Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.735
Cevap
5
Favori
240.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

beni de kulübe ekleyin... w810i ;)

Üyelik kaydınız alınmıştır...
  • arkadaşlar w700i=470 w811=675 hangisini alırdınız. w810 u alacam heralde ama kesin değil. lütfen bi cevap bunlar garantili kvk
  • quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Merhaba arkadaşlar ,

Bir sorum olacak..

Bayram öncesi arkadaş aldı telefonumu ver biraz kullanayım dedi bayramdan sonra veririm dedi bende ok tabi dedim.Onun D600 üde ben aldım neyse..Gece telefonu şarja takmış sabah almış sonra sabah bakmış tuşlar basmıyo..Sonra aldım telefonu gerçektende tuşlar basmıyor..

Telefonu servise mi vermeliyim telefoncu tuş takımının içinde bişey var o kaymıştır dedi bende vericem sizce kaç günde alırım ve sorun sanırım donanımsal yeni telefon vermezler dimi

Teşekkürler şimdiden

• quote:

arkadaşlar w700i=470 w811=675 hangisini alırdınız. w810 u alacam heralde ama kesin değil. lütfen bi cevap bunlar garantili kvk

W810i ile W700i arasındaki farklar:

- EDGE
    - Netfront HTML destekli internet tarayıcısı
    - Quadband (GSM 850/900/1800/1900)
    - Daha parlak ve büyük ekran (1.9 inç)
    - Daha ince yapı (19.5 mm)
    - Işık alıcısı (Pil tasarrufu)
    - Joystick yok navigator bulunuyor
    - GPRS üzerinden firmware güncelleyebilme (SEUS ve DaVinci sorunları yok)
    - Autofocus ve macro özellikli kamera
    - 1000 kişilik telefon defteri
    - Müzik kablosu
    - 512 MB hafıza kartı hediye
    - 350 saat bekleme / 8 saat konuşma süresi
    - Lens koruyucu kapak yok
    - 20 MB dahili bellek

W700i fiyat / performans oranı açısından oldukça başarılı. Ancak W810i tasarım açısından, teknik açıdan ve kutu içeriği açısından W700i'den daha iyi. Son karar senindir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 5 Kasım 2006; 15:14:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Merhaba arkadaşlar ,

Bir sorum olacak..

Bayram öncesi arkadaş aldı telefonumu ver biraz kullanayım dedi bayramdan sonra veririm dedi bende ok tabi dedim.Onun D600 üde ben aldım neyse..Gece telefonu şarja takmış sabah almış sonra sabah bakmış tuşlar basmıyo..Sonra aldım telefonu gerçektende tuşlar basmıyor..

Telefonu servise mi vermeliyim telefoncu tuş takımının içinde bişey var o kaymıştır dedi bende vericem sizce kaç günde alırım ve sorun sanırım donanımsal yeni telefon vermezler dimi

Teşekkürler şimdiden

Telefonun tuş takımında bir problem olduğuna göre telefonu teknik servise götürmekten başka bir yol görünmüyor. Orada büyük olasılıkla tuş takımı makenizması düzeltilir. Sorun çok ciddi olmazsa ve soruna çözüm üretilirse yeni telefon verileceğini sanmıyorum.

• teşekkürler yarın ola hayır ola. bakalım ne alacaz.
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

arkadaşlar w700i=470 w811=675 hangisini alırdınız. w810 u alacam heralde ama kesin değil. lütfen bi cevap bunlar garantili kvk

W810i ile W700i arasındaki farklar:

- EDGE
    - Netfront HTML destekli internet tarayıcısı
    - Quadband (GSM 850/900/1800/1900)
    - Daha parlak ve büyük ekran (1.9 inç)
    - Daha ince yapı (19.5 mm)
    - Işık alıcısı (Pil tasarrufu)
    - Joystick yok navigator bulunuyor
    - GPRS üzerinden firmware güncelleyebilme (SEUS ve DaVinci sorunları yok)
    - Autofocus ve macro özellikli kamera
    - 1000 kişilik telefon defteri
    - Müzik kablosu
    - 512 MB hafıza kartı hediye
    - 350 saat bekleme / 8 saat konuşma süresi
    - Lens koruyucu kapak yok
    - 20 MB dahili bellek

W700i fiyat / performans oranı açısından oldukça başarılı. Ancak W810i tasarım açısından, teknik açıdan ve kutu içeriği açısından W700i'den daha iyi. Son karar senindir..

