Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

son zamlardan sonra e'den c'ye düştük ama bu gidişle c de alamayacağız bu fiyatlarla..

artık başka markalara bakacağız herhalde.. 150 bin tl çok ama çok fazla bir 1.6 l motorlu c serisi mb için bile!
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 8 Mayıs 2014; 20:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

son zamlardan sonra e'den c'ye düştük ama bu gidişle c de alamayacağız bu fiyatlarla..

artık başka markalara bakacağız herhalde.. 150 bin tl çok ama çok fazla bir 1.6 l motorlu c serisi mb için bile!

akorkmaz11,

Merhaba, Passat forumundan Cüneyt ben, nickimi değiştirdim, sizi burada görmek sürpriz oldu.

Kısa bir süre önce Vw CC'yi sattım, Mercedes C180 bakıyoruz ama fiyatların yüksekliği yüzünden rafa kaldırdım şimdilik, almak sorun değil, ikinci elde değer kaybının fazla olması benim gibi en fazla 2 yılda bir araç değiştiren biri için rantabl olmaz, biliyorsunuz 1 yıl sonra hareketleniyoruz, 2. yıla varmadan da hoşçakal, en sevmediğim huyum da bu ama can çıkmadan da huy çıkmıyor.

Alllah bugünlerimizi aratmasın, kimseye de muhtaç etttirmesin, selamlar.

Merhaba cüneyt bey,
    Evet hatırladım hatırlamaz olur muyum? Superb vardı eskiden sonra bir ara volvo lafı geçti ama cc de karar kıldınız diye hatırlıyorum.
    Bazı nedenlerden dolayı passat tr forumunda yazmayı yaklaşık bir yıl önce bıraktım. Ara sıra buraya takılıyorum ama pek zamanım yok bu aralar.
    Burada görüşürüz arada sırada artık.

Ben de hanımı kandırabilirsem değişim düşünüyorum ama bu fiyatlarla biraz zor gibi artık. Bakalım, hayırlısı olsun bekleyelim görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 20 Nisan 2014; 21:38:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ön konsoldaki yumatu ekran araca ayrı bir hava katmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerrah06

Dün AMG modelini showroom da inceleme fırsatım oldu. Ancak test sürüşü yapamadım. Ön taraf oturma pozisyonu ve genişlik gayet iyiydi. Malzeme kalitesi ve görünüş beklediğime deydi dedirti. Ancak benim için konfor önemli. Sizce AMG donanım a ek olarak spor yerine konfor süspansiyon alsak nasıl olur.

Ben fascinationda dediğinizi yaptım. Benim için önce konfor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

akorkmaz11,

Merhaba, Passat forumundan Cüneyt ben, nickimi değiştirdim, sizi burada görmek sürpriz oldu.

Kısa bir süre önce Vw CC'yi sattım, Mercedes C180 bakıyoruz ama fiyatların yüksekliği yüzünden rafa kaldırdım şimdilik, almak sorun değil, ikinci elde değer kaybının fazla olması benim gibi en fazla 2 yılda bir araç değiştiren biri için rantabl olmaz, biliyorsunuz 1 yıl sonra hareketleniyoruz, 2. yıla varmadan da hoşçakal, en sevmediğim huyum da bu ama can çıkmadan da huy çıkmıyor.

Merak ettim cc ile şehir içi ortalama tüketiminiz neydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

Ön konsoldaki yumatu ekran araca ayrı bir hava katmış.

Bir CLA sahibi olarak daha fazla katılamazdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahmi2253

quote:

quote:

akorkmaz11,

Araç kullanırken benzin tasarrufu yapmaya çalışan biri değilim, bendeki tüketim verileri sağlıklı olmaz, ancak şu kadar söyleyeyim, bu araba 1.4 TSİ Passattan en fazla 1,0-1,5 lt fazla yakar, daha fazlasını değil, sakin bir kullanıcının ortalaması 8.5- 9.0 lt arasında olur, ben aracı 25.000 km kullandım, sattım, uzun süre ortalamam 10 lt idi, tasarrufa dikkat etmeden kullanmama rağmen.

Zaten CC öyle bir araçtır ki o torku ve gücü hissetmenizi ister, en sakin kullanıcı bile CC kullanıcı ise o gücü hissedecek şekilde kullanır ara ara, bu kaçınılmazdır,

Vw CC fiyatıyla, performansıyla güzel arabadır, vakti geldi, sattım, önceki araçlarımda olduğu gibi.

