Şimdi Ara

W/L op Bronze 5---Ranked Gunlugum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
16
Favori
17.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet win lise oranım ortada... Bu hesabı buradan canlandırmaya başlıyorum artık... Plata olan yolculuğum an itibari ile başlamıştır

Bu rezil elo hell den kurtulacağım...oyunculuğum kötü, iyi olmak için oynamaktan başka çare yok. Tabi içinde bulunduğum lig de yükselmemde en büyük etmenlerden biri. Çıktıkça ss lerle paylaşacağım

W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oyunculuğun kötüyse neden ranked giriyorsun normal oyunlar oynayarak geliştirmeye çalış kendini.
  • yeni hesap aç diyeceğim de o bile kurtarmaz, oyunu sil.
  • Takım kötüyse hiç bir sekilde tasiyamazsin ben cok şükür 4 den 3 e yükseldim yarın kafaya koydum biraz wın streak yapacagım

Not. : westteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Oyunculuğun kötüyse neden ranked giriyorsun normal oyunlar oynayarak geliştirmeye çalış kendini.

Kötüyüm derken, bu bölümdeki bir çok oyuncudan kötüyüm.. Yeni olmam sebebiyle.. Zaten hak ettiğim ligdeyim ve dengim adamlarla maç yapıyorum... Profların oyununu mahvetmiyorum, endişe etme..

Ben kötüysem, benim ligimde olanlar da kötü... Hatta 5. küme
  • taric+caitlyn ile malphite+vayne i harcayamadıysanız daha oynamayın o oyunu.

üstüne 0 gold itemi almışsın. nasıl para kasmayı düşünüyodun taric ile? üstüne ward itemi de almamışsın. muhtemelen hiç ward bile almamışsındır. yazık yanındaki gariplere. ilk alman gereken item olan shurelya'yı da almamışsın, gidip ap kasma düşüncelerine girmişsin. zaten oyunu karşınızdaki vayne taşımış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

taric+caitlyn ile malphite+vayne i harcayamadıysanız daha oynamayın o oyunu.

üstüne 0 gold itemi almışsın. nasıl para kasmayı düşünüyodun taric ile? üstüne ward itemi de almamışsın. muhtemelen hiç ward bile almamışsındır. yazık yanındaki gariplere. ilk alman gereken item olan shurelya'yı da almamışsın, gidip ap kasma düşüncelerine girmişsin. zaten oyunu karşınızdaki vayne taşımış.

Botta oynadığım süre boyunca, hep ward aldım, kuleyi aldıktan sonra ya da kule kaybettikten sonra ward almayı bıraktım... Daha ward itemi çıkamadan oyun bitti zaten. TF pek dönmedi oyunda açıkçası. Herkes kafasına göre bir yerdeydi... Bronze 5 oyunları biraz garip oluyor, bilirmisin bilmem..

Gold itemi tercihim değil, tf sırasında kestiğim minyonlar ve asistler yetiyor

• Oyundaki zed kuzenim oluyor, maçı izledim taric ile cait e iyi küfür etti haberiniz olsun

Adamın lig belirleme maçları ikidir böyle geliyor. Foruma da üye kendisi linki gönderiyorum

Benim rankeddaki ilk 10 maçımda(lig belirlenen) böyle oyunlar gelse lol e küserim. Rolleri ve karşıya göre item kasma mantığını tam kavrayana kadar normal game oynayıp kendinizi geliştirin hocam

Edit: Şimdi inceledim de adam haklı. Üstünde support itemi yok(rünlü belki sayılabilir), ne shu ne bir altın itemi. Bu yüzden gold op
    Cait, dk 40da bot bitirmemiş, cs op, karşıda 2 pure tank bir offtank varken, bc veya lw çıkacağına ie çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 7 Mart 2013; 4:50:20 >

• Gece gece sinirlerimi oynattı bu arkadaşlar saolsun. Dk 20 1-8 taric 1-8 caitlyn. Jungler yok. Mid fail. Zedle tek basıma bisiler yapmaya calısıorm def yapın pushlamayn item kasmaya calsn die. Karsıda deliler gibi feedlenmis vayne var hakeza hepsi öyle karşıda ezdgm jax hariç. Durum böyleyken hala mide toplanın push böle oyun alamayz diyen en önden itemsiz combata dalıp anında yatan taric cait vs. Bisi demiorm taktik veriorm üzerine hakaret edior. Mümkünse engelleyn kaçın oyununza denk gelirse çıkın. Ben kimseyi oyun bilmediği veya köyü oynadığı için aşağılams biri deilim. Ancak daha oyunu bilmeden ranked girip oyunumuzu mahvedip puanımızı dusurmeyede hakknz yok.

