Binbaşı
14 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar herkese, iphone kamera deklanşör sesine ayar oluyorum. Onu da geçtim whatsapp fotoğraf çektiğim zaman deklanşör sesi çok rahatsız ediyor. Sessize al öyle çek diyenler olacak ama çoğu zaman aklıma gelmiyor. Bu Japonya cihazları hakkında bilgim var. Cihazım yurt içi xs kullanıyorum. Bunun bir çözümü yok mudur? İllet ettirdi artık..
Herkese iyi akşamlar dilerim; 

Aracımda rölantide sesli vuruntulu çalışma mevcut. çekişten de düştüğünü hissediyorum. enjektör öğretme konusunu inceledim ve elm kablosu aldım. fakat konuda gösterilen hatalardan daha farklı hatalar gördüm. internette baksam da çok anlaşılır, açıklayıcı bilgiye erişemedim. 

Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi?

Hata kodları şu şekilde,

===OBDII DTC P0443-C===
Kod: P0443 - Karbon kutusunu temizleme Solenoid valfi elektrik devresinde arıza

===PCM DTC P0174===
Kod: P0174 - V-Motorda 2 nci Sıra Silindir Sistemi Çok Fakir Karışımlı

Selamlar,

Aracım da ilk çalıştırma da hafifi pancar motoru gibi sesli sarsıntılı, rölanti de beklerken sanki öksürük gibi bir tekleme, dalgalanma ve hafif bir homurtu var. Ayrıca aracın seyir halin de çekişi biraz düşük geliyor (piskolojik de olabilir) ve bazen sıklıkla olmasa da hareket halin de veya dur kalkta debriyaj bastığım da devir saati yükselip düşüyor. (ayağım gaz pedalında değil) Pompaciya götürdüm bu daha çok egr valfinden enjektör gibi durmuyor dedi, ustaya goturdum bu enjektör dedi... Bu tarz sorun yaşanlar dan destek istiyecegim. Egr valfi temizligi sonrası bu sarsıntılı ve tekleyerek ve sesli rölanti de çalışma sorunu çözüldü mü? Boşuna para vermek istemiyorum ustalara 😞

Aracım focus 2012 model. Sanırım bizim enjektörler farklıymış ve her tezgah da değer ogretilemiyormus. İzmir de tavsiye edebileceğiniz pompacı var mı? Veya egr temizlettireyim mi? Bilgi sahibi olanlar destek olursa sevinirim.
Merhaba arkadaslar. 2013 fiestam var. mercekli ledli farim. Arac kontak acikken gunduz fari, parklar ve normal far seviyelerinde hic bir problem yok. Sayet kontagi kapattgimda far anahtari acik. Ama park ledi yanmiyor. Kapiyi acdigimizda uyari sesi geliyor, stop parklar acik fakat on far parklari acik degil. Bu cok dikkatimi cekti. Diger araclarda boyle mi? Bizim aracda mi sorun var?
Merhaba Arkadaşlar;

2013 ford fiestamız var. 17 jant takmak istiyorum fakat ankarada doğru düzgün jant bulamadık. 4X108 jan bulmak nerdeyse imkansız. İskitler, kazım karabekir, ivedik, şaşmaz da baktık kafamıza yatan bir jant bulamadık. Modeller hemen hemen aynı, farklı ve cok kollu istiyorum.

Ankarada yardımcı olabilecek, çeşidi olan bir yer varmıdır?
Merhaba arkadaslar. G75vx bildiginiz uzere win8 kurulu geliyor. Buyuk bi akillilik yaparak format attim suruculeri birlestirdim vs win7 kurdum. Suan buyuk sikinti yasiyorum. Asusun Win7 destegi yok.

Notebook fabrika cikis haline (recovery kurulumu ve win8 olarak) getirebilirmiyim? Servis bu konuda bana yardimci olur mu?

Bilgisi olan arladaslar bana yol gosterebilir mi?
Merhaba arkadaslar.

Babam yarin bypass ameliyati olacak. Yarin sicak kan yani ameliyat esnasinda hazir bulunacak ve gerektiginde hemen kan verebilecek b rh (-) kan grubunda olan, ilac kullanmayan, yakin zaman da yurt disina cikmamis olan bir kisiye acil olarak ihtiyacimiz var.

Konuyu takip edemem fakat yardimci olmak isteyenler;
0532 402 62 74 nolu telefondan bana ulasabilirler.
Merhabalar.

Dün akşam samsung bayinden GALAXY S4 marka akıllı telefon satın aldım. Fakat eve gelip kutuyu actığımda ses açma-kapama tuşlarının iceri basık ve çok zor çalıştığını fark ettim.

Bu ayıplı mal karşısında ne yapmalıyım? Aldığım yere götürsem değiştirirlermi hemen?

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim.
Merhaba arkadaslar. 17" ve max 4000 tl kadar notebook ariyorum.

Kulanim alanim; oyun, yuksek cozunurlu filmler , ve televizyon. Kaliteli ve sorun cikartmiyacak notebook tavsiye ederseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar;

Telefonumu gece şarj etmedim sabah ofise geldiğimde %48 de şarjı vardı. Bende sarja taktım sarjı aldı ve bıraktım öylece, aradan 5 dk gecmedi bile telefonu acmak isterken telefon acılmıyor. anatuş+kapama tuşuna aynı anda bastım acılmadı. 2-3 saatir bu durum böyle. Telefon sanki çalışyor gibi hafif bir ısı var telefonda ama siyah ekran, beni arayanlar telefon kapalı çağrısı alıyorlar vs. Bu sorunu nasıl gecebilirim? Başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Bilişim dünyası
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.685
İkinci El Bölümü Mesajları: 51
Konularının görüntülenme sayısı: 248.360 (Bu ay: 529)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.