Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.728
Cevap
132
Favori
4.505.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

Mocca'nın liderligi söz konusu sanki

Evet ezici üstünlük var, (1 adet)

benim kahve kampanyam işe yaradı galiba

•  VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • Sayın Zeki,

aracın çok güzel, beyaz renk çok yakışmış. Güle güle kullan, kazasız belasız sürersin inşallah.

Ana sayfada renklere göre adetleri de belirttim.
  • Zeki bey
    Güle güle kullanın gerçekten çok hoş duruyor sizin kuğu.
    Doğuş malesef canlı renkleri pek getirmiyor her modelinde. Sebepleride hazır hemen. Tercih edilmiyor.
    Bilhassa Passatta koyu ve gri renkler bende hep kalantor arabası düşüncesini oluşturuyor.
  • İç döşemeye ve renk uyumuna bayıldım.

Zeki

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • Çok teşekkürler beyler.

Ben bu ismi nereden tanıyorum diyordum , sonunda buldum.
    Aşağıdaki resime bir bakın size de bir şey çağrıştırıyor mu?
    (Bilgisayar adaptörünün resmi)

Zeki

• Sevgili Zeki Bey,

LITEON ve LLOYD kullanıcılarımız marka isimleri tercih ettiler ama Birol Abi ve sevgili Cem'e teşekkürlerimizi sunarız. Bizler kullanıcı adlarımızla karşılandık ve gerçek adlarımızla kabul edildik.

Bugün Samsun'dan sevgili Dr. Oğuzhan gün ve değerli arkadaşı geldi, beni ziyaret etti. Aracını görme fırtası buldum (benimkinin % 100 aynısı), lastikler de Bridgestone ve uzun yol yapmış bir Passat'ın güzelliği bir başka oluyor. Oğuzhan'la çektiğim resmi az sonra ekleyeceğim. Hakikaten çok değerli ve ayrıcalıklı insanlarla tanışma fırsatı buluyorum. Eminim sizler de otomobil kariyerinizi "Passat'tan Önce" ve "Passat'tan Sonra" şeklinde 2'ye ayırıyorsunuz.

Taner Göde
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeki-

Zeki bey,

Araciniz hayirli ugurlu olsun gercekten muhtesem bayildim İç döseme rengi bu kadar mi ferah olur!!

Bir de önerim olucak, mutlaka mid-black cam filmi yaptirin.. Beyaz la mükemmel bir kombinasyon olusturacaktir.

Saygilarimla,
  • Haftalar evveli ben de yazacaktım bu LITEON markasını ancak kısmet sizeymiş Zeki bey...

quote:

Çok teşekkürler beyler.

Ben bu ismi nereden tanıyorum diyordum , sonunda buldum.
    Aşağıdaki resime bir bakın size de bir şey çağrıştırıyor mu?
    (Bilgisayar adaptörünün resmi)

Zeki

• Zeki abi arabanın rengi muhteşem. iç rengi de cok ferah ve uyumlu olmuş hele ki yeni radyo-cd calar aracın havasını bile değiştirmiş gerçekten. Gule gule kullanın inşallah ailecek. bu arada siyah cam filmi yaptırmayı düşünmenizi sizden rica ediyorum su an yanınızdan geçen her 5 kişiden 2si arabaya bakıyorsa bu işlemin sonunda bu sayı 4'e cıkacaktır :)
  • Atabay abi biz senle baya bi aynı şeyleri düşünüyoruz galiba demin de senle aynı anda cok benzer mesajlar yazmışız :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

Atabay abi biz senle baya bi aynı şeyleri düşünüyoruz galiba demin de senle aynı anda cok benzer mesajlar yazmışız :)

Zeki bey'in Passat'ini görür görmez resmen kafamin içinde ampul yandi siyah cam filmi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aatabay -- 14 Temmuz 2008; 12:21:59 >
  • Çok teşekkürler arkadaşlar.

Bende yaptırmak istediğim bazı şeylerle ilgili soracaktım zaten.

"Mid-black" bence de yakışır. Kaputa boya koruma da yaptırmak istiyorum.
    Ülke çapında bayisi olan ve güvenilir bir firma biliyormusunuz?

Zeki
  • Jaguar fiyatlarını düşürdü

Lüks otomotiv markaları arasında özel bir yere sahip olan Jaguar, yeni bir kampanya başlattı. Buna göre Jaguar'ın dizel motora sahip yeni modelinin fiyatı 70 bin YTL'nin altına indi.