• 41+7 litre yakıt deposu diyor. doğru mu bu ?
    çok az değil mi , dizel golfte 60lt depo var.
  • Benim aldığım araçta 66 lt yazıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rahmi2253

quote:

quote:

akorkmaz11,

Araç kullanırken benzin tasarrufu yapmaya çalışan biri değilim, bendeki tüketim verileri sağlıklı olmaz, ancak şu kadar söyleyeyim, bu araba 1.4 TSİ Passattan en fazla 1,0-1,5 lt fazla yakar, daha fazlasını değil, sakin bir kullanıcının ortalaması 8.5- 9.0 lt arasında olur, ben aracı 25.000 km kullandım, sattım, uzun süre ortalamam 10 lt idi, tasarrufa dikkat etmeden kullanmama rağmen.

Zaten CC öyle bir araçtır ki o torku ve gücü hissetmenizi ister, en sakin kullanıcı bile CC kullanıcı ise o gücü hissedecek şekilde kullanır ara ara, bu kaçınılmazdır,

Vw CC fiyatıyla, performansıyla güzel arabadır, vakti geldi, sattım, önceki araçlarımda olduğu gibi.

Teşekkürler

• Bugün bende yeni c AMG inceleme fırsatı buldum. Bir gün evvel bmw 3 serisi baktım m paket vs. Mercedes e ön yargılı gitmiştim resimlerden gördüğüm kadarıyla,fakat araç resimlerdeki gibi değil arkadaşlar Gayet güzel. İç mekan Malzeme kalitesi bmw ile kıyasla baya iyi geldi bana, birazdaha düşünüp kaporamı bu hafta vericem sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Arka koltuğa oturanlar bir şeyi fark etti mi acaba yoksa sadece ben mi fark ettim??? Arkada bacak desteği çok kısa. Oturma noktası tabure gibi, tam oturuşta bacağımın bir kısmı rahatsız edici şekilde açıkta kaldı. Bindiğim araba gerçek deriydi belki ondandır diyeceğim ama sanmam. Oturma kısmı küçük yapılmış sanki

Sn ridleyscott
    Sizin tespitinizden sonra yeni C klas iç hacim ölçüleri ile GLA nın iç haçim ölçülerini karşılaştırdım. Katalog değerlerine göre GLA nın iç haçim ölçüleri ( minder uzunluğu, yükseklik, ön konsola uzaklık, Ön/arka koltuk arası mesafe vs.vs ). Şaşırtıcı bir şekilde C klas dan çok az daha iyi. Halbuki C. Klas
    aks aralığı bariz şekilde GLA dan daha uzun. Ve beklenti daha ferah arka koltuk oturma alanı .........Yurdum tümsekli çukurlu yollarında benim ibre GLA ya kayıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazaik -- 21 Nisan 2014; 21:59:02 >

• Arkadaşlar sizce e250 coupe un fiyatları düşer mi?
  • Ya arkadaşlar ben adamlara ne yaptım ne ettim indirm konusunda nuh diyorlar peygamber demiyorlar. Hatta prensip olarak bir indirim hakkınkulandıklarına kesinlikle 2. İndirimi yapmıyorlar ( bana mesleki indirim yaptılar) geçen zaman içinde model eskidikçe indirim opsiyonları olduğunu söylediler. Hatta denemek için eşime a180 bakarsam ne olur dedim adamlar indirim yaparız ama mesleki indirimden fazla olmaz dediler

• mazaik M kullanıcısına yanıt
    İbre GLA ya felan kaymasın. Paranıza yazık olur. C serisiyle bir tutmayın sakın.
  • Long kasa pekinde tanıtıldı. dingil mesafesi 80 mm daha uzun ve sadece çinde satılacak.

• Halojen ön ve arka farlar

Statik led farlar

Akıllı led farlar

Led arka farlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 22 Nisan 2014; 12:40:51 >

• Led farın, xenon fardan çok bi farkı varmıdır. Görünüş olarak aynı gözüküyor.

• selcukakman S kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar spor yerine confor sünspansyon seçince sadece yumuşaklıkmı değişiyor yoksa fiziki bir değişiklikte oluyormu (yerden yükseklik, tekerlek çapı v.s. gibi) . Birde aracı a dan z ye inceledim ve AMG donanım siparişimi verdim ve temmuz sonu elimde olacagını söyledi satış temsilcisi ,cla dan vazgecip buna döndüm umarım pişman olmam renk larcivert ve kırmızı arasında kalmıştım , kırmızıda karar kıldım .
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.