Şimdi Ara

VW POLO Periyodik Bakım 800TL!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
40.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: endoplazmik bir kulum

2016 bmw 1 serisi 30 bin bakımı 2100₺ ?

Hala 800₺ icin ağlayacak mısınız

içime su serpildi. 60 bin bakımı için sanayideki ustama götürüp a3 sedan aracımı fren balataları dahil röyüş ve pasta cila ve ön panjuru yenisi ile değiştirmek için 2 bin lira verdim. Demek doğuşa gitsem sırf fren balataları artı periyodik bakım nerden baksak 2200 tutarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 corolla 1.6 aracıma sabah 10bin bakımı yaptırdım. Yağ+yağ filtresi+bakım+işçilik sadece 575,00TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

Orijinalden alıntı: endoplazmik bir kulum

2016 bmw 1 serisi 30 bin bakımı 2100₺ ?

Hala 800₺ icin ağlayacak mısınız

içime su serpildi. 60 bin bakımı için sanayideki ustama götürüp a3 sedan aracımı fren balataları dahil röyüş ve pasta cila ve ön panjuru yenisi ile değiştirmek için 2 bin lira verdim. Demek doğuşa gitsem sırf fren balataları artı periyodik bakım nerden baksak 2200 tutarmış

Alıntıları Göster
    :) Aslında bakım fiyatları geçen seneyle aynı sadece kurdaki değişim yüzünden pahalı çıkıyor cünkü fiyat listesini döviz üstünden hesaplıyorlar.

Yetkili servis özel servis karşılaştırmasına hiç gerek yok. Bende özele geçeceğim fakat garantinin bitmesini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• endoplazmik bir kulum kullanıcısına yanıt
    ben de dsg'nin hatrına yetkiliye gittim 3 sene. bu sene dolarla beraber dsg'me de güvenerekten sanayiye başladım. Açıkçası bu saatten sonra dsg ancak kavrama bitirir onu da servis maksimum işçilik yardımı ile çözer. Zaten 1 servisi sanayide yaptırsam kazanıcağım işçiliği de amorti ederim fazla hesaba gerek yok. Gittiğim servislerin de vurdumduymazlığını, geçen ay subaru servisine gidince anladım. Hoş avek'e gitmek isterdim bir kere ama o da çok uzak bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok normal fiyat. Araştır istersen diğer marka ve servisleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupra_mann902

2013 model leon dsg aracimi yaklasik 4 sene boyunca 4 kere dogusa servise goturup toplamda 1200 1300 tl gibi fazladan para odedim 3.5 yasinda 150 tl ye mekatronik + sinyal ampulu degistirdiler normalde tutari 6000 tl civari tutuyordu. Tam 4. Sene dolarken kavrama degistirdim 500 tl ye 3.000 tl civari tutuyordu sadece iscilik parasi aldilar. Artik sanayide yaptiriyorum bakimlari bozulsada garantiye sokmazlar nasil olsa dsg arac 4. Yilina kadar serviste bakima girmeli.
    7. Yıla kadar iyi niyet garantisi uyguluyorlar.

• 1.2 TDI aracımı bugün yetkilide 105000 bak. Yaptırdım 880 tl tuttu.

• Wos wosa binipde 300-500 bakmamaniz lazim koskocaman woswos bu alman mali böyle demeyin tepki göstermeyin:)) az önce hyundai aradim 10 yillik araçima 3 tane kayiş (v kayişi,direksiyon kayişi, klima kayişi) triger kayişi,2 tane gergi bilyesi 1000tl fiyat cekti:)) el emeği sadece 290tl tutuyor adama dalgami geciyosun dedim bu indirimli fiyati diyo:))

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.