Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtok

37 bin tl ye 2 yada 3 parça boyalı hasar kayıtsız bir araç var 120 bin civarında km. Sizce alınır mı ? Az daha bastırsam 36 ya kapatıcaz arabayı lpg yok. Sahibi bayan 2. Sahibi kendisi

36500 den 2012 dizel dsg aldım 89bınde bahsettıgın benzınlı manuel sanırım bence alma abyramdan sonra fıyatları duser
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Hocam acik konusmak gerekirse i20 ile arasinda gidip geliyorum.

Polo icin en buyuk soru isareti dsg.

Onun disinda sanirim fiyat piyasa sartlarina gire idare eder.

Bu dsg icin bi yorumunuz var mi?

dsg hatası sehır efsanesı ıyıkı forumda kayafı sıyırıp vazgecmemesım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 31 Ağustos 2017; 19:0:8 >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Hepinize öncelikle kazasiz belasiz sürüşler dilerim.Bir kaç sorum olacaktır.

Aracım 2017 polo allstar 6,5 media ekranı mevcut.Media sistemi hakkında bir kaç sorum olacak sizlere.
    1-Telefonu aracıma bağlayıp fizy ile müzik dinliyorum.Album kapak resimleri media ekraninda çıkmıyor.Başka marka araçlarda çıkıyor.Bu media ekraninda çıkmıyor mu yoksa birşeyi hata mi yapıyorum?

2-Media ekraninda ayarlarda kişi rehbelerindeki resimleri göster var.Rehberimde kayıtlı olan bir kişinin resmi aradiginda ekrana çıkması mı gerekiyor ? Oda çıkmıyor.Bu özelligi kullanan bilen eden var mi ?

3-Araçda 4 höporlor ve 2 twt bulunuyor ama eko ayarından bir türlü güzel bir ses yakalayamadım.Bass Orta ve Tiz nasıl bir ayar yapmak lazım.Tavsiye edeceginiz bir ayar var mi ?

Cevaplariniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • sehır ıcı yakıtlarınız nasıl arkadaslar bende 10 cıvarlarında gezıyor cok yuksek ve usuremıyorum varmı puf noktası
  • Merhaba arkadaşlar 2010 1.6 polo sahbiyim aracımın rengi kırmızı jant aramaktayım 15 kendini göstermiyor diye dusunmekteyım 16 veya 17 jant arıyorum önerilerinizi veya jant satan olanlar mesaj atabilirler
  • 1.2 Tsi dsg 2016 model almayı düşünüyorum.

Fabrika verileri şehir içi 5.8 gösteriyor şehir içi. Doğrulayabilecek arkadaşlar mevcut mudur ? 6.5 en kötü 7 ye kadar kabul görebilir. Buna göre tercihimi belirleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağı yukarı bu değerleri alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Aşağı yukarı bu değerleri alıyorum.

Göremedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Aşağı yukarı bu değerleri alıyorum.

Göremedim :)

Sizin yazdiginiz değerler var ya ortalama baz alım mi diye sordugunuz değerleri arkadaş onlari alıyorum demek iştemiş.Sakın kullanimda 6 litre diyim bende.Seri kullanimda 8 litre civari.Ben hep depoyu fullerim.Her fulledigimde min 500 km en yuksek 590km ortalama 540 km yol gider aracim.Şehir içi istanbulda.Klima yaz kış açıktır bende.
  • Merhaba

1.2 tsi dsg comfortline 2015 model araç için anlaştım birkaç güne alacağım. Araç 2015 ağustos trafik çıkışlı olmasına rağmen usb soketi yok. Soket girişi var ama üzeri kapalı. Bunu sanayide herhangi bir elektrikçide açtırıp usb soketi eklenebiliyormuş. Bu doğru mudur? Öyleyse güvenli midir, bu şekilde taktıran oldu mu? Bir de aux kablosuyla iphone bağlandığında iphonedan müzik çalabiliyor mu?

Usb üzerinden sadece şarj ediyo biliyorum.

Sd kartı denemek için taktım ama desteklenmiyo dedi dosyaları görmedi. Hangi formattaki dosyaları sd karttan okuyabiliyor? Sanırım 1020p 720p videoları desteklemiyor?

Ayrıca benim araçta sis farı yok da gündüz farı var.

2015 modelde sis farı var biliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimfandango83 -- 28 Ekim 2017; 18:38:58 >
  • grimfandango83 kullanıcısına yanıt
    Usb soketi altında var dediğiniz kapağı kaldırdığınızda usb flash bellek girişini göreceksiniz.Usb flash beleği takarak müziğinizi dinleyebilirsiniz.Sd kart yuvasına taktığınız sd kat fat32 formatında dinlemek istediğiniz müzik mp3 formatında olmalıdır!Ayrıca cihaz 720p,1080p formatında videoyu oynatmaz!(Cihazın video oynatma özelliği yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknunl -- 31 Ekim 2017; 0:57:26 >
  • hknunl kullanıcısına yanıt
    Yok soketin olduğu kapak kaldırılabilenlerden değil. Üstü kapatılmış, muhtemelen altında soket yok, ama elektrikçiler açıp soket takabiliyorlarmış. Ankarada bu işten anlayan, mesela elektriği yanlış bir noktadan çekip de probleme yol açmayacak bir elektrikçi tavsiyesine açığım.
  • Sağ kapı ve sağ ön çamurluk değişik, 4.000 TL hasar kayıtlı ve 20.500 KM’de olan 2012 model beyaz renk polo aracı 52.500 TL’ye buldum. Sizce fiyat makul mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: egebeyi

Sağ kapı ve sağ ön çamurluk değişik, 4.000 TL hasar kayıtlı ve 20.500 KM’de olan 2012 model beyaz renk polo aracı 52.500 TL’ye buldum. Sizce fiyat makul mü?

Merhaba aracın modeli nedir dsg tsi tdi ?

• Merhaba arkadaşlar,

2017 VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 90 PS DSG COMFORTLINE BMT model kullanan arkadaşların yorumunu alabilirmiyim ? Yakıt tüketiminiz nedir aracı tavsiye edermisiniz ? Eşim tarafından işe gidip gelmek için kullanılacak.

COMFORTLINE 'da park sensörü yok sanırım bunu daha sonradan taktırsak ne kadara patlar ? (Bu görselli şekilde)
  • selamlar
    2015 polo 1.4 TDI 90 hp DSG 33.binde Çakıl Grisi 66 bine anlaştık fiyat nasıl sizce.
    Ön arka park sensörü var temiz araç
    Fiyatlar aldı başını gidiyor.
  • Arkadaşlar merhaba. 2.eldeki güvensiz ortama binaen bende 0 km Araç almayı ciddi anlamda düşünmeye başladım.Sizce 2018 Polo 1.0 Manuel mi? 2017 Polo 1.2 Tsi Manuel mi? Yada 2017 Polo 1.2 Dsg mi? Otomatik vites için fiyatlar anlaşılmaz derece fazla.Sırf otomatik vites diye gerçekten borca girmeye değermi??

• Selam millet,

2017 WOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 90 PS DSG COMFORTLINE 5.000km'yi 77.000TL'ye alarak aranıza katıldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 29 Kasım 2017; 20:57:25 >
  • Hayırlı olsun. Kazasız,belasız sürüşler dilerim.
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.