Şimdi Ara

Walkera Ladybird V2 Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
7.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sinirden delirmek üzereyim mesajıda daha hızlı görebilmeniz için

1 hafta önce uçuş gerçekleştirdik ve hızlı bir şekilde dışarıda yere çakıldı motorun birisi mefta, her neyse sorun bu değil eve geldik yine denedik normal şekilde bataryayı takılınca çalışıyor fakat bir motor eksik tabi

bugun yine deniyeyim bakalım ne halde dedim bataryayı takıyorum o yanıp sönen ışık ne yanıyor ne sönüyor hiç bi tepki yok pervaneler 2-3 dkda ufak dönecek gibi oluyor kendi kendine hareket ediyor sonra duruyor hatta az önce kendi kendine gaz verdi kumanda kapalı haldeyken bir şey anlamadım ana kartı mı bozduk dersiniz

http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://store.donanimhaber.com/33/bd/f3/33BDF305F5B77C3309DF5C5E662865B7.jpg&t=87554424&size=1&bound=0&border=0&resolution=0&overrides=240

şu resimdeki kabloyu takınca yanıp sönüyor bataryanın kablosu bozuk desem hiç enerji gelmez bi an ondan şüphelendim ama onla alakalı değil

hatta video çektim tek elle telefonu tutunca zorlandım sizce sorun ne olabilir ?

http://youtu.be/rGwaCxOVEEs

• Ürünü galiba internetten sipariş etmiştin .keske mağazadan alsaydın çünkü çok sorun çıkartıyo nerdeyse hergün bende technomodele götürüyorum yapıyolar istersen orayı bi ara belki getir bakalım falan derler bu arada kadıköy mağazasından aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fondakp

Ürünü galiba internetten sipariş etmiştin .keske mağazadan alsaydın çünkü çok sorun çıkartıyo nerdeyse hergün bende technomodele götürüyorum yapıyolar istersen orayı bi ara belki getir bakalım falan derler bu arada kadıköy mağazasından aldım

technomodele bende götürüyorum bozuldukça :)
  • Arkadaşlar satan var mı temiz bir model arıyorum
  • Yedek parca olarak istersen bende motor pervane main frame ve banggoodan gelmesini bekledigim ekstra main frame ve ekstra pervane ve guclendirilmis batarya var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben sadece anakartın güç kablo lehimi kopmuş başka hiçbir sorunu olmayan bir ladybird v2 ve 1 mainframe 1 sıfır pervane takımı 1 güçlendirilmiş batarya satıyorum .kumandada hiç sorun yok pilleriyle birlikte vereceğim almak isteyen olursa buraya yazsın istediği fiyata vereceğim.hatta isterseniz resimde eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir_ Mutlutürk -- 20 Nisan 2015; 17:54:03 >
  • onboardx istersen yukarda yazdıklarımın hepsini sana satiyim yedek parça sorunun olmaz

• Phantom 3 alıcam fondakp

• hımm tamam peki senin ladybird ün anakartı bana satarmısın
  • arkadaşlar ladybirdümü satıyorum anakartı bozuk onun dışında bir problemi yok yanında 2 paket pervane 2paket mainframe ve ladybird devo4 kumanda. isteyen olursa mesaj atsın

NOT:parçları tek tekde satabilirim
  • arkadaşlar ilanı kapattım çünkü bugün technomodele gidip anakartı lehimlettim ve yanında bedava batarya aldım
  • Merhaba

elimde kumandası dahil tüm parçaları mevcut. tek motoru çarpma sonucu bozulduğu için 100 tl ye tüm parçaları ile lady bugu v2 satıyorum. Almak istersen bana ulaşabilirsin.
  • sadece bataryayı satın alabilirim
  • elimde kumandası var. 50 tl ye isteyene verebilirim.
  • Biraz ölü bir konu ama yinede yazayım
    http://m.banggood.com/H107C-004-5x3_7V-380mAh-Battery-2-to-5-Cable-USB-Charging-Cable-p-945546.html banggood dan bu ürünü almak istiyorum piller uyuyor yazılanlara göre yanındaki aparatta çok işe yarayacak gümrükte sıkıntı çıkarmı lipo olduğu için? Daha önce banggood dan alışveriş yaptım ama plastik parçalardı hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helezon07 -- 16 Aralık 2015; 18:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helezon07

Biraz ölü bir konu ama yinede yazayım
    https://bnc.lt/m/4cFx13thmp banggood dan bu ürünü almak istiyorum piller uyuyor yazılanlara göre yanındaki aparatta çok işe yarayacak gümrükte sıkıntı çıkarmı lipo olduğu için? Daha önce banggood dan alışveriş yaptım ama plastik parçalardı hep

Ben 5 pil almıştım. Düşününce nerede acaba o piller şimdi :)
    Sıkıntı olmuyor. Yakalanırsa almazlar tabi ama yakalanma ihtimali pek düşük.

• ozdek kullanıcısına yanıt
    Sağolun o zaman şansımı deneyeyim

• merhaba arkadaşlar

1 haftalık kullanıcıyım ama tavana carpıp yere düşme sonucu kumanda ile bağlantı kesildi. ve o andan itibaren eşleştirme yapamıyorum. kumandanın ve ladybird v2 nin tüm ışıkları yanıyor. kumandadan dıt dıt dıt ses geliyor ama bi türlü bağlanamadım. bu işte yeniyim bana yardımcı olabilecek varmı?
  • Bu urunun yedek kanat ve pilini nerden temin edebilirim internette bulamadim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.