Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.734
Cevap
5
Favori
240.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

W800i için sürülen en son firmware R1BD001'dir.

@ Pohuman

Üyelik kaydını aldım. Şimdiden hayırlı olsun...
  • Pekii R1BD001 R1BC002'ye göre ne gibi yenilikler sunuyor?? Netten baktım ama bulamadım.
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

W800i için sürülen en son firmware R1BD001'dir.

• ..Knight.. dark-knight'a karşı
  • quote:

Pekii R1BD001 R1BC002'ye göre ne gibi yenilikler sunuyor?? Netten baktım ama bulamadım.

Yeni sürümün ne gibi avantajları ya da dezavantajları olduğuna dair bilgi sahibi değilim. Ancak Sony Ericsson telefonlar için en son firmware sürümleriniwww.wotanserver.com adresinden araştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 2 Kasım 2006; 19:12:50 >
  • Eyvallah çok saol
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Pekii R1BD001 R1BC002'ye göre ne gibi yenilikler sunuyor?? Netten baktım ama bulamadım.

Yeni sürümün ne gibi avantajları ya da dezavantajları olduğuna dair bilgi sahibi değilim. Ancak Sony Ericsson telefonlar için en son firmware sürümleriniwww.wotanserver.com adresinden araştırabilirsiniz.

• ARKADASLAR......................MS-PRO DUO BICIMLENDIRDIM. AMA ARTIK 512 YERINE 460 FALAN YGOSTERIYO.SEBEBINI BILN VARMI ARANIZDA...ACABA... CEVABI ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER.........IYI FORUMLAR.....
  • merhaba arkadaşlar. 1 haftalık cezadan sonra yeniden aranızdayım. bu kulübün zaten üyesiydim ama bu sefer tam üye oldum. çünkü kendime w550 aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOMES

ARKADASLAR......................MS-PRO DUO BICIMLENDIRDIM. AMA ARTIK 512 YERINE 460 FALAN YGOSTERIYO.SEBEBINI BILN VARMI ARANIZDA...ACABA... CEVABI ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER.........IYI FORUMLAR.....

Hocam genelı oyledır 460mb gosterır bende de oyle gosterıyor herkezde sorun yok yanı

sorun hafıza kartlarında sana ozel degıl
  • quote:

ARKADASLAR......................MS-PRO DUO BICIMLENDIRDIM. AMA ARTIK 512 YERINE 460 FALAN YGOSTERIYO.SEBEBINI BILN VARMI ARANIZDA...ACABA... CEVABI ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER.........IYI FORUMLAR.....

Bu bir sorun değildir. Örneğin 40 GB'lık harddisc de 37.2 GB olarak görünür. Hafıza kartları ve harddisclerdeki değerler gerçeği yansıtmaz.
  • benim merak ettiğim bir şey var.acaba w850 ne zaman çıkacak piyasaya.ben ekimde çıkacak diye biliyordum hala bir haber yok.bir de bu telefon da autofocus yokmuş.öyle mi?sanırım sony ericssonda nokia ya özendi.herhalde k750i ve w8xx w9xx serilerinde ki gibi herşeyi tam telefonlar göremeyeceğiz bundan sonra.
  • quote:

benim merak ettiğim bir şey var.acaba w850 ne zaman çıkacak piyasaya.ben ekimde çıkacak diye biliyordum hala bir haber yok.bir de bu telefon da autofocus yokmuş.öyle mi?sanırım sony ericssonda nokia ya özendi.herhalde k750i ve w8xx w9xx serilerinde ki gibi herşeyi tam telefonlar göremeyeceğiz bundan sonra.

Bu durum tamamen Sony Ericsson'un yeni pazarlama stratejisinden kaynaklanıyor. Şu an için hem kamera hem de müzik ögesi ön planda olan bir model üretilmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 3 Kasım 2006; 17:34:23 >
  • Slm arkadaşlar yardım

Telefonum N72 degiştirmek istiyorum. Gözüm W810ide kaldı. Gerçi abimdede var aynı telefon

hoşuma gidiyo. Abim burda olmadıgından özellikerini tam olarak bilmiyorum.

W810i kullanan Ark sizce ne yapayım. Degermi???
  • dostum benide ekleyebilirsi listeye.
    daha önceden cevaplanmıştır elbet ama ben sormak istiyorum yinede resimlerde neden W700i yok??
    bu cevabın bulunduğu linki versenizde yeterli olur
  • üstteki biraderle aynıyım w700im var telefonuma aşığım
  • @ Postmann
    @ Batigol_7

Üyelik kaydınız alınmıştır.
  •  WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)

w700i
  • ben w810i manyağı biriyim ama daha alamadım benide kaydedebilirmisin en kısa zamanda almayı düşünüyorum umarım alabilirim şimdiden tşkler
  • ya beyler bişi dorcam benım makınayla ben dunden berı 5 6 saattır konusuyorum. ve sarjı bitti. dun gece 12 ye gelmeden sarjdan cıkardım. sonra 2.30 saat konustum. sabahtan berı de konusuyorum. sarjı bıttı. sımdı sarjda sızınkı bu kadar konusmayla sarj durumu nasıl oluyor bı aydınlatırmısınız?
  • sLm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bgn S.E. w810i aldm. bşy sormak istiyorum ne kadar şarj etmem lazım telefonu? en az 6 saat gibi vs. şartı varmıd? cvp bekliorum.
  • arkadaşım pil dolduğu an çıkartabilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: batu

sLm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bgn S.E. w810i aldm. bşy sormak istiyorum ne kadar şarj etmem lazım telefonu? en az 6 saat gibi vs. şartı varmıd? cvp bekliorum.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.