Şimdi Ara

W/L op Bronze 5---Ranked Gunlugum (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
16
Favori
17.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • desene sezon 4te gold için bi' 2000 maç daha geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bronzdan başlarsan premade girebiliriz dostum, bende 8 win 2 lose ile bronz 1 den başladım. Yanına adc gelebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sins Of Life

Eğer bronzdan başlarsan premade girebiliriz dostum, bende 8 win 2 lose ile bronz 1 den başladım. Yanına adc gelebilirim

8 win 2 lose ile bronz 1 mi? Şaka mı bu.

@ NDS

Kardeşim deme öyle ağlıyıcam vallahi deme öyle, ben de tam onu düşünüyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Eğer bronzdan başlarsan premade girebiliriz dostum, bende 8 win 2 lose ile bronz 1 den başladım. Yanına adc gelebilirim

@ NDS

Smurf hesabımdan giriyim dedim malum eloboostcular iş başında. bronz 4te idim 18 win 30 lose vardı yani o kadar da kötü değildi sanki oranı, 10 maçta 8 galibiyet bronz 1 e attı. 1-2 haftaya kendi hesabımda atacağım 10 maçı

• Gold 2'ydim.6 win 4 lose yaptım.Gold 3 attı.Pek kafana takma.En kötü silver 1 atar.
  • Bu kadar lose aldığım için sanırım sezonu bronz 5 bitirenlerle eşleşiyorum. Allah aşkına kata ve Vaynenin skoruna bakın. Ve asla trollemediler, ellerinden geldiği kadar oynadılar. Gidip bilerek ölmediler yani. Oyun başlar başlamaz zaten anşadım vayne in ne olduğunu, farm almıyor, minyonlar geliyor bizim kuleye öylesine vuruyor minyonalra kule gitmesin diye.

Ben goldlarla bile tatmin olmazken, bronzlarla nasıl geçiricem bu zamanı? Riot neden böyle böyle yaptı :( Kaldığımız yerdne nedne devam etmedik. 2500 oyun atıp ola ola gold 1 olmuştum, şimdi bıraktığım yere dönmek için nedne şansa bırakılıyor iş. Bu insafsızlık bence, çok canım sıkıldı arkadaşlar :(

Şimdi bronzda 10 dk da 20 farm yapan adc lere suportluk yapacağım. Ve 1lvl de dive attığı için ölüp küfür edecekler. Ben o oyundan zevk almaya çalışacağım of allahım of

W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum

• quote:

Bu kadar lose aldığım için sanırım sezonu bronz 5 bitirenlerle eşleşiyorum. Allah aşkına kata ve Vaynenin skoruna bakın. Ve asla trollemediler, ellerinden geldiği kadar oynadılar. Gidip bilerek ölmediler yani. Oyun başlar başlamaz zaten anşadım vayne in ne olduğunu, farm almıyor, minyonlar geliyor bizim kuleye öylesine vuruyor minyonalra kule gitmesin diye.

Ben goldlarla bile tatmin olmazken, bronzlarla nasıl geçiricem bu zamanı? Riot neden böyle böyle yaptı :( Kaldığımız yerdne nedne devam etmedik. 2500 oyun atıp ola ola gold 1 olmuştum, şimdi bıraktığım yere dönmek için nedne şansa bırakılıyor iş. Bu insafsızlık bence, çok canım sıkıldı arkadaşlar :(

Şimdi bronzda 10 dk da 20 farm yapan adc lere suportluk yapacağım. Ve 1lvl de dive attığı için ölüp küfür edecekler. Ben o oyundan zevk almaya çalışacağım of allahım of

Ben sana inanıyorum hacı martta falan plat olucaksın :)

• ALAK_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bronze falan düşmessin.Hatta silver 1 veya gold 5 olursun en kötü.Ben sezonu gold 2 bitirdim.6w 4l yapıp gold 3 attı.Yanı bronze falan hayal.Sende büyük ihtimal gold ya da silver 1 olursun
  • quote:

quote:

quote:

@ NDS

Smurf hesabımdan giriyim dedim malum eloboostcular iş başında. bronz 4te idim 18 win 30 lose vardı yani o kadar da kötü değildi sanki oranı, 10 maçta 8 galibiyet bronz 1 e attı. 1-2 haftaya kendi hesabımda atacağım 10 maçı

kesinlikle söyleyeceğim şeyi yanlış anlama ancak -12lose ve bronz4 lig ile o kadar da kötü değildi sanki oranı diyorsun. Yapma etme hocam, gayet normal, 10 10 yapsanız silver5'e atardı o seviyede.

• Gümüş 3 ellerimizden öper, buna da şükür diyelim 3-7 ile bronz olmadığıma sevindim. Ancak ben bu ilk 10 maç muhabbetini biraz haksız buluyorum.

