Şimdi Ara

Walkera Ladybird V2 Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
7.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firat koc bendede ayni sorun vardi cozumu su kumandayi ac kumandanin arkasinda kapak gibi bisey var orayi ac zaten numaralar yaziyo . Oradaki 3. Butonu sağa kaydir bu arada 3. Nun adi thro sonra kumandadaki gaz kolunu en ust pozisyona al ve gaz kolunun sağindaki dugme yani trimi alta dogru ittir ama surekli ittir o ses bitince dugmeyi birak ve tekrar assagi indir ses bitince kumandayi kapat ve gaz kolunu en alt pozisyona al actiginda normale donmus olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada trimlerle isin bittiginde kumandayi kapat gaz kolunu en alt pozisuona getir ve kumandayi acmadan 3 nolu butonu eski haline getir yani sola doğru ittir

• bende dr dan aldım. bunla pilotajımı geliştirip sonra dji'dan bir drone alacağım.
  • bende demin hızlı al'dan aldım, bakalım nasıl birşeymiş, ekstra pil lazım ama banggodda yok pil satışı, türkiyede tecnomodele baktım misal 46 tl demişler, pahalı değil mi sizce de?
  • ben farklı bir quad a geçeceğim için satıyorum pilleri vs. daha yüksek mh lı pillerim de mevcut. çok uyguna vereceğim. akşama ilan vs. paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

ben farklı bir quad a geçeceğim için satıyorum pilleri vs. daha yüksek mh lı pillerim de mevcut. çok uyguna vereceğim. akşama ilan vs. paylaşırım.

mrb resimlerini ve fiyatını pm atar mısınız, ben daha prof büyük modellerkullanıyorum fakat bunu kız arkadaşa alacağım :D o yüzden resimler önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: acorpse

bende demin hızlı al'dan aldım, bakalım nasıl birşeymiş, ekstra pil lazım ama banggodda yok pil satışı, türkiyede tecnomodele baktım misal 46 tl demişler, pahalı değil mi sizce de?

bu tür ürünleri eren hobi yine iyi fyatlara satıyor. technomodel pahalı.
  • Gekren banada pm atarmısın veya direk konudan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dengeli yükselmiyor bendeki. önce ön tarafını kaldırıyor. niye? ilk gün böyle değildi.
  • Ne tarafa cekiyosa mesala sağ geri cekiyosa kumandanin sağ tarafindaki duğmelerden üst taraftakini hangi yöne cekiyosa yani ileri yada geri doğru it mesela arka tarafa cekiyosa ust taraftaki dugmeyi yukari tarafa doğru it

• Bizim modelimizde şimdi geldi :)

Walkera Ladybird V2 Kullanıcıları

Kablo ile şu parça ne işe yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-ladybird-v2-icin-yedekler-204375286/detay/

ilan burada çıkacak yayına.

hocam ortalama kaç dakika şarjda tutmak gerekiyor ?
  • teşekkürler düzelttim.
  • oturbikonusalim kullanıcısına yanıt
    soldaki plastik parça pervaneleri çıkarmak için kabloda ana kart üzerinde pine takıyorsunuz ve hafızadaki eşleşmiş olkan kumandayı siliyor. sizinki fpv li sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

soldaki plastik parça pervaneleri çıkarmak için kabloda ana kart üzerinde pine takıyorsunuz ve hafızadaki eşleşmiş olkan kumandayı siliyor. sizinki fpv li sanırım.

fpvli değil hocam teşekkür ederim o kabloyu kullanmamakta fayda var anladığım kadarıyla :)
  • Sorunu olan vatsa yazsin duzeltmenize yardim ederim bu arada benimkide bu

• Sunuda soyliyeyim

Motorlari bi arada tutan parça yani main frame buna cok dikkat edin en cok kirilacak parca bu

• Olucak iş değil ilk önce havalanmamaya başladı şimdi anakart üzerindeki güç kablosu lehiminden koptu

• Elinde sağlam anakart olan varmı. Olan varsa satın alıcam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.