Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (514. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Polo 6c ve 6r larda arka frenler bazilarinda disk bazilarinda kampana, bu neye gore degisiyor donanim mi motor mu yil mi

• cameraboy C kullanıcısına yanıt

Merhaba, arayışınız hala devam ediyorsa pmden kendim gittiğim servisi tavsiye edebilirim isterseniz..

• 💯

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba yakın zamanda 2013 polo tdi trendline araç satın aldım forumdaki arkadaşların tecrübesinden ve önerilerinden yararlanmak istiyorum. Aracı bilenlerden kullanım ile ilgili her türlü tavsiyeye açığım. Bununla birlikte Antalya'da ikamet ediyorum önerebileceğiniz servis var ise onu da öğrenmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcay7896 -- 13 Ekim 2023; 10:35:36 >
  • Herkese iyi geceler. Polo 2017 dsg 1.0 ile Kaygan yolda sağa dönşlü virajda araba teker kayarak orta refüje çarpıp yanaktan yarıldı patladı. Stepneyi taktım lastik içe yatık biraz. Yazımsal olarak da ESC, Start stop arızası veriyor. Sürerken 50yi geçince sağa sola kayıyor. 

• senolars kullanıcısına yanıt

Merhaba,

aracı o sekılde kullanmanız sızın ıcınde bır rısk , acıl servıse goturun aracınızı.

• Yetkili servisten 1.2 tsi 2016 model aracımın 120 bin km ağır bakım için 16.762-TL teklif aldım. Ağır bakım olduğu için triger kayışı saptırma-geri makarası gibi parçalar değişecekmiş. Fiyat normal mi sizce şaşırdım açıkcası özel serviste yaptırsam tahmini kaç çıkar.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Hangi servisten bu fiyatı aldınız acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eppe E kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto ve Eskihisar servisleri aynı fiyatı verdi

Teşekkürler

117.000km 2015 1.4tdi araç için Vosmer sadece triger setine 16.000₺ (indirimle) fiyat verdi. Benim değişim için 3.000km var onun için daha yaptırmadım. Siz dışarda mı yaptırdınız?

Edit: KM bakım dahil fiyatıymış. Sadece triger seti 8.600₺ imiş yanlış anlamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 22 Aralık 2023; 17:47:9 >
  • ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt

ben yaptırmadım daha

• 2024 modeller çok pahalı değil mi ya? Çok detaylı bir araştırma yapmadım da sanki o fiyatlara en fazla 2-3 yaşında çok daha iyi arabalar alınabilir gibi

• 2016 Polo aracımda silecek suyu gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.