Şimdi Ara

WandaVision | 2019 | Disney+ (Başladı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
12.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aga bu ne ? ilk bölüm izledim ama mevzu ne, bunlar kim, komedi mi olacak, bişey mi açıklayacak ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Biraz sabır 😁 ben çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 2 bölüm'ü beğendim. güzel bir başlangıç olmuş. o delilik ortamını iyi hissettirmişler.

• dizi her hafta bir bölüm ve 26 dk civarı. yazıları at 20 dk. biz şimdi her hafta 20 dk için mi? bekleyecez. birde 9 bölümmüş kaldı 7 bölüm. sezon bitince de 1 sene bekleriz 2.sezonu. böyle olacaksa tam işkence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 17 Ocak 2021; 4:46:38 >
  • Bildiğin amerikan sit kom komedisi olmuş. Basmışlar gülme efektini. Seinfeld seyredin daha iyi. Şu anda diziyi tek seyretme nedenim Inception tarzı rüyadan uyanmalarını beklemem. BU 2 karakter nasıl buraya geldi ciddi bir açıklaması olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Bildiğin amerikan sit kom komedisi olmuş. Basmışlar gülme efektini. Seinfeld seyredin daha iyi. Şu anda diziyi tek seyretme nedenim Inception tarzı rüyadan uyanmalarını beklemem. BU 2 karakter nasıl buraya geldi ciddi bir açıklaması olmalı.

Vision'a ne olduğunu biliyoruz. Belli ki Wanda kafasında bir gerçeklik yaratmış ya da başka bir şeyler var. Sitcom komedi dizisi hep böyle devam etmeyecek.

• Bi sahnede aklima inception geldi. Dicaprionun karakteri kiza buraya nasil geldiklerini soruyodu. Hatirlamiyodu oda. Dicaprioda rüyalarda böyle oldugunu söylüyodu yani birden hikayenin ortasinda basliyo diyodi rüyalar.

bence wanda rüya gibi bisey görüyo. Haps olmus rüyanin icine. Hata belki intihar etmis bile olabilir.

• Bu dizi böyle gitmeyecek arkadaşlar.Hatta komşu olarak gördüğümüz karakterin ( Agnes ) teorilerine bakın biraz farklı gideceğini anlayacaksınız.Diziyi belli ki Wanda'nın kurgusu içinde izliyoruz.Bu zaten tahmin edilen bir şey idi ama 2.bölüm sonlarında artık neredeyse emin olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aga bu ne ? ilk bölüm izledim ama mevzu ne, bunlar kim, komedi mi olacak, bişey mi açıklayacak ...

marvelin 4.fazına girişi anlatıyor yanılmıyorsam bütün gelecek filmler ile bağlantılı

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

marvelin 4.fazına girişi anlatıyor yanılmıyorsam bütün gelecek filmler ile bağlantılı

Alıntıları Göster

Pandemi olmasa Strange ve Spiderman filmleri hakkında daha detaylı bilgi alacaktık şu aralar.Ve yeni filmler çoklu evren teması içinde geçecek.Spiderman filminde bunu hafiften belli ettiler.Bu dizi bağlayacak.Ayrıca Loki dizisi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Alıntıları Göster
    hah işte bunu verebilirlerdi ilk bölümde,
    2. bölümde son anda verdiler biraz, çünkü ben ilk başta mocking var sandım, the boys dizisindeki gibi süper kahramanlari alaya alma, ama mevzu o değilmiş

• Yönetmenlik olarak çok başarılı bir ilk iki bölümdü. Galiba klasik sitcom olarak canlı seyircilerin önünde tam o yöntemle çekilmiş. Gelecek bölümlerin tümü de komedi türüne bağlı olarak çok farklı şekillerde çekilecek, bittiğinde de herkes alkışlar daha yeni başladı diye hemen hikayesini anlatmasını beklemeyin.

Tek sorun normalde 6 bölümdü... Ama 9 bölüme çıkartmışlar hata yaparak. Normalde bu hafta gelen iki bölüm ilk planda tek bölüme denk düşüyordu. Son iki bölüm tam olacakmış diğer bölümler parçalanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

dizi her hafta bir bölüm ve 26 dk civarı. yazıları at 20 dk. biz şimdi her hafta 20 dk için mi? bekleyecez. birde 9 bölümmüş kaldı 7 bölüm. sezon bitince de 1 sene bekleriz 2.sezonu. böyle olacaksa tam işkence.

en temizi sezon bitince bakalım bu ne böyle

• nemoberk N kullanıcısına yanıt

Film olarak ciksa bence daha iyi olurdu ya. Ama dizi yapip kitleyi icerde tutmak istiyolar.

• Beğendim genel itibariyle. Çok müthiş bir şey yok tabi daha iki bölüm oldu ama sıkmadı ve devamını merak ettirdi. Gittikçe daha da artacak heyecan seviyesi. MCU'yu özlemişim her şeye rağmen!  

• Youtube da bir video’ya denk geldim. 3. Bölüm efsane olacak sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 21 Ocak 2021; 13:28:9 >
  • puanı 7lere kadar düşmüş

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Yeni bölümü izledim güzel bölümdü ama şu trailer videolarında bize herşeyi gösteriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 22 Ocak 2021; 13:37:16 >
  • ben wanda manda bilmem ilk defa izliyorum fakat çok boş gibi geldi bana ilk 3 bölüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.