PASSAT İLE AYNI FİYAT

Jaguar'ın yeni kampanyası ile aracın fiyatı Türkiye'de en çok satılan orta üst segment aracı olan Passat'ın fiyat seviyesine kadar geriledi. Passat'ın fiyatları 45 bin ile 90 bin YTL arasında değişirken, Jaguar gibi 2.0 motora sahip dizel versiyonunun fiyatı 69 bin 650 YTL'den başlıyor

İşte Jaguar'ın X-Type

Jaguar'ın X-Type 2.0 Dizel modeli için düzenlediği kampanya stoklarla sınırlı olacak. 69 bin 900 YTL'den satılacak olan aracın tümü için de kredi kullanılabilecek.

100 kilometrede 5.7 litre yakıt tüketen araç, km başına 20 kuruştan az yakıt harcıyor. Düz vitesli Jaguar'da klima, hız kontrol, ceviz ahşap iç donanım, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar ve arka park mesafe kontrol gibi unsurlar standart olarak sunuluyor

Zeki
  • quote:

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Zeki

3M veya Ziebart
  • Vay be... DAVULU DELEN JAGUAR logolu bir parti vardı, 20 yıl önceydi bu. Turgut Özal'ın kızı Zeynep Özal'ın damadı ile ilgiliydi herhalde. Ne fırtınalı zamanlardı onlar.

HASBAHÇE'DE SONBAHAR adı altında düzenlenen ve konukların Osmanlı Kıyafeti ile katıldığı, şarabın su gibi aktığı, kuralsızlığın had safhada olduğu, saçmalığın olağan, sapıklığın da giriş için şart koşulduğu, Türkiye'nin "eski zamandan yeni zamana" geçerken üzerinden silktiği fazla tozun yarattığı ve halkın da asla unutmadığı ve affetmediği olaylar bunlar. Ayrıca "HALK CEFADA PAPATLAYAR SEFADA" pankartını da unutamıyorum. Zor yıllardı ülkemiz için, "ÇAY FİYATLARINA % 50 ZAM YAPILDI" "ŞEKERİN FİYATI % 80 ARTTI", "TAŞIT PULU BU YIL KATLANDI", "BEŞ EMEKLİ DAHA MAAŞ KUYRUĞUNDA YAŞAMINI YİTİRDİ" "BİLMEMNE KURUMU KREDİ NOTUMUZU "F" EKSİYE DÜŞÜRDÜ" "TRT DANSÖZ BURÇİN ORHON'LA ANLAŞTI (5 DK)" "İBRAHİM TATLISES OTOBÜS ŞİRKETİ KURDU" "KUMARHANELER KRALI ÖMER LÜTFİ TOPAL ÖLDÜRÜLDÜ" "OFLU İSMAİL ÇAY İÇTİ" ... vay beee

Taner Göde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 14 Temmuz 2008; 13:07:50 >
  • quote:

Jaguar fiyatlarını düşürdü

Lüks otomotiv markaları arasında özel bir yere sahip olan Jaguar, yeni bir kampanya başlattı. Buna göre Jaguar'ın dizel motora sahip yeni modelinin fiyatı 70 bin YTL'nin altına indi.

PASSAT İLE AYNI FİYAT

Jaguar'ın yeni kampanyası ile aracın fiyatı Türkiye'de en çok satılan orta üst segment aracı olan Passat'ın fiyat seviyesine kadar geriledi. Passat'ın fiyatları 45 bin ile 90 bin YTL arasında değişirken, Jaguar gibi 2.0 motora sahip dizel versiyonunun fiyatı 69 bin 650 YTL'den başlıyor

İşte Jaguar'ın X-Type

Jaguar'ın X-Type 2.0 Dizel modeli için düzenlediği kampanya stoklarla sınırlı olacak. 69 bin 900 YTL'den satılacak olan aracın tümü için de kredi kullanılabilecek.

100 kilometrede 5.7 litre yakıt tüketen araç, km başına 20 kuruştan az yakıt harcıyor. Düz vitesli Jaguar'da klima, hız kontrol, ceviz ahşap iç donanım, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar ve arka park mesafe kontrol gibi unsurlar standart olarak sunuluyor

Zeki

ben passat alacağım zaman da benzer ilanlar vardı ama 2.eli, servisi, parça fiyatları vs gibi sebeplerden gidip bakmadım bile.
  • Tarabya showroom'a gidip bakıcam birazdan, izlenimlerimi paylaşırım sizlerle.

quote:

Jaguar fiyatlarını düşürdü

PASSAT İLE AYNI FİYAT

İşte Jaguar'ın X-Type

Zeki

• quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

Günaydın arkadaşlar,

Öncelikle yeni topic hayırlı olsun, toparlanması iyi oldu bence...

