Şimdi Ara

VW JETTA 2.0 FSI & BMW 320i (TEST)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
7.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.bmw-puan 478

http://www.auto-motor-und-sport.de/d/94535/d_ams_vtest_wertung_cars

http://www.auto-motor-und-sport.de/d/94535/d_ams_vtest_techdat

fotolar

http://www.auto-motor-und-sport.de/test_technik/fotoshows/_doppeltest_vw_jetta_gegen_bmw_320i.94941.htm

adamlar jettayi mazda3 le falan degil direk bmw 3 serisiyle karsilastiriyorlar

jetta :disi passat,ici golf

benim tercihim bmw 3 serisi olur,ama jettayi yabana atmamak gerekiyor

• jetta'ya helal olsun.fakat benim anlamadığım bu ik araç farklı grupta olmasına rağmen nasıl oluyorda karşılaştırma yapılıyor.bu karşılaştırma jetta ile değilde passat ile yapılsa herhalde passat bmw ye 50 puan fark atacaktı.bilmitorum bana böyle karşılaştırmalar komik geliyor.
  • jetta segment atladı galiba?

ama boyutlara bakılırsa gerçekten sınıfının biraz üstünde
  • birde kardeş benim almancam yok.linkteki sitede yazan yazıları anlayamadım.bmw hangi alanlarda jetta'ya karşı puan kaybetmiş.bu iki araba hangi alanlarda teste alınmış.benim tahminim jetta boyutları ve sunduğu ferahlıktan dolayı öne geçmiş olabilir.eğer ordaki yazıları anladıysan açıklarmısın?ayrıca şuan aklıma geldi.autobild de bmw5,mercedes e serisi ve vw passat(yeni model)karşılaştırma yapmıştı.şimdi onun linkini bulamaya çalışıoyorum.bulursam cevap atarım.
  • bu iki aaracın karşılaştırılması bence hata...bmw derim başka bişe demem...
  • ya kardeşim bence de hata fakat karşılaştıran adamlar bişey biliyor ki karşılaştırıyor.arkadaşlar tekrar söylüyorum jetta nın yada 320i nin hangi özellikleri öne çıkmış yada geri planda kalmış bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.
  • yafff alla alla jetta kim 3.20 kim beeeaaa.........tamam jettanın ustun oldugu yonler vardir...ama bir jetta kesinlikle bir 3.20 gibi class bi arabadan daha ustun olamaz genel olarak.....artık bunlar passat ıda 7.45 ten daha iyi yaparlar kesiiiiinnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENIGMA -- 3 Nisan 2006; 0:32:09 >
  • Şimdi Allah aşkına BMW nin önden tasarımına bakın ne kadar sportif , keskin hatlı ordan birde Jetta ya bakın ona yorum bulamadım . Hemen iç konsol tasarımına bakalım aynı sportiflik ve modernlik devam ediyor birde Bmw karakteristliği var . Bence bir BMW motoru vw motorundan çok daha başarılıdır lakin hayret testlerde jettanın gerisinde ara hızlanmada nasıl iş anlamadım ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ENIGMA

yafff alla alla jetta kim 3.20 kim beeeaaa.........tamam jettanın ustun oldugu yonler vardir...ama bir jetta kesinlikle bir 3.20 gibi class bi arabadan daha ustun olamaz genel olarak.....artık bunlar passat ıda 7.45 ten daha iyi yaparlar kesiiiiinnn

• yuh diyorum başka bişey demiyorum.sanki testi vw yapmış
  • Ya şöyle bu saçma sapan test yapan firmalar Audi A4 ile Octavia ve Jettayı karşılaştırıp Octaviayı birinci seçmişlerdi (Auto Show) , bu kadar saçma sapan birşey olabilir mi? Audi A4 le aynı sınıftamı bunlar?

Bu site yanlıdır sallamadır veya şöyle bi şey var, fiyattır işte genişliktir filan falandan puan kaybetmiştir ama her halükarda, yol tutuş, donanım,güvenlik donanımları, motor teknolojileri, performans, tasarım ya aklımıza gelebilecek her yönden ezer Passatı bu araba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Ya şöyle bu saçma sapan test yapan firmalar Audi A4 ile Octavia ve Jettayı karşılaştırıp Octaviayı birinci seçmişlerdi (Auto Show) , bu kadar saçma sapan birşey olabilir mi? Audi A4 le aynı sınıftamı bunlar?