• wla w700i mi w810i mi w800i mi gibi sorular görüyorm topicde..arkadaslar f/p olarak kesinlikle w700i öneririm tek eksii af oda kişiden kişiye deişir gereklilik olarak.. yani iki tane kıytırık özellik yüzünden 200-250 ytl fark vermek saçmalık
    tabi bu benim fikrim..
  • gecen hafta w700i alarak walkmanciler kervanina katildim..Benim için kameranin pek bir onemi yoktu.o yüzden w700ü tercih ettim...
    benide listeye ekleyebilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

Knight Hocam Sen Sony ERicssonda Falanmı ÇAlısıyorsun

quote:

gecen hafta w700i alarak walkmanciler kervanina katildim..Benim için kameranin pek bir onemi yoktu.o yüzden w700ü tercih ettim...

Üyelik kaydınız alınmıştır. Telefonunuz hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mboyaci

gecen hafta w700i alarak walkmanciler kervanina katildim..Benim için kameranin pek bir onemi yoktu.o yüzden w700ü tercih ettim...

Hayırlı Olsun Telefonun
  • benimde w810i m var...
  • @ Scorpit

Üyelik kaydınız alınmıştır...
  • arkadaşlar herkesi kutluyorm 200 ü aştıkta 220 olduk inş 300 ü geçecez herkese iyi forumlar(veda hutbem oks ye kadar yokum)HAYDİ ALLAHISLAMRLADIK
  • Şarjım %0 ın Üstünde Olduğu Sürece Bataryam Zarar Görürmüş Böyle Birşey Varmı ?
  • Edit Pc Kafayı Yedi Kusura Bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crunch_xxx -- 4 Kasım 2006; 23:11:22 >
  • quote:

Şarjım %0 ın Üstünde Olduğu Sürece Bataryam Zarar Görürmüş Böyle Birşey Varmı ?

Telefon düşük şarj uyarısı yapmaya başladığında telefonu şarj edebilirsin. Bataryanın tamamen boşalması gerekmiyor.
  •  WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)

arkadaşlar w550 kasası bulabileceğim bi internet sitesi biliyor musunuz. Ya da ankara'da elden alabileceğim bir dükkan. Balıkçıoğlu İşhanı'nda birkaç yere sordum fakat bulamadım.
  • quote:

quote:

Telefon düşük şarj uyarısı yapmaya başladığında telefonu şarj edebilirsin. Bataryanın tamamen boşalması gerekmiyor.

Teşekkürler Bu Arada W550i Ye Siyah Kapak Çok Süper Gidiyor Ama Siyah Kapak Bulunmuyor Hiç Bir Yerde Maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crunch_xxx -- 5 Kasım 2006; 0:18:04 >
  • siyah şart değil dostum, turuncu veya beyaz da olur. ama bulamıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

quote:

quote:

Teşekkürler Bu Arada W550i Ye Siyah Kapak Çok Süper Gidiyor Ama Siyah Kapak Bulunmuyor Hiç Bir Yerde Maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: yagmur_ygmr

arkadaşlar herkesi kutluyorm 200 ü aştıkta 220 olduk inş 300 ü geçecez herkese iyi forumlar(veda hutbem oks ye kadar yokum)HAYDİ ALLAHISLAMRLADIK

hoşçakal başarılar sana
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.