Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.728
Cevap
133
Favori
4.506.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zeki-

Selam arkadaşlar,

Henüz KUĞU ile yol yapmadığımdan izlenimlerimi paylaşamıyorum.
    ilk defa 6.vitesli araba kullandığımdan bana garip geldi. Yolda giderken geri vitese atıyormuşum gibi hissediyorum.
    Anlık yakıt çok fazla gibi geliyor, pedala hafif basışta hemen 20 lt/km nin üstüne çıkıyor.
    Eski Amerikan Chevrolet leri gibi salınıyor, çok güzel.
    Değişik bir beyaz, yolda herkes bakıyor.

Resimleri az önce çektim, bakalım beğenecekmisiniz?

Zeki Topçu

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Sevgili Zeki,

Eğer beyaz rengin Passat'da bu kadar şahaser duracağını bilseydim., hiç düşünmez alırdım.
    2008 Model 2.0 TDI 170 HP DSG Highline ile takas'a varmısın ?
    Güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertbasaran -- 14 Temmuz 2008; 13:42:45 >
  • zeki bey,

gercekten de öle beyaz süper durmuş son derece yerinde bir seçim yapmışsınız. allah kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin.
    güle güle eskitin diyemiyorum eskimiyo bun modeller :))))

quote:

Orjinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Orjinalden alıntı: zeki-

Selam arkadaşlar,

Henüz KUĞU ile yol yapmadığımdan izlenimlerimi paylaşamıyorum.
    ilk defa 6.vitesli araba kullandığımdan bana garip geldi. Yolda giderken geri vitese atıyormuşum gibi hissediyorum.
    Anlık yakıt çok fazla gibi geliyor, pedala hafif basışta hemen 20 lt/km nin üstüne çıkıyor.
    Eski Amerikan Chevrolet leri gibi salınıyor, çok güzel.
    Değişik bir beyaz, yolda herkes bakıyor.

Resimleri az önce çektim, bakalım beğenecekmisiniz?

Zeki Topçu

Sevgili Zeki,

Eğer beyaz rengin Passat'da bu kadar şahaser duracağını bilseydim., hiç düşünmez alırdım.
    2008 Model 2.0 TDI 170 HP DSG Highline ile takas'a varmısın ?
    Güle güle kullan
  • Renklere göre araçlarımızın nicki bence

1. SILVER SHADOW / REFLEKS GÜMÜŞ
    2. WHITE FLASH / ŞEKER BEYAZI
    3. BLACK BEAUTY / DERİN SİYAH
    4. CHOCOLATE CREAM / MOCCA ANTHRASİT
    5. STORMY DUST / FIRTINA GRİSİ
    6. BLUE THUNDER / BUZ MAVİSİ
    7. MARINE DREAM / DENİZCİ MAVİSİ

Diğer renkler için özel nick bulunur.
  • Sevgili Dr. Oğuzhan Gün'ün ziyareti anısına.

Yolun açık olsun Dr. Ozi ve inşallah ben de bir gün görmeyi çok istediğim Karadeniz'i ziyaret edebilir ve o zaman da mutlaka yanına uğrarım.

Not: Adana'nın sıcağı nasıl. Açık Hava Fön Makinesi gibi
  • 2008 Passat için İpod kitini nerden bulabilirim? Serviste RCD300'le uyumlu olarak yapiyolardi heralde yanlis hatirlamiyorsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Renklere göre araçlarımızın nicki bence

Diğer renkler için özel nick bulunur.

TORNADO KIRMIZISI ?
  • Sevgili Murad, 1. sayfadaki listeye göre baktığımdan ve aramızda kımırızı Passat (henüz) bulunmadığından özür dilerim, hemen ekliyorum

Renklere göre araçlarımızın nicki bence

8. BLEEDING LOVE / TORNADO KIRMIZISI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 14 Temmuz 2008; 15:00:22 >
  • quote:

Hoşgeldin Aerobero,

Varsa Passat'ın o mükemmel yerlerde çekilmiş fotolarını bekliyoruz....

Teşekkür ederim Mert, hoşbulduk...

Ne yazıkki Passat la birlikte 1 tane bile foto çekemedim... Açıkçası gittiğimiz yerlerde arabayı sadece bir yere parkettik ve orda kaldı, güzel yerlere otoyolla değil tekne veya yürüyerek gidiliyor... Ama o Fethiye-Kaş arası sahil yolunda, denizin kıyısından uçurum kenarı, masmavi deniz aşağıda, yüksekten giden bir passatın videosu veya resmi gerçekten süper olurdu... WV nin yerinde olsaydım o şekilde bir reklam filmi çekerdim (helikopter ile)...

