Şimdi Ara

VW POLO Periyodik Bakım 800TL!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
40.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fc5 Honda civic otomatik lpgsiz 10 bin km bakım 850 tl geçen hafta yaptırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 4 Nisan 2018; 3:26:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borusan'a Kosifler'e götürün aracınızı benimde aracım Alman Premium bir araç derseniz indirimli bir şekilde servise alıcaklardır.

Bmw mi Vw mi belli değil,yazık verdiğiniz paraya

• Burda bas bas bağırıyoruz VW şöyledir böyledir diye dinlemeyip alırsanız böyle olur hayırlı olsun.

Daha nelerini göreceksiniz bekleyin
  • Cahillik bu halkın em büyük belası. Özellikle son yorumlara bakarsanız bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, popülist konuşmalara kendini esir etmiş düşünce kölelerin görebilirsiniz.

Keşke benim konuma yazmasanız.

• Bakım dediğin yağ, filtre vs genelde. Onun dışında olması gereken önemli kontroller neler ki?

Yağ satan ve oradan aldığınızda ücretsiz değişen bir sürü yer var. Filtreler zaten komedi, kendin bile değiştirebiliyorsun. Servislerin işin milleti soymak. Uğraşamam bakımla, verim parasını yapsınlar diyen tipler için. Yanlışsa düzeltin.
  • Kaç para olacaktı peki? Ben özel serviste yaptırıyorum bakımını VW'nin ( bir çırağın çalıştığı 2 mt karelik sanayi dükkanı değil) benim ki bile 400-500 TL arası tutuyor. Sadece 230 TL yağ zaten,dandik yağ kullanırsanız farklı tabi.
  • eee... 2016 yılında hesaplı bir şekilde sıfır araç alanlar bugünlerde çok mutlu mesuttular. arabaları her yıl değil her ay prim yaptı. zevk tavan.

kusura bakmayın bunun bi de yakıt, servis ve parça maliyeti de olacak. onun da tadına bakılsın bi zahmet. yetkili servislerde nescafenizi alın tadını çıkarın. nasıl olsa fatura kaçınılmaz. garantiyi de delemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

Fc5 Honda civic otomatik lpgsiz 10 bin km bakım 850 tl geçen hafta yaptırdım

Ama nasıl olur Honda müşterilerini en fazla düşünen firmadır

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Ne demeye çalıstıgını anlamadım kardeşim ? honda gerek satış gerek servis aşamasında burnundan kıl aldırmıyo zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ne demeye çalıstıgını anlamadım kardeşim ? honda gerek satış gerek servis aşamasında burnundan kıl aldırmıyo zaten

Ben de ironi yaparak bunu ima etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

quote:

Rezillik yapacak bişey yok mecbur gidiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 4 Nisan 2018; 11:51:51 >
  • quote:

quote:

quote:

Cidden fiyatlar aşırı yüksek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen..pahalılığı geç bunlar bide kafasına göre fiyat çekti bana biri 750 biri 850 biri 950 dedi benim bildiğim heryerde aynı olur ama bunlar kafasına göre takılıyor komedi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen..pahalılığı geç bunlar bide kafasına göre fiyat çekti bana biri 750 biri 850 biri 950 dedi benim bildiğim heryerde aynı olur ama bunlar kafasına göre takılıyor komedi...

Kim kimi tutturursa artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: grezcar

Cahillik bu halkın em büyük belası. Özellikle son yorumlara bakarsanız bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, popülist konuşmalara kendini esir etmiş düşünce kölelerin görebilirsiniz.

Keşke benim konuma yazmasanız.

Siz kafaya koyduysanız, garantiyi bozacaksanız Arkadaslar bana Guzel Ozel Servis Onerisi yapın diyin.Parcaları Netten alın verin yaptırın bakımınızı
    800 asırı yuksek ama bu VW ozgu degil bircogu aynı...
  • dsg'li arabayı sanayiye götürmek iyi cesaret dsg bir cortlasa iyi niyet garantisi de alamayacaksınız servisten
  • Allah esirgesin araçta sıkıntı olacak olduktan sonra her yerde olur düşüncesindeyim. İnşallah birşey olmaz.