• Şahsen bende aman aman bir oyuncu değilim ancak aklın yolu birdir kuralını benimsiyorum,takımlarınız berbat olabilir support rolünde oyunuzu lehinize çevirme şansınızda olmayabilir ancak siz doğru yoldan gidin eğer support oynayacaksanız gold iteminizi mümkünse gold +armor+mr li rün sayfanızı eksik etmeyin mutlaka ward itemini çıkın varsın takım kötü olsun siz görevinizi tam ve eksiksiz yapın ,

oyunun matematiği kesin ve net, bazen 2+2 = 4 etmez diyenlerden olabilirsiniz ancak bu LOL için geçerli değil bu oyunda 2+2=4 ediyor tavsiyelere kulak verin

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Botta oynadığım süre boyunca, hep ward aldım, kuleyi aldıktan sonra ya da kule kaybettikten sonra ward almayı bıraktım... Daha ward itemi çıkamadan oyun bitti zaten. TF pek dönmedi oyunda açıkçası. Herkes kafasına göre bir yerdeydi... Bronze 5 oyunları biraz garip oluyor, bilirmisin bilmem..

şunu demeni beklerdim: önerilerin için teşekkürler, bi dahaki sefere dediklerini yapacağım.

çünkü dediklerim doğru. support para itemi almazsa para kasamaz. çok güzel asist almışsın zaten belli oluyor burdan. shurelya denen item şu oyunun en op support itemi. onu kullanmadan supportluk yapamazsın. üstüne para iteminden çıkılıyor o item. bu de senin build tamamlamanı kolaylaştırır. sen hardcore tank değilsin, sen bir supportsun. aegis'in sadece armor-hp regen itemini tamamlayıp bu itemleri alman lazım. eğer aegis başkası kasacaksa hiç bulaşmana bile gerek yok. ward itemini de erkenden alıp yanına bir sürü ward alman lazım harita hakimiyeti için. taric=win'dir ama bu şekilde güzelim taric'i bile ziyan etmişsin. üstüne yanında caitlyn, karşında vayne+gerçek bir support olmayan malphite varken. üstüne ayakkabıyı mobility bot ya da swiftness almanlazım.

sana taric ile win'in formülünü söyleyeyim: her tarafı wardla, shurelya al, mobility bot al. tek gezenleri shurelya+stun, flash stun yakalayıp takımına kestir. bu şekilde o kadar çok kaybettiğimiz oyunu çevirdim ki anlatamam. gidip aegis rushlayıp, ninja tabi alıp adamları uzaktan izlemek, yakalandığında kaçamamak, feedlemek çok iyi olmaz.

gold itemi tercihim değil ne demek arkadaş ya. gold itemi+gold masteriesleri supportların oyundan düşmesini büyük ölçüde engelliyor. gold itemi bi support için kuraldır. muhtemelen mastery'lerin de full tank falandır. neyse...

• Lol çok adaletsiz bir oyun. Ne kadar iyi oynasan da yenemiyorsun çoğu zaman. Dun mesela yayını izleyenler görmüştür. Bazen bir nick yeter.

SheytanPumaGiyer
    SheytanNikeGiyer

Bu adamlar silver 3 ve ben bronz 2 olduğum halde onlardan kat kat fazla oyunum ve oyun bilgim var. Adamlar 2 aydır oynuyor, ben 7 aydır. 1 kere takımı taşıyan adam görmedim ya duo taşımaya çalışıyoruz ya da biz de taşıyamıyoruz millet feedleyince.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Lol çok adaletsiz bir oyun. Ne kadar iyi oynasan da yenemiyorsun çoğu zaman. Dun mesela yayını izleyenler görmüştür. Bazen bir nick yeter.

SheytanPumaGiyer
    SheytanNikeGiyer

Bu adamlar silver 3 ve ben bronz 2 olduğum halde onlardan kat kat fazla oyunum ve oyun bilgim var. Adamlar 2 aydır oynuyor, ben 7 aydır. 1 kere takımı taşıyan adam görmedim ya duo taşımaya çalışıyoruz ya da biz de taşıyamıyoruz millet feedleyince.

+1.
  • 3 oyunda 2 afk var veya bırakıyorlar.Çıldırıcam ulen
  • quote:

quote:

"tf de kestiğin minyonlar? :S o değilde rünleri merak ettim hocam ^^ bide en sondaki ap itemi nedir öyle ^^ "

demessem olmazdı demiş oldum. kolay gelsin.

• win-lise
  • quote:

quote:

TF'ye katılmıyor musun yoksa ? Katılsan bile gidip tanka stun atarsın sen.

Sonuç olarak FAIL yeni hesap aç.

• IslamicPower real mümin strong mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Lol çok adaletsiz bir oyun. Ne kadar iyi oynasan da yenemiyorsun çoğu zaman. Dun mesela yayını izleyenler görmüştür. Bazen bir nick yeter.

SheytanPumaGiyer
    SheytanNikeGiyer

Yok abi duo girme derim sana. Adam gibi istediğini pickleyemiyorsun zaten nedense duo girdiğim oyunlar hep berbat geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leevioz

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Oyunculuğun kötüyse neden ranked giriyorsun normal oyunlar oynayarak geliştirmeye çalış kendini.

+1
    snin gbiler sayesinde tr pişmanlık zaten.

adam fazlasıyla haklı. oyunculuğunu geliştirmen için rankeda girersen; ne sen yükselebilirsin, ne başkalarını yükseltebilirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.