Bugün 1 haftalık Marmaris-Fethiye-Kaş tatilimden geri dönmüş bulunuyorum... Sırf bu dönüşlerin moral bozukluğu yüzünden bir gün istifa edicem ve hiç dönmeyeceğim heralde....

Neyse, gelelim Passat a...

Yaklaşık 3000 Km. yol yaptım 1 hafta içinde... İstanbul dan önce Yalova sonra Marmaris... Oradan Fethiye, oradan Kalkan ve Kaş... ve tekrar aynı güzergahdan dönüş... Aralarda bol bol gezme...
    Sanıyorum 2,7 depo benzin harcadım (tam hesap yapamadım, çünkü bitmesini beklemeden alıyordum benzini, uzun yola çıkacağım için). Yolculuğun son 3 saati hariç klima full açık (sıcaklık en az 35 derece), araçta 4 kişi ve genelde yüklü... Ancak Cumartesi günü Marmaristen full depo doldurdum, Yalova'ya, 680 km. civarı geldim, Benzin 1/2 ile 1/4 depo arasındaydı... Bu yolun son 3 saati klima kapalı (akşam 9 dan sonra yol aldık), ilk 5 saati açık... Genel ortalamam (araç ilk alındığından bu yana) 7,3 lt/km ye düştü...

Notlar ;

- Aracın uzun yol konforu süper, özellikle güneydeki yolların çoğu mıcır asfalt ve çok fazla yol sesi ve titreşim yapıyor... Bunu engellemek imkansız, ancak buna rağmen araçta bu kadar yolda sonra herhangi bir tıkırtı veya ses bozukluğu oluşmadı...
    - Benzin tüketimi yukarıda verdim, bence harika... şu ana kadar kullandığım en ekonomik araç
    - Bu kadar ekonomi ye rağmen performans olarak yolda yakalayamadığı veya gerisinde kaldığım araç olmadı... Arabada 4 kişi ve 2 bayan olmasından dolayı ne fazla hızlı gidemedim ve performanslı kullanamadım... Ama o dik yokuşlarda birçok büyük araç önümde bayılırken sağ şeride geçip bana yol vermek zorunda kaldılar... Yüksek tork müthiş birşey, üstelik klime full açıkken bile banamısın demiyor motor...
    - Yine yüksek tork sayesinde çok rahat bir kullanım sunuyor araç.. Yani 6.viteste 100 km/s civarı yol alırken, herhangi bir yokuşta vites küçültmek gerekmiyor, araç bayılmadan gaz almaya devam ediyor... çok keyifli...
    - Sadece ilk giderken İzmir-Aydın otobanında hızımı yükseltebildim, 210 km/h e çıktığımda eşime "bak kaçla gidiyoruz" deyince kadrana bakıp çığlık atmasıyla yavaşlamak zorunda kaldım ancak 210 la giderken bile hız hissedilmiyordu... Tahminimce 230 a kadar rahat çıkardı gibiydi...
    - Yolda seken kocaman bir taş zıplaya zıplaya ön kaputa çarptı ve ızgaranın hemen üstünde fındık büyüklüğünde kaportayı birazcık göçertti ve çizdi... Nazarlık olsun diyorum... ancak şu berbat mıcır asfalt yolları kınıyorum... aracın gümüş renkli olmasından dolayı uzaktan farkedilmiyor... araba siyah olsaydı gerçekten çok kötü görünürdü...
    - Marmaris - Fethiye - Ölüdeniz - Kalkan - Kaş cennet gibi yerler ... Gitmeyenlere acil tavsiye ederim... Sakın oralara gidipte 5 yıldızlı otellere sıkışıp kalmayın tekne turları yapın... Offf Offf.... Özellikle Selimiye (Marmaris) , Kalkan ve Kekova koyunu çok ama çok beğendim...

Hoşgeldin Aerobero,

Varsa Passat'ın o mükemmel yerlerde çekilmiş fotolarını bekliyoruz....
  • quote:

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Zeki

Ziebart'ı tavsiye ederim. Birçok arabaya yaptırdım. En uzun onlar dayanıyor.
    Fakat hangisini yaptırırsan yaptır. 2-3 sene sonra çizilmeler başlıyor. Bundan kaçış yok malesef...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.