Şimdi Ara

VW GOLF BOYALI DEĞERİ LTFN BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 model Golf 1.6 TDI trendlıne DSG aracımızı 52.000 tlye almıstık araç 16.000 km de ve 3 yerde boya var sag kaportada sag kapıda ve arka tamponda boya var acaba pıyasa deggerını sızden ogrenebılırmıyım cıddı cevaplar verırmısınız acaba satmaya kalksam gercekten ne kadar eder araç

• Aracın liste fiyatı 57.600 Siz alırken uygun bir fiyata almışsınız Kişisel tahminim 47.000-49.000 tl civarlarında alıcı bulmasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 18 Ağustos 2012; 3:52:55 >
  • 48 diyorum var mı arttıran
  • Doddan alacağınız fiyatın üstüne 3000-4000 koyarak satabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirtumer

Arkadaşlar 2011 model Golf 1.6 TDI trendlıne DSG aracımızı 52.000 tlye almıstık araç 16.000 km de ve 3 yerde boya var sag kaportada sag kapıda ve arka tamponda boya var acaba pıyasa deggerını sızden ogrenebılırmıyım cıddı cevaplar verırmısınız acaba satmaya kalksam gercekten ne kadar eder araç

Ben alacak olsam boyaya degilde DSG ye takilirdim. O nedenle kesinlikle 48 000 e satamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65'e gider. beklentinizi düşük tutmayın. yeni kasasının kaçtan geleceği bellli değil. siz 70 yazın 65'e bırakın
  • 47-48 e rahat gider. Otomatik olması avantaj, manuel tercih edilmiyor artık

• boya kısmı hariç otomatik olması bulunmaz nitelikte

sevenleri ve sıra bekleyenler adına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

65'e gider. beklentinizi düşük tutmayın. yeni kasasının kaçtan geleceği bellli değil. siz 70 yazın 65'e bırakın

70 az 80 yazsın pazarlıkla 75e iner enayi çok demi
  • O arabaya 48 veren bulun gelein bni gorsun bnm tahmin 42 filan ya guzel hista cok bos be

• 55 yaz 60 a elini öpene satarsın, altından sonra en çok kazandıran yatırım aracı piyasalarda...
  • sıfırı şu an 56-57 ise boyalı olduğundan 49-50 arası eder.Tabi bu fiyatı golf olduğundan eder.Başka marka olsa 1 yaşında 3 parça boyalı en fazla 44-45 ederdi....
  • Allah akıl fikir versin
  • saolun arkadaşlar tesekkur ederım 1 arkadasım var 30.000TL anca eder arabanız dıyor 3 yerde boya var boya cok dusuruyor fıyatını dıyor saçmalıyoo ya
  • 52000 tl'ye almışsınız.
    3 parça boya var diyosunuz ancak,bunlar neden boyalı? Ufak bi kaza veya çizik mi?Kazaysa yüksek fiyattan satmanın dolandırıcılıktan pek bi farkı olmaz.
    30000 de çok acımasızca olur.

Fiyat biçmek benim işim değil ancak dürüst satıcı olup gerçek ve ederi neyse o fiyattan satmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 18 Ağustos 2012; 17:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizza

52000 tl'ye almışsınız.
    3 parça boya var diyosunuz ancak,bunlar neden boyalı? Ufak bi kaza veya çizik mi?Kazaysa yüksek fiyattan satmanın dolandırıcılıktan pek bi farkı olmaz.
    30000 de çok acımasızca olur.

Fiyat biçmek benim işim değil ancak dürüst satıcı olup gerçek ve ederi neyse o fiyattan satmanızı tavsiye ederim.

1. araç park halındeyken sanırım bırısı cıkarken veya gırerken surtmus
    2.ben parka gırerken ondekı arabaya surttum
    3.buda ufak bı kazaydı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.