İyi niyetlerine de güvenemiyorum ki servisin. Bu iyi niyete girmez derlerse bize girenle kalacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Herkes dsg'den dem vurmuş. Bu sebeple servise gidilmesi gerektiğinden bahsetmiş.

Birincisi, şanzıman arızası gelene kadar serviste vurgunu yapıyor adam. Senden o parayı her türlü alıyor.

İkincisi ve çoğu vw müşterisinin bilmediği bir olay var. ( Bu vw'e özel bir durum da değil onu söyleyeyim, fakat vw'in bazı modellerinde bağıra bağıra kullanılıyor. ) Aracı satın aldığınızda fiyatın üstüne bilerek zam konarak satılır. Örneğin her araçtan 2 bin lira. Bu para bir havuzda toplanır. Garantiden bir şey değiştirdiğin zaman buradaki para alınır. Garanti havuzu yeterince dolunca fiyatlar aşağı iner.

Yaani, sen arabayı alırken aslında şanzımanın parasını peşin vermiş oluyorsun Muadillerinde 7-8 bin olan otomatik vites farkı, passatta niye 20 bin sanıyorsunuz DSG lerin parası peşin. Helal olsun.

"Serviste bu parayı istesek, bize bir ton laf söylerler, arkamızdan tonla şikayet döner. Biz bu parayı aracı satarken alalım, nasılsa alman diye her türlü 3-5 fazlaya satarız. Servise gelince de iyi niyet ayağına bedava işlem yapalım. "Vay be ne kadar düşünceli servis" dedirtelim kendimize. Bir de oradan kazanalım. "

Afiyet olsun değerli vw müşterileri.

Lütfen şaka yapıyorum de !!

Şanzıman parası havuzu, toplanan paralar, arabayı alırken şanzıman parasını aslında verdin vb..

Hocam yapma lütfen, servis olayını bir hondacı olarak senin bu şekilde değerlendirmen ayrı bir komik ? Peki ben sana soruyorum, sizin gamzeli hondalar servise gittiler aldıkları cevabı biliyor musun ?

Üretimde sıkıntı yok, mal bu.

Yapmayın hocam, VAG grubuna laf söylemeden önce kendi bindiğiniz markalara ve yetkili servislerine bir bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Herkes dsg'den dem vurmuş. Bu sebeple servise gidilmesi gerektiğinden bahsetmiş.

Birincisi, şanzıman arızası gelene kadar serviste vurgunu yapıyor adam. Senden o parayı her türlü alıyor.

İkincisi ve çoğu vw müşterisinin bilmediği bir olay var. ( Bu vw'e özel bir durum da değil onu söyleyeyim, fakat vw'in bazı modellerinde bağıra bağıra kullanılıyor. ) Aracı satın aldığınızda fiyatın üstüne bilerek zam konarak satılır. Örneğin her araçtan 2 bin lira. Bu para bir havuzda toplanır. Garantiden bir şey değiştirdiğin zaman buradaki para alınır. Garanti havuzu yeterince dolunca fiyatlar aşağı iner.

Yaani, sen arabayı alırken aslında şanzımanın parasını peşin vermiş oluyorsun Muadillerinde 7-8 bin olan otomatik vites farkı, passatta niye 20 bin sanıyorsunuz DSG lerin parası peşin. Helal olsun.

"Serviste bu parayı istesek, bize bir ton laf söylerler, arkamızdan tonla şikayet döner. Biz bu parayı aracı satarken alalım, nasılsa alman diye her türlü 3-5 fazlaya satarız. Servise gelince de iyi niyet ayağına bedava işlem yapalım. "Vay be ne kadar düşünceli servis" dedirtelim kendimize. Bir de oradan kazanalım. "

Afiyet olsun değerli vw müşterileri.