3-7 gidip gümüş oldum, 7-3 gitsem altın 3 olacaktım. sadece 4 win farkı ile. Şimdi gold 3 olana kadar kim bilir kaç 100 maç atacağım. Sırf on maçım talihsiz geçti diye.

• Silver 3 başlicaksın benden demesi

Edit: Konuyu okurken adam mesaj atmış bile, hayırlı olsun kardeşim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris7777 -- 17 Ocak 2014; 20:34:22 >
  • quote:

Gümüş 3 ellerimizden öper, buna da şükür diyelim 3-7 ile bronz olmadığıma sevindim. Ancak ben bu ilk 10 maç muhabbetini biraz haksız buluyorum.

3-7 gidip gümüş oldum, 7-3 gitsem altın 3 olacaktım. sadece 4 win farkı ile. Şimdi gold 3 olana kadar kim bilir kaç 100 maç atacağım. Sırf on maçım talihsiz geçti diye.

Gene de iyi attı

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

quote:

quote:

@ NDS

kesinlikle söyleyeceğim şeyi yanlış anlama ancak -12lose ve bronz4 lig ile o kadar da kötü değildi sanki oranı diyorsun. Yapma etme hocam, gayet normal, 10 10 yapsanız silver5'e atardı o seviyede.

800 elom vardı, 1200 le toplanıp ikiye bölündü 1000 eloyla başlamış oldum ortalama. 8 maç kazandım ancak attığı yer yine 1000 eloluk bronz 1. Ben buna anlam verememiştim sadece. Şimdi gümüş2 hesabımla başladım dereceliye bakalım o nasıl bir yere atacak. Haklısınız hocam genel olarak

Selam arkadaşlar, sezon 3te 2500 küsür ranked maçım oldu, bu maçların en az 2 binini susarak geçirdim. Flamerlara cevap dahi vermedim, çünkü vereceğim cevabı söylememe dahi gerek yok. 5 minyondan birisini zor alan adc ler sen ne biçim supsun dediğinde sessiz kaldım. Cevap vermem neyi değiştiricek

Sizlerin de bildiği üzere ( bildiği değil olduğu üzere) oyunun yaş ortalaması 16-18 arası. Saygıda kusur etmeyen, efendiliğini koruyan çok arkadaşım var oyunda benden 10 yaş genç olan. Kafalarımız uyuştuğu sürece hiç problem yok. Ancak yaşlarından dolayı olmalı ki bir çoğu(hepsi demeye çok yakın) ego sahibi kardeşlerimiz. Oyunu bırakıp muhabbet ediyorlar resmen( lan ben olmasam hede hödö, ben daha ne yapayım, zart ta zurtta falan fistan) Mütevası inan bulmak zor yani şu oyunda.

Tabi bu durum içerisnde bulunduğumuz liglerle de biraz alakalı. Yani diamonddaki birisi kalkıp da adamın öleceğini bildiği bir durumda flame yapmaz, çünkü bilir oradan kaçır yok kim olsa ölecek.

Her neyse şuan silverdayım ve afedersiniz ötenlerin sayısı hayli fazla. Ben de zaten egosuz birisiyim cevap verme gereği duymam. Bari bu durumu nick-player uyu mu yapayım dedim ve komik bir nick yaptım. En azından bilsinler dabaha kadar da ötseler cevap vermeyeceğim.

Ayrıca arkadaş listemi de temizliyorum, aranızda arkadaş listemde olup da çıkardığım varsa kusura bakmasın. Kesinlikle şahsi bir mesele değil bunu bilin. Şistemde 5-10 kişinin kalması kafidir, sorgusuz sualsiz duo teklifi attığımda konuşmaya gerek kalmadan kabul edecek kişiler kalacak listemde. 1 oyun bile oynamayıp-oynamayacağımız kişilerin listemde olmasını gereksiz buldum. Dediğim gibi lütfen şahsi algılamayın.

Hepinize iyi oyunlar, iyi gorumlar

-Konuşmayan Adam

• Silver 2

• 2000 oyun leona mı geliyor yoksa,nick de LE0NA yaparsın en son çok cool olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar maçı ne ara attın yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

o kadar maçı ne ara attın yaw.

Az bile oynadım, günde 10-15 oyun arası oynuyorum. Sadece dereceli
  • quote:

quote:

az oyun çok win yapabilsen daha etkili olur bence. ne kadar çok oyun oynarsan ligdeki yerin o kadar kesinleşiyor
  • quote:

quote:

quote:

az oyun çok win yapabilsen daha etkili olur bence. ne kadar çok oyun oynarsan ligdeki yerin o kadar kesinleşiyor

Tamam kardeşim bundan sonra az oyun çok win yapayım

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.