Bu arada; Beyaz Passat gerçekten çok güzel durmuş...
  • Sevgili Aerobero,

Aramıza hoşgeldin tekrar. Mutlu bir yolculuğun keyfini sürmek % 100 hakkın. Çok sevindim.

Ama sabahtan beri KAŞ KALKAN DENİZ MAVİ KUM PLAJ BİKİNİ MAYO TOP GÜNEŞ KREM YAĞ KARPUZ SİMİT BUZ TUZ DERİN SU KEBAP MANGAL PARTİ EĞLENCE SAHİL ATEŞ whooaa whoaaa whoaaa okumaktan iş, çeviri yapamıyorum, parmaklarım kalvyede yolu kaybetti, durmadan denizi özlüyor... Aah Taner Göde ah, gireydin bir şirkete, yılda 1 ay izin, oooohhhhh missssss gibi.... Ama yok, bu hücrede tıkılı kaldım. BEN DE TATİL İSTİYORUM...!!!

T.G. (hafif kızgın kendisine)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Sevgili Aerobero,

Aramıza hoşgeldin tekrar. Mutlu bir yolculuğun keyfini sürmek % 100 hakkın. Çok sevindim.

Ama sabahtan beri KAŞ KALKAN DENİZ MAVİ KUM PLAJ BİKİNİ MAYO TOP GÜNEŞ KREM YAĞ KARPUZ SİMİT BUZ TUZ DERİN SU KEBAP MANGAL PARTİ EĞLENCE SAHİL ATEŞ whooaa whoaaa whoaaa okumaktan iş, çeviri yapamıyorum, parmaklarım kalvyede yolu kaybetti, durmadan denizi özlüyor... Aah Taner Göde ah, gireydin bir şirkete, yılda 1 ay izin, oooohhhhh missssss gibi.... Ama yok, bu hücrede tıkılı kaldım. BEN DE TATİL İSTİYORUM...!!!

T.G. (hafif kızgın kendisine)

Hoşbulduk Taner,

Şimdiki aklım olsaydı, öğretmen olurdum... birazcıkta özel ders verdikmi tamamdır... Yılda en az 1 ay tatil... Daha güzeli varmı...

Neyse gerçek hayata dönmek lazım artık...

İstanbul da trafik azalmış baya ne güzel... 30 dakikalık yolu 15 dk da geldim bugün (Polyanna mode on!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerobero -- 14 Temmuz 2008; 15:16:23 >
  • Sevgili Muradovskiy

Hiç seni unutur veya üzer miyim...

BLEEDING LOVE

• Waaaay Sağol Taner...Çok çok teşekkür ederim.

Bak herkes fotoğrafını istiyor benim arabanın.

Aha işte. Sadece plakanın üzerine takıldığı parçada siyah benimkisinde. Farların içi siyah. Arka yan ve bagaj camı karartılmış . Benimki 4 kapı. Geri kalan aynı....

Ne demişler Kırmızı olsun 3 kuruş pahalı olsun.... ( bakma daha ucuza geliyor metalik olmadığı için )

Edit: Bu arada daha evvel hiç koyu camlı bir arabam olmamıştı. GT Sport un ön ve ön yan camları çok az koyu ama yan arka ve bagaj camı baya koyu. Şimdi fotoğraftaki gibi bir araba kullandığımda perdesiz bir evde otuyormuşum gibi geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 14 Temmuz 2008; 16:49:02 >
  • herkese tekrar merhaba ankara antalya seferimi şöle kısaca anlatmak istiyorum
    580 km yaptım toplam 6.3 ortalama ve seyir hızımın ortalaması 102km
    5 kişi ve tam dolu bir bagaj
    passat gerçekten uzun yol arabası insanı hiç yormuyo daha önce jetta 140 tsi sahibi biri
    olarak aralarında gerçekten segment farkı var..
    yolda 210 km kadar gördüm hatta yukarı hafif egimdi daha düz bir yolla 220 rahat görür zaten dahada zorlamadım
    yüksek devirlere çıkmadan motoru fazla zorlamadan bu hızkara çıkması bence muhteşem yani 4000 devirde 180km de
    4500 devirde 200 ve üstü bence harika..
    yolculuk sırasında genelde 110-140 km arasında gidip geldim aractakiler göstergeyi yan taraftan göremedikleri
    için durmadan bana neden bu kadar yavaş gittigimizi soruyodu bende anne 130 la gidiyorum yetmezmi dedim aa oglum
    bilmiodum hiç hissettirmiyo dedi :)

ama bişeyden cok şikayetçiyim klimayı çalıştırınca debriyajda sertleşme oluyo buna herkes dikkat ettimi acaba
    normal mi jettamızda olmuyodu.
    bunun dışnda herkes mutlu konforlu bir yolculuk yaptı
  • sevgili emread, yanlış hatırlamıyorsam sizde daha once jetta tsi vardı. iki aracı da sürmüş biri olarak ikisi arasında bir karsılastırma yapabilir misin? yani bazılarının dediği gibi aradaki fiyat farkını vermeye kesinlikle deĞmez mi yoksa durum her markadaki gibi aynı mı(laguna megane- astra vectra- civic accord vs.) amcam da bu sıralar arabalara bakıyor da jetta corolla filan diyo ama ben passat al diyorum ısrarla :)

