Şimdi Ara

yeni kasa DOBLO alıcam yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
11.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben yenı kasa doblo almak istiyorum gecen gun galeriye gittim yenı kasayı cok begendım 1,6 motoru test ettim cok memnun kaldım şimdi alıcam kredi ye baswurdum fakat 1.3 almayı istiyorum acaba 1,3 nasıldır kullanıcııları bilgi verebilir mi cok seri bi arac istemiyorum zaten genelde. plastik üzerine dukkanım war agır yuk tasınmıycak o kadar

galeri en son 35,800 dedi 1,3 premium a ?

1- 1,3 benım işimi görurmu yakıt tuketımı nedir

tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: ademergin

merhaba arkadaslar ben yenı kasa doblo almak istiyorum gecen gun galeriye gittim yenı kasayı cok begendım 1,6 motoru test ettim cok memnun kaldım şimdi alıcam kredi ye baswurdum fakat 1.3 almayı istiyorum acaba 1,3 nasıldır kullanıcııları bilgi verebilir mi cok seri bi arac istemiyorum zaten genelde. plastik üzerine dukkanım war agır yuk tasınmıycak o kadar

galeri en son 35,800 dedi 1,3 premium a ?

1- 1,3 benım işimi görurmu yakıt tuketımı nedir

tskler

Açıkçası 1.3 ve 1.6 araç kullanmış biri olarak küçük motoru tavsiye etmiyorum. Paranız varsa 1.6, yoksa 1.3 şehir içinde yeterli olur. Şehir dışında uzun yolda büyük motorun avantajını hissediyorsunuz. Yakıt olarak arada neredeyse fark yok. Ben 25 haziranda 36.200'e 1.6'sını aldım.
  • 1.3 motor bu kasa için yeterli. Sadece uzun yolda biraz kasıyor. Ben Elazığ'dan Bursa-Çanakkale-İzmir yaptım geldim. 1 depo ile tam 1065 Km yaptım. Tüketimi de gayet makul.
  • anladım fazla şehir dışı yapmıycam 3bin lira oynuyor 1,6 ile 1,3

1,3 alıcam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

Açıkçası 1.3 ve 1.6 araç kullanmış biri olarak küçük motoru tavsiye etmiyorum. Paranız varsa 1.6, yoksa 1.3 şehir içinde yeterli olur. Şehir dışında uzun yolda büyük motorun avantajını hissediyorsunuz. Yakıt olarak arada neredeyse fark yok. Ben 25 haziranda 36.200'e 1.6'sını aldım.

Selamlar bende önümüzde haftada 1.6 doblo premio alıyorum. Yarın siparişi verilecek, tabii bir aksilik olmazsa, ben peşin almayı düşünüyorum. Gecen ay faturalı 1.6 105 hp standart doblo premio için 37.700 tl fiyat aldım. Siz 36.200tl yazmışsınız ama, premio değil sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DalyaNTurguT

quote:

Selamlar bende önümüzde haftada 1.6 doblo premio alıyorum. Yarın siparişi verilecek, tabii bir aksilik olmazsa, ben peşin almayı düşünüyorum. Gecen ay faturalı 1.6 105 hp standart doblo premio için 37.700 tl fiyat aldım. Siz 36.200tl yazmışsınız ama, premio değil sanırım?

Benim aracım da Premio, imzamda bilgisi var. Araç 1 ay önce üretildiği için biraz uygun olmuş olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Benim aracım da Premio, imzamda bilgisi var. Araç 1 ay önce üretildiği için biraz uygun olmuş olabilir.

Banada gecen hafta itibariyle, bana verecekleri aracın gecen ay faturalı oldugunu söyleyerek, 300 lira indirim yaptılar ve fiyatı 37.700tl dediler. Yalnız bu fiyata trafik sigortası dahil değil, dışarıda daha uygun yaptırabiliceğimi belirterek, trafik sigortasını siz yaptırırsanız bu fiyat olur dediler. Alacağım araç 1.6 standart premio, ek bir paketde yok... Sizin aldıgınız yer neresidir? Sizin için bir mahsuru yoksa bilgi verirmisiniz? Bende o satıcı ile bir görüşeyim, tabiiki sizin için bir mahsuru yoksa...
  • merhaba öncelikle ben 1,3 için full yani premio fiyatını yazdım 1,6 premiolar 39 bin den baslıyor ben istanbulda her galeriden fiyat aldım ortalama aynı
  • İzmir ve İstanbul'da bulunan, aynı şirket şubeleri arasında yoğun bir telefon trafiğindeyim. 2011 1.6 multijet 105 hp 6 ileri manuel vitesli aracın anahtar teslim fiyatını aynı tuttular ama, İzmir'deki aracta extra konfor paketi bulunmaktadır. Yalnız aracın İzmir'den gelecek olmasından kaynaklanan ek bir teslimat süresi bulunmakta... Henüz daha karar vermiş değiliz, logistik tasıma esnasında meydana gelebilecek bir hasarda, şirket olarak güvence verdiklerini söylüyorlar ama, ben burda plakası takılı olarak aracı gördüğümde para cokdan onların hesabına teslim edilmiş olacak ve olası bir kusurlu durum karşısında mağdur durumda kalmaktan korkuyorum. Hoş güzel burdaki şubede de aynı durum söz konusu olabilir, o da ayrı bir konu ama, ne bileyim muallaktayım. Aracı teslim alma konusunda şu an itibariyle aracım olduğu için, aciliyetim yok ama, mevcut aracımı satışa cıkardım ve her insan gibi yeni aracımıda sabırsızlıkla kullanmak isterim. Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla...
  • 2011 1.6 multijet konfor paketli premio siparişini İzmir'e vermiş bulunmaktayım. İşlemlere başlanıldı, tahminen 10 gün içinde yeni dobloma kavuşucağım İnşallah...
  • çöl grisi 1.6 premio doblomu dün itibariyle almış bulunmaktayım arkadaslar tskler iyiki 16 almısım diyorum tskler
  • quote:

