Şimdi Ara

VW Twin Charge patladı: Detaylar içeride (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
26.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deutschland über alles!!!!! Ben inanmak istememiştim ama ne yazık ki hakikaten varmış VW fanatikliği...Belli oluyor açıkça. Sonumuz hayırlı olsun...FSI yanına yer aç arkadaşın da geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse
    Ben inanmak istememiştim ama ne yazık ki hakikaten varmış VW fanatikliği...

Orta sınıf otomobillerin fanatiklerini anlamıyorum. Premium yada süperspor fanatikleri anlaşılır ama bir insan niye orta sınıf bir markanın fanatiği olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memory Remains
    quote:

Orta sınıf otomobillerin fanatiklerini anlamıyorum. Premium yada süperspor fanatikleri anlaşılır ama bir insan niye orta sınıf bir markanın fanatiği olur ki?

Ayran ve tahtirevan iliskisi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqJnr -- 3 Şubat 2011; 14:18:58 >
  • Vwnin motorlarından zaten çekiniyordum en sonunda bu da oldu şimdi tsı de patladı umarım bu patlama tdı ye de sıçramaz.
  • 2 yıl kadar polo kullandıktan sonra C sınııfı araç almak istiyordum.En başta aklımdan geçen tek marka Jetta oldu.Ama sırf motoruna güvebmediğim için almadım. 1,6 mootor eski idi. TSİ mootorlarına güvenmiyordum.Sağdan soldan , internetten çok sık arıza duyuyordum.Garanti bittikten sonra arıza olursa çok masraflı olurdu.O nedenle gittim 1.6 Corolla aldım.Gayet memmunum.İyiki almamışım.Alman mühendisler TSİ teknolojisini yeterince test etmediler.Zaman geçtikçe sıkıntılar çıkmaya başladı.
  • imzasına kocaman marka logosu koyup altına marka model iliştiren ama diğerlerini fanatik ilan eden arkadaşlara bayılıyorum......
  • quote:

Orijinalden alıntı: RqJnr

quote:

Orijinalden alıntı: Memory Remains
    quote:

Ayran ve tahtirevan iliskisi. :)

çok pis hakaret ediyorsunuz ondan sonra da ben öle demedim böle dedim, yok benim lafım vw araç kullananlara değil onu premium zannedenlere diye kıvırıyosunuz, daha önce yazmıştım bu mantığa göre ferrarisi olan adama göre de Q7 kullanan tahtırevana binmiş sayılır, ayrıca adam bindiği arabayı bişey zannediyorsa da ona böyle hakaret etme hakkı doğmaz, bence yanlış yapıyosunuz.... Parası sadece vw almaya yeten birisi illa kendini bilip mütevazi yorumlar mı yazmak zorunda yok mu ya bu gidişe bi dur dicek

Tsi ne gün itibariyle üretimden kalkmış net bir tarih yazarsanız, öğrenelim biz de kendimizi geliştirelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 3 Şubat 2011; 16:47:38 >

• Kullandığımız aracı yazmak fanatiklikmiş...Sadece ben yapıyorum zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

imzasına kocaman marka logosu koyup altına marka model iliştiren ama diğerlerini fanatik ilan eden arkadaşlara bayılıyorum......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 3 Şubat 2011; 16:48:09 >

• bu laf hoşuma gitti imzama koycam galiba
  • Bunlar nasıl? İyi mi?

quote:

imzasına kocaman marka logosu koyup altına marka model iliştiren ama diğerlerini fanatik ilan eden arkadaşlara bayılıyorum......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 3 Şubat 2011; 16:53:23 >

• çok yakıştı , foruma renk kattı
  • Sizin yorumlarınız gibi.
    quote:

çok yakıştı , foruma renk kattı
  • teşekkürler
  • Beyler unutmayın ki vw üreten millet merso da üretiyor.

Bu neden dahi vw'yi eleştirmeye engel.
  • Hele ki kullandığın aracı yazmak...Of 2 yıl verirler vallahi..

quote:

Orijinalden alıntı: katzedie

Beyler unutmayın ki vw üreten millet merso da üretiyor.

İmzanda başka marka aracı bulundurursan fanatiksin ancak VW olursa mütevazisin, akıllısın, paşasın, tosun paşasın sen, aslanım benim.

Not: Babam Mitsubishi'de hissedar amcam ise Türkiye distribütörü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 3 Şubat 2011; 17:06:46 >
  • @gorkemuse, siz istediğiniz kişiye fanatik şu bu deme hakkı buluyorsunuz kendinizde, birisi size aynı üslubu kullanıp dalga geçtiğinde rahatsız olup konuya bir sürü cevap atıp resim vs. ekliyorsunuz.

demek ki siz ve karşınızdaki, yani tek taraflı değil; karşılıklı, herkes ne dediğine dikkat ederse ortada bir sorun olmayacak.
  • quote:

Beyler unutmayın ki Vw üreten millet Leopard tanklarını da üretiyor.

Bu neden dahi Vw mrka araçların tank kadar sağlam olduğunu gösterir.
  • Ben bu konu dahilinde "fanatik" ibaresini ahmeta60 için kullanmaya çalıştım onun da neden olduğunu o kişinin mesajlarına bakarak anlamak zor değil.... fakat yine bir yerden bir şeyler bulup hemen karalamak için imzama laf atıldı..

Kendimce bir cevap vermeye çalıştım. TEKRAR TEKRAR söyleyebilirim imzamda kullandığım aracı yazmam "fanatik" olduğum anlamına gelmez. Benim üslübüm da kullanılmadıdikkat ettiyseniz.

Birilerini uyarmaya çalışırken uyardığınız kişiye ne denmek istediğini bir daha okuyun.

quote:

Orijinalden alıntı: can bora

@gorkemuse, siz istediğiniz kişiye fanatik şu bu deme hakkı buluyorsunuz kendinizde, birisi size aynı üslubu kullanıp dalga geçtiğinde rahatsız olup konuya bir sürü cevap atıp resim vs. ekliyorsunuz.

demek ki siz ve karşınızdaki, yani tek taraflı değil; karşılıklı, herkes ne dediğine dikkat ederse ortada bir sorun olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 3 Şubat 2011; 17:32:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: can bora

@gorkemuse, siz istediğiniz kişiye fanatik şu bu deme hakkı buluyorsunuz kendinizde, birisi size aynı üslubu kullanıp dalga geçtiğinde rahatsız olup konuya bir sürü cevap atıp resim vs. ekliyorsunuz.

Arada bir fark var ama. Fanatiklik iddiasının biri belirtilen görüşler üzerine yapılıyor, diğeri ise ortada hiçbir şey olmamasına rağmen sadece imzadan yola çıkılarak yapılıyor.
  • quote:

Eğer Almanlar da böyle düşünüyorsa Sibel Kekilli meselesi bizim açımızdan hiç iyi olmadı
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.