Şimdi Ara

W115 toplamak[YARDIM]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir w115 toplamayı düşünüyordum fakat bütçe kısıtlı olduğu için hayal olarak kalmıştı. Şuan 12bin TL bütçem var ve 5 bin TL'ye 73 model 220E buldum ne tavsiye edersiniz sizce böyle bir işe girişilmeli mi bütçeyi aşma durumu olur mu? Fikirleriniz benim için çok önemli, yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Tatmin edici bir sonuç istiyorsan o bütçeyle olması çok zor. 5bin civarında bulacağın w115 enkaz haldedir (çok ilginç bir durum yoksa)
    Kalan 7bin bütçe düzgün bir kaporta için bile yetmez. w114-115 kasalarla filört etmek için sadece restorasyon için en az 15-20bin artı araç bedeli bütçe ayırmanız gerekir.

12bin bütçe ile sadece öylesine uğraşır, işi öğrenirsiniz. Gerçek bir w115 için ön çalışma olur.

1972 200 W115 Serie 1 toplamıştık, şu anda da 1971 W114 230.6 topluyorum. İşin içindeyim. Arabayı yürütecek parçalar aşırı olmasa da, özellikle aksesuarlar ciddi paralar tutuyor.

Kolay gelsin...
  • adanaliyik A kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle dikkate alıp cevapladığınız için teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi bu işe bir kere girdi mi sonu bitmez bir de orjinal takıntısı varsa masrafta dediğiniz fiyatlara ulaşır.212708505 nolu ilandaki aracı buldum kaportası fena gözükmüyor bundan önce kayseride buldum aynı renk sunrooflu çok fazla çürük vardı ama bu daha temiz. Bir de orjinal takıntım yok yan sanayi parça da kullanabilirim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Hocam öncelikle dikkate alıp cevapladığınız için teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi bu işe bir kere girdi mi sonu bitmez bir de orjinal takıntısı varsa masrafta dediğiniz fiyatlara ulaşır.212708505 nolu ilandaki aracı buldum kaportası fena gözükmüyor bundan önce kayseride buldum aynı renk sunrooflu çok fazla çürük vardı ama bu daha temiz. Bir de orjinal takıntım yok yan sanayi parça da kullanabilirim hocam.

Orjinal parça sadece çıkma olarak bulabilirsiniz bu da iç döşeme ve aksesuarlar ,diğer sarf malzeme amortisör,balata,disk,motor parçaları vb piyasadaki tedarikçilerden temin edeceksiniz ki bu durum bence çok kötü değil mesela merdedes motor içi parçalarını piston segman vb federal mogul gibi tr deki fabrikalar üretiyorlar ve bu firmalar şuanda da mercedese parça yapan firmalar.Eğer aracınızın durumu güzelse oturduğunuz sehre göre toplam 20 bin tl bütçe ile güzel bir araç olur fakat 12 bin tl bütçe ile sorunsuz güzel işleyen bir aracınızda olur eğer motora dokunmayacaksanız.Fakat sayın adanalının dediği gibi dikkat çeken bir araç dediği fiyat sıkalasına çıkar.

Sayın adanalı o ne güzel cümle öyle tr özetlemişsin tebrik ederim.

• Hala istekliysen bu araç satılık... 18.500TL

W115 toplamak[YARDIM] W115 toplamak[YARDIM] W115 toplamak[YARDIM] W115 toplamak[YARDIM] W115 toplamak[YARDIM]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliyik -- 19 Eylül 2015; 0:32:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.