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 14 Temmuz 2008; 20:53:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emread

herkese tekrar merhaba ankara antalya seferimi şöle kısaca anlatmak istiyorum
    580 km yaptım toplam 6.3 ortalama ve seyir hızımın ortalaması 102km
    5 kişi ve tam dolu bir bagaj
    passat gerçekten uzun yol arabası insanı hiç yormuyo daha önce jetta 140 tsi sahibi biri
    olarak aralarında gerçekten segment farkı var..
    yolda 210 km kadar gördüm hatta yukarı hafif egimdi daha düz bir yolla 220 rahat görür zaten dahada zorlamadım
    yüksek devirlere çıkmadan motoru fazla zorlamadan bu hızkara çıkması bence muhteşem yani 4000 devirde 180km de
    4500 devirde 200 ve üstü bence harika..
    yolculuk sırasında genelde 110-140 km arasında gidip geldim aractakiler göstergeyi yan taraftan göremedikleri
    için durmadan bana neden bu kadar yavaş gittigimizi soruyodu bende anne 130 la gidiyorum yetmezmi dedim aa oglum
    bilmiodum hiç hissettirmiyo dedi :)

ama bişeyden cok şikayetçiyim klimayı çalıştırınca debriyajda sertleşme oluyo buna herkes dikkat ettimi acaba
    normal mi jettamızda olmuyodu.
    bunun dışnda herkes mutlu konforlu bir yolculuk yaptı

benim arabada klimayı acınca debrıyajda bır sertlesme olmuyor..haberın olsun ıstersen servıse goster...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

Hoşgeldin Aerobero,

Varsa Passat'ın o mükemmel yerlerde çekilmiş fotolarını bekliyoruz....

Teşekkür ederim Mert, hoşbulduk...

Ne yazıkki Passat la birlikte 1 tane bile foto çekemedim... Açıkçası gittiğimiz yerlerde arabayı sadece bir yere parkettik ve orda kaldı, güzel yerlere otoyolla değil tekne veya yürüyerek gidiliyor... Ama o Fethiye-Kaş arası sahil yolunda, denizin kıyısından uçurum kenarı, masmavi deniz aşağıda, yüksekten giden bir passatın videosu veya resmi gerçekten süper olurdu... WV nin yerinde olsaydım o şekilde bir reklam filmi çekerdim (helikopter ile)...

Bu arada; Beyaz Passat gerçekten çok güzel durmuş...

O zaman en kısa sürede tekrar gitmek ve bol bol fotograf çekmek kısmet olur inşallah....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aatabay

2008 Passat için İpod kitini nerden bulabilirim? Serviste RCD300'le uyumlu olarak yapiyolardi heralde yanlis hatirlamiyorsam

Selam Aatabay,

Evet servis yapıyor. Fakat yurtdışı siparişi gerekebilir. Yaklaşık 200 - 300 € gibi tutuyor.
    Torpido gözünün üst tarafındaki boşluğa montajı yapılıyor.
  • quote:

quote:

2008 Passat için İpod kitini nerden bulabilirim? Serviste RCD300'le uyumlu olarak yapiyolardi heralde yanlis hatirlamiyorsam

Selam Aatabay,

Evet servis yapıyor. Fakat yurtdışı siparişi gerekebilir. Yaklaşık 200 - 300 € gibi tutuyor.

Orası aracın kitapçığının rafı değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muradovskiy

quote:

quote:

Selam Aatabay,

Evet servis yapıyor. Fakat yurtdışı siparişi gerekebilir. Yaklaşık 200 - 300 � gibi tutuyor.

Orası aracın kitapçığının rafı değil mi?

Evet, ama servis orayi İpod icin gizli bölme gibi kullaniyor
  • quote:

quote:

Selam Aatabay,

Evet servis yapıyor. Fakat yurtdışı siparişi gerekebilir. Yaklaşık 200 - 300 � gibi tutuyor.

Selam Mert,

Bir de ''kol dayama''nin icine aux girisi yapiyolar sanirim Ipod icin sen hangisini tavsiye edersin ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.