çöl grisi 1.6 premio doblomu dün itibariyle almış bulunmaktayım arkadaslar tskler iyiki 16 almısım diyorum tskler

Güle güle kullanın ne kadara aldınız acaba?
  • Benim konfor paketli 1.6 premio'nunda İstanbul'a geldiği bildirildi. Bu akşam gidip kontrollerini yapıp, plaka için onay vereceğim. Adem kardeşim sizede hayırlı olsun yeni aracınız, eğer İstanbul'da iseniz bir gün rastlasmak dileklerimle...
  • Aracıma gidip baktım arkadaşlar, hatta kullandım. 2.5 V6 dan sonra ve 1.6 dizel olması itibariyle çekiş düşük geldi ama, bu saatten sonra yapacak birsey yok. Motor farkı; hem dizel hemde beygir gücünün azlığı, açık şekilde belli oluyor. İyiki 1.6 alıyorum, 1.3 olsa iyice kahrolurdum herhalde...
  • gule gule kullanin turgut bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gule gule kullanin turgut bey

Teşekkür ederim, aracı daha teslim almadım. Bu hafta sonu değil, diğer hafta sonu iyi bir gezmeyi düşünüyorum. Büyük ihtimal anadolu kavağı'na gidiceğim, yolu düşen olursa görüşelim.
  • quote:

Aracıma gidip baktım arkadaşlar, hatta kullandım. 2.5 V6 dan sonra ve 1.6 dizel olması itibariyle çekiş düşük geldi ama, bu saatten sonra yapacak birsey yok. Motor farkı; hem dizel hemde beygir gücünün azlığı, açık şekilde belli oluyor. İyiki 1.6 alıyorum, 1.3 olsa iyice kahrolurdum herhalde...

Aracınız hayırlı olsun. keyifle ve güzel günlerde kullanırsınız inşallah.
    Ancak 2.5 170hp bir motoru 1.6 105 hp bir motor ile kıyaslamanız biraz absürd olmuş kanımca. böyle bir karşılaştırmadan benzer tatminler beklemiyordunuz herhalde.
    Eğer amacınız benzer bir motor performansı almak idiyse o zaman keşke doblonun 2.0 135hp olan versiyonunu alsaydınız. üstüne chip yada yazılım da attırınca min 170hp ve 300nm üstü performansıyla aradığınızı çok rahat bulabilirdiniz.
  • sanada hayırlı olsun suan 148 km yaptım salıdan beri iş dolayısıyla evım dukyanıma yakın ama aksamları gezıyorum km yapsın test sürüşü falan bir arkadasımız ne kadar aldıgımı sormus sadece premio yu 37,800 zorlaa aldım ve bişey dikkatimi çekti teyip in usb girişi yok ama napalım idare ediceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: melrock

quote:

Aracıma gidip baktım arkadaşlar, hatta kullandım. 2.5 V6 dan sonra ve 1.6 dizel olması itibariyle çekiş düşük geldi ama, bu saatten sonra yapacak birsey yok. Motor farkı; hem dizel hemde beygir gücünün azlığı, açık şekilde belli oluyor. İyiki 1.6 alıyorum, 1.3 olsa iyice kahrolurdum herhalde...

Aracınız hayırlı olsun. keyifle ve güzel günlerde kullanırsınız inşallah.
    Ancak 2.5 170hp bir motoru 1.6 105 hp bir motor ile kıyaslamanız biraz absürd olmuş kanımca. böyle bir karşılaştırmadan benzer tatminler beklemiyordunuz herhalde.
    Eğer amacınız benzer bir motor performansı almak idiyse o zaman keşke doblonun 2.0 135hp olan versiyonunu alsaydınız. üstüne chip yada yazılım da attırınca min 170hp ve 300nm üstü performansıyla aradığınızı çok rahat bulabilirdiniz.

Ben sadece aracın çekişini neden az bulduğumu açıklamaya çalıştım. Tabiiki 2.5 ile 1.6 motoru kıyaslamak olmaz, herşeyden önce boğazları bir değil. İnan 2.0 almayı çok isterdim ama, eşim bu 2.5 den sonra bir daha büyük motormu, aman Allah korusun alırsan binmem demişti. Şimdi burdan da benim hızlı kullandığımı düşünmeyin. Sürati sevmem, sadece ivmelenmeyi severim. Malum akaryakıt zamlarından sonra da, bu zevkimizden mahrum kalacağız gibi görünüyor... Ayrıca bu benim ikinci sıfır doblo alışım, doblonun yeri bende ayrıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DalyaNTurguT -- 5 Ağustos 2011; 15:13:56 >
  • quote:

sanada hayırlı olsun suan 148 km yaptım salıdan beri iş dolayısıyla evım dukyanıma yakın ama aksamları gezıyorum km yapsın test sürüşü falan bir arkadasımız ne kadar aldıgımı sormus sadece premio yu 37,800 zorlaa aldım ve bişey dikkatimi çekti teyip in usb girişi yok ama napalım idare ediceğiz

Bende konfor paketli premio'yu 38.000tl ye aldım. CD Çalarda usb girişi yoktur, bu özelliği blue&me paketiyle veriyorlar ve yanılmıyorsam sonradan eklenemiyor fabrikadan çıkışta ekleniyor. Ek bir paket olduğu içinde, hatırladığım kadarıyla 1000tl bir ek bir maliyeti var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.