Lütfen şaka yapıyorum de !!

Şanzıman parası havuzu, toplanan paralar, arabayı alırken şanzıman parasını aslında verdin vb..

Hocam yapma lütfen, servis olayını bir hondacı olarak senin bu şekilde değerlendirmen ayrı bir komik ? Peki ben sana soruyorum, sizin gamzeli hondalar servise gittiler aldıkları cevabı biliyor musun ?

Üretimde sıkıntı yok, mal bu.

Yapmayın hocam, VAG grubuna laf söylemeden önce kendi bindiğiniz markalara ve yetkili servislerine bir bakın.

Güzel kardeşim, ben otomotiv ar-ge firmasında mühendis olarak çalışıyorum. Bu işlerin nasıl yürüdüğünü gayet iyi bilirim.

Bir konuyu savunmak için başka bir yere çamur atmak , bizim millete özgü bir konu. Ben honda'nın servisleri pir-ü pak mı dedim yukarıda ? Niye vw'e laf atılınca bu kadar içselleştirip savunmaya geçiyorsun ?? Valla asıl komik olan bu durum bana göre. Babanızın şirketi değil vw. Bu kadar takmayın kafaya. Honda benim babamın şirketi değil. Honda'nın göçük mevzusuyla alakalı konu bile açmıştım, bir şeyden anlamayan tipler konuya doluşup çöp edince sildirdim. Satış politikalarını da beğenmiyorum, denk geldiğim sosyal medya platformlarında eleştiriyorum.

Çoğu markada garanti havuzu mevcuttur. VW'de dsg ye gelince fark baya açılıyor. Bana laf söyleyeceğine, al kardeşim google orada. Çok zor olmasa gerek. Hadi bana inanmadın, aç bak fiyatlara, sonra sor kendine niye böyle diye.

Opel'e, renault'ya, ford'a, honda'ya vs bak. Onlarda otomatik vites farkı ne kadarmış, vw'de ne kadarmış ? EDC de çift kavramalı şanzıman, niye talismanda 13 iken passatta 30 oluyor o şanzıman farkı ? Dsg'nin kalitesinden derdim de, cayır cayır milletin elinde kalıyor. Elimde ayıplı mal dava dosyası bile var. İstersen atayım lazım olur emsalde

Savunma şunları diyeceğim de, savunma da yapmamışsın, geçerli bir argümanın da yok, olmaz öyle şey ayağına yatıp bir de üstüne çamur atıp çıkmışsın işin içinden.

Az bile yapıyor adamlar. Valla böyle vursan da destekleyen müşteriyi bulsam, yeminler olsun 10 yerine 20 lira dsg farkı alırdım. Servise gelene de "alman arabası bu, olacak o kadar", bozulduğunda da "çok teknolojik ya ondan öyle" der geçerdim. İnan olsun müşteri gururla çıkacak kapıdan "vay be ne şanzıman var bende" diye. Burası Türkiye. Celladına aşık olma sendromu.

Ve gene adım gibi biliyorum, bunca şey yazdım. Okuman bittiğinde gene "olmaz öyle şey" demeye devam edeceksin. Ben artık bu müşteri profiline laf anlatmaktan yıldım. Vallahi yıldım. Ne yapıyorsanız yapın.

Attığın çamura gelince. Hondalar servise gittiğinde mini onarım yapıyorlar. Belirli bir tarihten sonra üretilen(satın alınan demiyorum) araçlarda da görülmüyor zaten. ( Kişisel olarak ve mühendis kimliğiyle görüşüm, yaptırılmasa bile problem olmayacak bir olay. Kozmetik kusurdan ibaret. Yürüyen aksam hatası değil. ) Bu konuyla ilgili bir sürü kişiye izah ettim. Artık boş yere laf anlatıyor gibi hissediyorum kendimi. Google orada, honda göçük açıklaması yazar bakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 4 Nisan 2018; 15:41:35 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.