Bu site yanlıdır sallamadır veya şöyle bi şey var, fiyattır işte genişliktir filan falandan puan kaybetmiştir ama her halükarda, yol tutuş, donanım,güvenlik donanımları, motor teknolojileri, performans, tasarım ya aklımıza gelebilecek her yönden ezer Passatı bu araba...

çok güzel bi açıklama bravo...herşeyi geçtim bu arabaları tamam aynı keseye koyduk..çok güzel ama bir tarafta BMW var diğer tarafta VW...tamamen şahsi düşüncem ama gözüm kapalı BMW derim..

• bmw deki motor eski 2.0 6silindirli 150 ps olan yenisi zaten 2.2 170 ps,FSI ise zaten yeni teknoloji,jettanin ara hizlanmada iyi olmasi normal
  • yaw arkadaşlar neyi tartişiosunuz.tamam jetta iyi bir araba.zmanında bora da iyi bir araçti ancak bmw 3 kasa ile jetta mukayesesi ne alaka....
    passat ı bile mukayese etmemek gerekir.3 kasanin en yakin rakibi audi a4 tur.a4 te vw bunyesinde passat in pahali ve daha kaliteli versiyonudur.
    ki quaottro olmadii surece onden cekisli bir audi ile arkadan itişli bir bmw kıyaslaması bile yanliş olur bence.
    3 kasa almanayada bmw nın en cok satan en begenilen kasasidir ayrica.almanlar jetta yi tercih etselerdi turkiyede bukadar cok jetta gorulemezdi(maalum fiyati cok yuksek olacak ti)
  • yahu vw almış bu testi kesin
  • Şimdi bence de komik olmuş ama şöyle bir faktör var, Jetta gereğinden büyük bence.. 320i'den daha uzun daha yüksek hatta biraz daha geniş, kabinlerine oturduğunuzda anlarsınız zaten Jetta bariz daha geniş ve ferah Motorlarını kalitelerini karşılaştırcak kadar yetkin değilim ama genişlik olarak eh Jetta önde
  • jettanin artilari

sport süspansiyon

bagaj hacmi 67 litre daha büyük

direksiyon hassasiyeti

ara hizlanma

6 vitesli sanzuman

stabil hizlanma

bmw den 5 bin euro ucuz

sonuc:jettaya göre bmw,ekstradan 5 bin euroyu hak edecek,önemli bir özelligi bulunmuyor

bmw nin en iyi oldugu konular: fren mesafesi ve biraz daha iyi viraj kabiliyeti (arka cekis oldugundan )

ekstra 5 bin euro almanyada araba icin az para degil,neden derseniz sifir kilometre bir otomobil 6750 € ya alinabiliniyor

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7707124&id=pgoxdkx3wbb&source=as24_inseratsg_detail_bild

• quote:

Orjinalden alıntı: AusLanD

jettanin artilari

sport süspansiyon

bagaj hacmi 67 litre daha büyük

direksiyon hassasiyeti

ara hizlanma

6 vitesli sanzuman

stabil hizlanma

bmw den 5 bin euro ucuz

sonuc:jettaya göre bmw,ekstradan 5 bin euroyu hak edecek,önemli bir özelligi bulunmuyor

bmw nin en iyi oldugu konular: fren mesafesi ve biraz daha iyi viraj kabiliyeti (arka cekis oldugundan )

ekstra 5 bin euro almanyada araba icin az para degil,neden derseniz sifir kilometre bir otomobil 6750 € ya alinabiliniyor

http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7707124&id=pgoxdkx3wbb&source=as24_inseratsg_detail_bild

peki kazananı değil de niçin bmw yi tercih ederim yazdın o zaman?

sadece imaj için mi bmw tercih ediyorsun

yoksa sende mi bu teste inanmıyorsun?

• WALLA BEN ONU BUNU BİLMEM BU JETTA 2.0 FSİ BENZİN DÜŞMANI ADAM BUNA BENZİN ALMAKTAN YORULUR YAW
  • bmw imaj ve içerdeki malzeme kalitesi o kadar !

görüldüğü gibi almanyada iki otomobil arasında uçurum gibi bi fiyat aralığı yok.. orada zatem 3 serisini bizim gözümüzdeki gibi görmüyorlar

daha ucuza daha iyi giden daha kullanışlı bi araba oldugunu vurgulamak istemişler jettanın..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.