Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar acıklanmadımı.sitesinde göremiyorum
  • Aciklanmadiki daha. Sadece hangi fiyattan baslayacagi belli olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Aciklanmadiki daha. Sadece hangi fiyattan baslayacagi belli olmus.

teşekkürler
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Muharrem hocam bilakis zararı oldu Çok güzel olmuş namuzsuz. O nerdeee ben nerdeee
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    nerde belli olmuş ne kadarmış fiyat bellimi
  • En son konuştuğumuzda geçen ay başlangıç fiyatı 125.000.-TL olacak deniyordu baz model için ancak gerek kur artışı, gerekse de son gelişmelerden sonra daha yükselebilir ama düşmez gibi geliyor malesef bana.

Elbette bire bir aynı değil ancak karşılaştırma için yeni satışa sunulan CLA 1.5 dizel'in baz fiyatı 121.000.-TL; CLA normalde C'den ucuz ancak dizel motor fiyatı farkı getiriyor, belki buradan bir kıyaslama yapabiliriz.
  • Aegeus A kullanıcısına yanıt
    eğer c180 çıkıp da istedikleri talep oluşmazsa o fiyatları da çekecekler aşağıya mecburen. zaten şu an piyasa çok durgun ve sıra yazdıran markalar bile indirime gitti. ben ilk 1-2 ay milletimizn tepkisini ölçmek için fiyatların yüksek olacağını düşünüyorum, sonrasında düşürecekelrini düşünüyorum.
  • 125 binden başlarsa dolu dizeli 150 bini geçer. O fiyatlara da çok satılacağını sanmıyorum hele ki kredi kısıtlamalarından sonra. Ama ilk etapta bir talep olur mevcut c sahipleri araçlarını yenilemek ya da dizele geçmek isterler bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125.000 TL benzinli başlangıç fiyatı olarak söyleniyor. (tabiyki euro daha da artmazsa) dolu bir amg benzinli (panoramik sunroof, akıllı ışık sistemi, artico falan.) 145.000 - 150.000 TL bandından aşağı olmaz.

dizelin yıl sonuna doğru eylül-ekim ayı gibi geleceği söylenmişti. aynı şartlarda dolu bir amg (bugünkü kur ve ÖTV seviyeleri olursa) 160.000 - 165.000 TL bandından aşağı olmaz. bütün opsiyonları ekleyim derseniz 190.000 - 200.000 TL yi bulur.

bu arada mercedes sitesinden C serisi için 2014 yılı fiyatlarını kaldırmış. sadece 2013 yılı fiyatları var. demek ki w205 için fiyatlandırmayı açıklamaları eli kulağında.

cenevre fuarı bitince bayilere incelensin diye ilk w205 leri gönderip, fiyatlarını açıklayabilir, mayıs-haziran teslimi olacak şekilde ilk siparişleri almaya başlayabilirler diye düşünüyorum.

• birde şu var arkadaşlar. Türkiye'de euro kurunda ve ötv de ciddi bir düşüş olmadığı sürece bu aracın fiyatı düşmez. çünkü mercedes'in bu aracı ille Türkiye'de satacağım diye bir kaygısı yok. mercedes otomobil pazarı olarak Türkiye bardakta damla. (ticari araçlar hariç)

uzun süre sonra ilk kez avrupada araç satışları arttı. avrupa ve dünyada kriz atlatılıyor. geçen sene bile mercedes satışlarını artırmayı başardı. fiyatı yüksek olsa bile Türkiye'de satamayacağı araçları avrupa veya amerika başta olmak üzere başka pazarlarda satar.

özetle kanaatime göre, Türkiye'de bu aracın fiyatı bir yere gidecekse, en az 2 yıl için aşağıya değil yukarıya gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwishh -- 8 Mart 2014; 13:50:09 >
  • tüm otomibil firmalarının yaptığı cıkan yeni modele ilkbaşta fazla fiyat yaz ondan sonra 1-2 sene gectikten sonra düşür .bundada aynısı olur muhakak.tabi bu gecen fırsatı fiyattan dolayı bmw değerlendirir bence .
  • Bayiler galiba ön sipariş almaya başlamışlar
  • Beyler bakın ne buldum

• Bu da C200 olan 2 lt turbo 184 hp olandan

• muharrem.05 kullanıcısına yanıt
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    akadaşlar bişi sorcam bu araç görünenler amg olanmı yoksa düz c 180 mi detroitte sergilenen amgsi nasıl düzü nasıl farkları görebilirmiyiz ona göre karar verecegiz sonucta
  • Almanya sitesinden konfigürasyon yapabilirsiniz.

• mustyyyy13 M kullanıcısına yanıt
    Koydugum videolarin hepsi amg.

• mart ayı da geldi ama hala araçtan ses seda yok. bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.