmovik 1946 oyuncusu olarak oyunu deneyeyim dedim. Sadece simulasyon modunda oynamaya çalıştım ( basic ve reel beni asla kesmez) Görüntü falan iyi de sesler berbat. Oynanış çok saçma yıllardır kullandığım joystik ile bir tane bile uçak vuramadım. Fw 190 ve p51 uçmak istiyorum ama o uçakları açıp fullemeye ömür yetmez. Vazgeçmeli miyim oyundan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warthunder Steam 'de mi başlamak lazım oyuna?

Bir de bu zamandan sonra bu oyuna başlanır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: garf33

Eski bir il2 sturmovik 1946 oyuncusu olarak oyunu deneyeyim dedim. Sadece simulasyon modunda oynamaya çalıştım ( basic ve reel beni asla kesmez) Görüntü falan iyi de sesler berbat. Oynanış çok saçma yıllardır kullandığım joystik ile bir tane bile uçak vuramadım. Fw 190 ve p51 uçmak istiyorum ama o uçakları açıp fullemeye ömür yetmez. Vazgeçmeli miyim oyundan?

premium varsa çok kolay uçak fulleyebiliyorsun ağacını ilerletebiliyorsun yoksada çok sorun olmaz sadece para kasman biraz zorlaşır uçağın tamir masrafı yüksek olduğu için

@mczaga ben steamden oynuyorum 1500 saatim var senin tercihine kalmış o senin artık oyunada bu saatten sonrada başlayabilirsin sonuçta her yıl çıkan bir oyun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 9 Mart 2021; 15:56:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

premium varsa çok kolay uçak fulleyebiliyorsun ağacını ilerletebiliyorsun yoksada çok sorun olmaz sadece para kasman biraz zorlaşır uçağın tamir masrafı yüksek olduğu için

@mczaga ben steamden oynuyorum 1500 saatim var senin tercihine kalmış o senin artık oyunada bu saatten sonrada başlayabilirsin sonuçta her yıl çıkan bir oyun değil

Alıntıları Göster

Steam ile normal üyelik arasında bir ödeme ayrışması var mı?

Armored Warfare 'de var eski üyeler Steam üzerinden alışveriş edemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Steam ile normal üyelik arasında bir ödeme ayrışması var mı?

Armored Warfare 'de var eski üyeler Steam üzerinden alışveriş edemiyor.

Alıntıları Göster

o konuda bilgim yok

• Oyuna başladım fakat baya bir karışık geldi öyle möl möl bakıyorum ekrana Tutorial ları bitirdim fakat

Tank nasıl geliştiriliyor

Maç ta nerede durmam lazım ne yapmam lazım çözemedim tankı kontrol etmek bile zor

• İl 2 sturmovik battle of stalingrad aldım. Simülasyonun öyle bir dibine vurmuşlar ki war thunder simulasyon modu bunun yanında arcade kalır. Yine de arada war thunder da uçmak istiyor canım. İl 2 oynayan türk pek yok galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 saat devirdik oyunda, araç araştırmasını bir şekilde tamamlıyorsun ancak para kasmak premium olmadan baya zor  

• CyFlush kullanıcısına yanıt
    Premiumda nasil bir + var hocam para kasmak icin.Aytica sanirim yeni guncelleme olmus ucaklarin silah sesleri degismis.Bir de bana nedense arcade modda ucaklarin manevra kabiliyetleri armis gibi geldi.Sanki daha hizli ve kolay donuyorlar.Sizde de oyle bir izlenim olustu mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyFlush

700 saat devirdik oyunda, araç araştırmasını bir şekilde tamamlıyorsun ancak para kasmak premium olmadan baya zor  

benimde 1500 küsür saatim var para kasma işini seviye 3 tamir parası düşük olan uçaklarla rahat rahat yapıyorum tankda durum nasıldır bilmiyorum oynamadım hiç

Steamden indir, hesabını bu referans link ile oluştur https://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_216886

Referans link ile oluşturduğun hesap ile steam sürümünden veya direk resmi web sitesinden indireceğin launcher sürümü ile de giriş yapabilirsin. Direk steam den hesap oluşturursan bonusları alamamış olacaksın.

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.